REKLAM ALANI
   
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
0 546 432 3209
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
BİLİM ODASI
(DENEY SAYFASI)
İletişim

Eğitim İnternet Kafe

+(90) 324 751 75 10
 


Mehmet SANİ

+(90) 536 689 29 47


 

Mail Adresimiz
 

mehmetsani54@hotmail.com

 

 

 


 

Ziyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

İMRANÇELİK. (17/03/2013 19:45)
Konu : gülnar net.
Mesaj : imran çelik mersinim gülnar im gülnar belediye severim ama tüm gülnarli severim ama imranla belediye olsun hastane olsun beni kımse beni belediye kabul etmez.
yahya bulut (16/03/2013 04:04)
Konu : HABERCİLİK ÜZERİNE
Mesaj : Genellikle, her gün, günde iki defa olmak üzere, Gülnar’la ilgili haber sitelerine giriş yaparım. Haber sitelerine girmeden önce aklımda, her zaman olduğu gibi yine bir sru vardı: Dün akşamdan bu yana gülnar’da değişik bir şeyler yaşandı mı?. Dün(Cuma) bu sorunun cevabını bulmak üzere bilgisayarın başına geçtim ve önce www.gulnarnet.com sitesine girdim; Değişik bir haber yoktu ve ziyaretçi defterine de herhangi bir yeni görüş yazılmamıştı, fazla oyalanmadan oradan ayrıldım ve www.gulnarcity.com sitesine girdim. Orada, 'Hakan Güler temaslarda bulundu' şeklinde yeni bir haber başlığı vardı. Kafamda bir soru daha belirdi: Acaba Hakan Güler kim? Kendisini tanımıyorum.
Haberde bir paragraf yazı ve bir de fotoğraf vardı. Fotoğrafta, Gülnar’ın en eski gazetecisi Ramazan Sarıtaş bey ve bir konuğu vardı. Haber başlığından, konuğun Hakan Güler bey olduğu anlaşılıyordu. Gazeteci-yazar sayın Sarıtaş bende hep Gül-Ay Gazetesi ile özdeştir.. Kendisini o gazete ile birlikte tanıdım. Yıllarca yazılarını okudum.
yahya bulut (16/03/2013 03:50)
Konu : HABERCİLİK ÜZERİNE
Mesaj : (HABERİN DEVAMI)
Haberin ilk cümlesi,‘ Antalya Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürü Hakan Güler Gülnar İlçesinde temaslarda bulundu.’ diyordu. Kafam da bir soru daha belirdi: Antalya emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürü Gülnar ilçesinde niye temaslarda bulunuyor? Ne alaka? Heberin ikinci cümlesi, ‘Güler ,Gülnar İlçesini dünyaya tanıtan Gül-Ay Gazetesi ve Gülnarcity.com sahibi Yalçın’ Taşlıalanı ziyaret etti.’ d iyordu. Sorular Çoğalmaya başladı: Gül-Ay gazetesini Yalçın bey satın mı aldı acaba? Başka bir soru daha: Yalçın bey Gül-Ay gazetesini yurt dışında da mı yayınlıyor? Bu cümleyi bir daha okudum evet öyle diyor. Haberi yazan Yalçın bey olduğuna göre yanlış yazacak değil ya demek ki durum böyle diye düşündüm. Haberi okumaya devam ettim.Haberin 3. Cümlesinde: ‘Ziyarette Gülnar için neler yapılabilir,dışarıda görev yapan Gülnarlılar İlçelerine ne gibi destek sağlayabilirler Gülnar konusu masaya yatırıldı.’ deniyordu. Sorular peş peşe geldi Acaba Hakan Güler bey hemşerimiz mi? Bu görüşmede, Gülnar için
yahya bulut (16/03/2013 03:47)
Konu : HABERCİLİK ÜZERİNE
Mesaj : ( HABERİN DEVAMI)
Haberin bir sonraki cümlesi daha gizemliydi: Gazeteci-Yazar Ramazan Sarıtaş Personel Şube Müdürü Güler’e Gülnar, Belde ve Köyler hakkında bilgiler vererek ……’ diye devam ediyordu. Bir soru daha eklendi: Ramazan bey, Personel Şube Müdürüne niye beldeler ve köyler hakkında bilgiler veriyor? Acaba Hakan bey emniyetten görevli olarak mı Gülnar’da temaslarda bulunuyor?
Haberin son cümlesi geldiğinde şaşırıp kaldım. Ve sordum kendi kendime, Kardeşim ne biçim habercilik bu? Haber, cevabı olmayan bir sürü soru işaretleri arkasında bırakıp gitti.
Hakan Güler’in Gülnar’da temaslarda bulunması okuyucu için bir haber değildir. Burada haber olan, sayın Güler’in Gülnar’a niye geldiği ve Gülnar’la ilgili neler söylediğidir. Hatta bu güne kadar Gülnar için neler düşündüğü ve neler yaptığıdır. Haberci, bilmeyenlere bunlara aktarmalıdır. Ben iletişimci, haberci, gazeteci falan değilim ama, iyi bir haber okuyucuyum. Okuduğum haberlerin de haber gibi olmasını istemenin en doğal hakkım olduğunu düşünüyorum.
yahya bulut (16/03/2013 03:41)
Konu : HABERCİLİK ÜZERİNE
Mesaj : ( YUKARDAKİ HABERİN DEVAMI )
Akşam olunca, www.gulnarnet.com ‘a tekrar girdiğimde aynı haberi görünce çok sevindim. Daha detaylı bilgi alıp kafamdaki soruları atabileceğimi düşünüyordum. Fakat, buradaki durumda pek farlı değildi. Haber www.gulnarcity.com’ daki haber ile aynı kaynaktan alınmıştı.
Gece geç saatlerde, gulnarcity’deki haberde, Gül-Ay gazetesi ile ilgili bölümde değişiklik yapılmış olduğunu gördüm.
Hakan beyden, Ramazan Beyden ve Yalçın beyden yazımda isimleri geçtiği için özür dilerim. İsimler haberin konusu olduğu için geçmiştir. Amacım hiç kimseyi üzmek değil, haberciliğin ne kadar zor ve önemli bir iş olduğunu vurgulamak ve habercilerin okuyuculara saygı duymak zorunda olduklarını hatırlatmaktır. Okuyucular ve Gülnar için bu eleştirileri yapmak durumundayım.
Bu durumu siz gulnarnet okuyucuları ile paylaşmak istedim.
Saygılar
Yahya BULUT
Gülnar Kalkınma ve Eğitim Derneği Genel Başkanı
İMRAN ÇELİK. (13/03/2013 17:46)
Konu : özürlü memur alımmı başvur.
Mesaj : imran çelik özürlü maaşi kesilecek kesildi kaymakamma sesleniyorum gülnar belediye sesleniyorum lütfen benimle yardım edin çalışamıyorum işsizim maaşim yokki.
İMRAN ÇELİK. (13/03/2013 17:43)
Konu : özürlü memur alımmı başvur.
Mesaj : özürlü memur alımmı gülnara girecek çalışacak kadrollu iş varsa haberverin imran özürlü maaşi kesilecek çalışacak kabul edecek kadrollu iş varsa haberver
yahya bulut (11/03/2013 22:53)
Konu : TEŞEKKÜR
Mesaj : Osman bey, İlçemizdeki Kızılay yardımlarının istismarı konusundaki hassasiyetiniz için sizi kutluyorum. Gülnar için yapılan yanlışlıkları her zaman ve her yerde eleştireceğiz ve düzelteceğiz. İsteyerek veya istemiyerek, Gülnar için yapılan her yanlışlık, zamanında düzeltilmezse, Gülnar'ı kurtaramayız.
Teşekkür ederim. Bu tepkiniz herkese örnek olmalı ve herkes bu görevi üstlenmeli diye düşünüyorum. Saygılarımla...
Yahya BULUT
OSMAN (11/03/2013 22:20)
Konu : GÜLNAR KIZILAY YÖNETİCİSİ VE GÜLNAR CİTYE ELEŞTİRİ...(1)
Mesaj : Öncelikle belirtmek isterim ki ilçemizde yayın yapan yerel basını ve internet sitelerinin daha özgür ve bağımsız olmalarını temenni ediyoru. Gulnar city de yazmış olduğum yorumu sayın site yöndeticisi Yalçın Bey Yayınlamaıştır Acaba ziyaretçi defterindeki yorumumu neden yayınlamadı ? aynı yorumu gülnarnet internet sitesinde yayınlamak istiyorum. İnş yorumumu yayınlarlar şimdiden teşekkür ederim.
Kızılay Türkiyenin heryerinde olduğu gibi ilçemizde de yardım yapmıştır. bu yardımın yapılmasın da emeği geçenlere teşekkür ederim. Ama Bu yardım kimlere yapılıyor nerede ne zaman yapılıyor gerçekten ihtiyaç sahiplerine mi yoksa yandaşlarınamı dağıtılıyor. gerçek ihtiyaç sahiplerine kızılayın göndermiş olduğu yardımları dağıtan arkadaşlarada mı torpil koymak gerekir. Neden ilan edilmez niye bu yardımı belli kişilerin haricinde kimse duymuyor anlayamadım.Nasıl olsa kimse duymuyor. verirkende kimseye duyurma sessiz sedasız ver git. verirken Poşeti eline alıyor zavallı kadını ezile büzüle yanına çağırıyor onunla birlikte poz veriyor.yazık değilmi o kadına 70.000.000 nüfusa karşı kendi reklamımızı yapacağız diye karşınızdaki gariban fakir fukarayı rencide ediyorsunuz
OSMAN (11/03/2013 22:19)
Konu : GÜLNAR KIZILAY YÖNETİCİSİ VE GÜLNAR CİTYE ELEŞTİRİ...(3)
Mesaj : Dinimizde veren el alan eli görmeyecek derken, neden apaçık reklam yapmak duygusuna kapılıyoruz.Kızılay yönetimideki arkadaşlar reklam yapacaklarsa, siyaset yapacaklarsa çıkarlar meydana istediklerini yaparlar burasi demokratik bir ülkedir.Birilerini rencide ederek değil o kişileri onure ederek kimsenin görmediği yerde verseydiniz o kişiler dahada mutlu olacaklardı.O haberin yapılmasının ardından bir gülnarlı olarak verilen yardım için sevindim,ama veriliş şekline de üzüldüm Haberi yapan Gülnar city Ziyaretçi defterinde bu üzüntülerimi dile getirdim. Amacım kimseyi üzmek ve eleştirmek değil ama bir Müslüman Türk olarak bu konuyuda yazma gereği duydum.Sayın Gülnarcity yöneticisi arkadaşımı da burada daha demokrat olmaya çağırıyorum.Yazılmış olan yazılarıda basın ahlak kurallarına uyulmuyorsa o yazıları yazdırmaya bilirsin.ama bir konuyu dile getiriyoruz o konuyuda sansürlüyorsan bu gazeteciliğe yakışmaz.Lütfen yazdığımız yazıları yayınlayın Gülnarda faal olarak yayın yapan internet sitelerinden ricam lütfen Özgür olun bağımsız olun gülnarla ilgili yazıları,Önerileri,eleştirileri,tanıtımı mutlaka yazın.İnşallah Gülnarnet.com internet sitesi Gülnarcity gibi yazılarımıza sansür koymaz.
İMRANÇELİK. (10/03/2013 11:45)
Konu : özürlü memur alımmı başvur.
Mesaj : özürlü maaşim kesilecek başkanıma kalmakamma yardım edin imranla çalışacak sekreterlik yapacak kadrollu iş varsa haberverin gülnarli severim .
İMRANÇELİK. (10/03/2013 11:42)
Konu : özürlü memur alımmı başvur.
Mesaj : özürlü memur alımmı nerede nerden alınacak benim özürlü maaşim kesilecek gülnarda çalışacak kabul edecek kadrollu iş varsa haberverin başkanıma habervern.
yahya bulut (08/03/2013 09:02)
Konu : KADINLAR GÜNÜ
Mesaj : 8 Mart Düya Kadınlar Günü, tüm kadın hemşerilerimiz için kutlu olsun. Kadına şiddetin olmadığı, kadının aşağılanmadığı, Cennetin ayaklarının altında sayıldığı anaların çoğaldığı bir dünya diliyoruz.
Saygılarımızla,
YAHYA BULUT
Gülnar Kalkınma Ve Eğitim Derneği Genel Başkanı
yahya bulut (07/03/2013 23:10)
Konu : HAYIRLI OLSUN
Mesaj : Sevgili hemşerilerimiz,
‘Eğitimci - yazar Saadet Bilir, Mersin Atatürkçü Düşünce Derneği il başkanlığına seçildi’ cümlesi Gülnar için neler iade eder pek bilemeyeceğim ama, Bu cümle Mersin ili için çok büyük şeyler ifade etmektedir. Saadet BİLİR hocanın böyle bir kuruluşun başına getirilmiş olması, Mersin için cidden büyük bir şanstır. Bu günlerde, Mersin’in böyle bir olguya çok büyük ihtiyacı vardı. Bu görevlendirmenin Mersin, mersinliler ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyoruz.
Sevgili BİLİR hocam, başarılı olacağınızdan hiç şüphemiz yok, bu durumun BİLİR ailesi için de hayırlara vesile olmasını bekliyor ve sizlere kolaylıklar diliyoruz.
Saygılarımızla,
Yahya BULUT – Gülnar Kalkınma Ve Eğitim Derneği Genel Başkanı
Ali KOZAK (06/03/2013 23:47)
Konu : SES VER GÜLNAR
Mesaj : Değerli hemşerilerim SES VER GÜLNAR başlığı ile konu sınırlaması olmadan duygu ve düşüncelerimizi buradan paylaşalım kısacık da olsa GÜLNARI ÖZLEDİM yazamazmıyız. Konu serbest görüş ve düşüncelerimizi paylaşalım.
Tüm katılımcılara teşekkürler. Yamamaya direnenler için ben sadece okurum diyenlere ((: www.bademder.com
Ali KOZAK (06/03/2013 23:33)
Konu : PROJE EĞİTİMİ
Mesaj : Gülnar Kaymakamlığı Proje Koordinasyon Ofisi tarafından düzenlenecek olan Proje Eğitimine, kamu çalışanları,muhtarlar,öğretmenler,öğrenciler ve halkımızdan ilgi duyanlar başvurabilirler. Katılımcılarda eğitim düzeyi aranmamaktadır. Eğitim zamanı, süresi, yeri, başvuru sahiplerinin profillerine göre belirlenecek olup, daha sonra başvuru sahiplerine duyurulacaktır. Proje Koordinasyon Ekibi Üyesi olarak yaptığım bu açıklamalar sanırım soru işaretlerini kaldırdığını umuyorum. İlgi ve alakalarından dolayı Yahya BULUT beye teşekkür ediyorum.
Okuduğumuz bir haber hakkında nezaman ki tüm okuyucukar olumlu- olumsuz görüşlerini veya merak ettiklerini paylaştıkları anda bilki gelişmisizdir.
SAYGILAR...
yahya bulut (06/03/2013 12:28)
Konu : TEŞEKKÜRLER AMA EKSİK
Mesaj : Gülnar için çok önemli bir birim olan Proje Koordinasyon Ofisi tarafından, bir haber sitesinde şu duyuru yayınlanmıştır: ‘Gülnar Kaymakamlığı Proje Koordinasyon ofisi tarafından Proje Eğitimi düzenlenecektir. Katılmak isteyen vatandaşlarımızın ve kamu görevlilerinin Proje Koordinasyon ofisine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Son Başvuru tarihi: 08.03.2013.- Müracaat Adresi: Proje Koordinasyon Ofisi, Öğretmenevi altı, GÜLNAR’
Duyurunun amacı ve içeriği Gülnar için oldukça önemlidir.Böyle bir hizmet için yetkililere teşekkür ederiz. Ancak, duyuru bu haliyle amacına tam ulaşamayacağı endişesini taşıyoruz. Çünkü, Eğitim ne zaman başlayacak, ne kadar sürecek, hangi saatler arasında verilecek, katılımcılarda eğitim düzeyi aranacak mı? Gibi belirsizlikler vardır. Bilgi alabilmek için bir isim ve telefon numarası da verilmemiştir. Unutmayalımki, ilçe merkezinin dışından da bu konularla ilgilenenler olabilir.
Saygılar,
Yahya BULUT- Gülnar Kalkınma ve Eğitim Derneği Genel Başkanı
İMRANÇELİK. (28/02/2013 21:19)
Konu : gülnar net.
Mesaj : gülnarlilar severim ama benim işte girecek yapılacak torbillim yokki ama benim işte girecek kabul edecek iş yokki ama rahime avlık medine avlık ak parti işte.
İMRANÇELİK. (28/02/2013 20:56)
Konu : özürlü memur alımmı başvur.
Mesaj : özürlü memur alımmı nerede nerden alınacak gülnarlilar kabul etmiyorlar beni medine avlık rahime avlık işte yerleştirdi hep onlar torbille girikler ayhan aksekilli.
BURHAN GÜNDOĞDU (28/02/2013 08:35)
Konu : Teşekkür
Mesaj : Yapmış olduğunuz doğru dürüst araştırmacı haberlerinizden dolayı tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim
 6  ...
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam33
Toplam Ziyaret521207
GÜLNAR NÖBETÇİ ECZANE
buraya tıklayınız
Facebook Sayfası

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar16.607316.6738
Euro17.573517.6439
Site Haritası
Üyelik Girişi