REKLAM ALANI
   
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
0 546 432 3209
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
BİLİM ODASI
(DENEY SAYFASI)
İletişim

Eğitim İnternet Kafe

+(90) 324 751 75 10
 


Mehmet SANİ

+(90) 536 689 29 47


 

Mail Adresimiz
 

mehmetsani54@hotmail.com

 

 

 


 

Ziyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

KEREM (06/06/2013 10:05)
Konu : BAŞARILAR
Mesaj : GAZETENİZN KURULUŞU İLE GÖNDERMİŞ OLDUĞUNUZ E-MAİL ALDIM TEŞEKKÜR EDERİM.
NİCE YILLAR DİLEĞİYLE
HABER SİTEMDE YIL DÖNÜMÜZLE İLGİLİ HABERE YER VERDİM SELAMLAR
GÜLNARLİ (05/06/2013 18:33)
Konu : katık atık parası
Mesaj : evet bundan yaklaşık 1 saat önce Siteye girdim. ne görem. 3 TL lik katı atık parasını belediye encümen kararı ile iptal etmiş. ama nedense ben buna sevinemedim. arkadaşlar inanmöayın bu seçim yatırımı. dalga geçiyorlar. seçimden sonra fazlasıyla çıkartırlar.... nedeni ise teklif mhp den niye AKP ve chp vermedi bunu çünkü istedikleri gibi oynuyorlasr vatandaşlarla....
muhammet eyceoglu (05/06/2013 14:35)
Konu : mesaj
Mesaj : TÜM İSLAM ALEMİNİN MİRAÇ KANDİLİNİ TEPRİK EDER HAYIRLARA VESİLE OLMASINI CANABI ALLAHTAN NİYAZ EDERİM BUGECENİN BEREKETİNE ÜLKEMİZ BİRLİK VE HUZURA KAVUŞMASI DİLEGİMLE MUHAMMET
muhammet eyceoglu (05/06/2013 14:35)
Konu : mesaj
Mesaj : TÜM İSLAM ALEMİNİN MİRAÇ KANDİLİNİ TEPRİK EDER HAYIRLARA VESİLE OLMASINI CANABI ALLAHTAN NİYAZ EDERİM BUGECENİN BEREKETİNE ÜLKEMİZ BİRLİK VE HUZURA KAVUŞMASI DİLEGİMLE MUHAMMET EYCEOGLU
İMRAN ÇELİK. (04/06/2013 13:41)
Konu : özürlü maaşi kesildi.
Mesaj : İMRAN ÇELİK NEDEN HABERVERMİYORMUSUN SEN ahmettin imrana neden haber vermiyorsun toplantıda haberverin mehmet çelik 0535 939 2684
yahya bulut (23/05/2013 23:58)
Konu : GÜLNA'A OLAN BORCUNUZU ÖDEDİNİZ Mİ?
Mesaj : Sevgili gulnarnet.com okuyucuları, Gülnar için yeni bir haber sitesinin açılması inşallah hayırlara vesile olacaktır. Hayırlı uğurlu olsun. Başarılar diliyorum. Elbette sitelerin açılması tek başına yeterli değildir. Önemli olan, okuyucuların bu siteleri her gün takip etmeleri, görüş ve fikirlerini paylaşmalarıdır. Maalesef bu konuda tüm gülnarlıar sınıfta kalmıştır. '' Gülnarlı olmak bir ayrıcalıktır'' diyen gençler neredesiniz? sizlerin Gülnar ile ilgili hiç fikriniz yok mu? şunu unutmayalım ki, her gülnarlının Gülnar'a bir borcu vardır. HER GÜLNARLI GÜLNAR'A OLAN BU BORCUNU ÖDEMELİDİR.
Facebook da resim ve video paylaşarak bu borç ödenmez. Gülnar için daha çok şeyler yapmalıyız. Bunun başlangıcı ise duyarlı olmaktan geçer. Siteler hakkında kim ne yazarsa yazsın, asla şunu unutmayalım; Haberciliğin demokrasi ile ilgisi okuyucusu ile gelişir. Okuyucu ne kadar demokratik ve şeffaf olursa, haber de, habercilik de o kadar şeffaflaşır. Yani görev bizde.
YAHYA BULUT
Gülnar Kalkınma Ve eğitim Derneği Genel Başkan
İMRANÇELİK. (19/05/2013 13:07)
Konu : özürlü maaşi kesildi.
Mesaj : imran çelik özürlü maaşim kesilecek neden tüm engelli maaşlarin kesilecek neden özürlü maaşlarin kesilecekler neden kesilecek maaşim kesilecekler .
İMRANÇELİK. (19/05/2013 13:04)
Konu : özürlü maaşi kesildi.
Mesaj : İMRAN ÇELİK İŞSİZİM BİRYERE GİRECEK ÇALIŞACAK KABUL EDECEK KADROLLU İŞ VARSA HABERVERİN ÖZÜRLÜ MAAŞİM KESİLECEK Mİ.
İMRANÇELİK. (19/05/2013 13:02)
Konu : özürlü maaşi kesildi.
Mesaj : haziranda 5 özürlü maaşim kesilecek tüm engelli maaşlarin kesilecek işsizim biryere girecek çalışacak kadrollu iş varsa haberverin arkadaşlar. imran .
yahya bulut (18/05/2013 23:10)
Konu : GÜLNAR PROJE KOORDİNASYON OFİSİ
Mesaj :

İlçemizin kaymakamı sayın Tekin Dündar beye, Gülnar için yapmakta olduğu hizmetler için, özellikle de, Proje Koordinasyon Ofisi'nin kurulması konusundaki gösterdiği gayretleri için çok teşekkür ederiz. Dernek olarak, minnetlerimizi arz ederiz. Hazırlanan Proje Hazırlama Rehberi, Gülnar'ın Kalkınmasına yönelik projeler için büyük bir ivme kazandıracaktır. Rehberin hazırlanmasında emeği geçen tüm uzman ve yöneticilere teşekkür ederiz. Ofisin çalışmalarına başarılar dileriz.. Saygılar.
Yahya BULUT
Gülnar Kalkınma Ve Eğitim Derneği Genel Başkanı
Bazarlı (15/05/2013 00:22)
Konu : Gerçek Bazarlı
Mesaj : Haklısın kardeşim. Türkiye Cumhuriyetinde yaşyan biri olarak devlet kurularındaki Türkiye Cumhuriyeti yazısını görebilmem için gözlüğe değil merceğe ihtiyacım varmış. Çünkü yalnızca arma içerisindeki küçük yazılarda kalmış artık. bir diğer husus tabelanın Hükümet Konağı''''''''naa bir güzellik kattığına ben de inanıyorum. Bunun iiçin de teşekkür ederim kim yaptıysa. Ancak burada benim gibi insanları bu hususta tedirgin eden şey ne acaba? Ben söyleyeyim: Sağlık Bakanının "Bakanlığın altındaki kurumlarda T.C kullanılmasına gerek yok. Bundan sonra böyle devam edecek" sözleri, ardından Bursa Valiliği gibi diğer pek çok Valilik tabelasında Tc. kelimesinin kaldırılması, Ziraar Bankası gibi kuruluşlarda da yine aynı uygulamaların mevcut olması. Eski tabela-yeni tabelaya bakacaksan internetten tarama yapıp bunları karşılaştırabilirsin. Bilgilendirmen için yine de teşekkürler...
gerçek bazarlı (14/05/2013 09:21)
Konu : görmek
Mesaj : hükümet konağının eski halini hatırlıyormusun. hem Türkiye cumhuriyeti yazmıyordu. hem de nahoş bir görüntüsü vardı. ilçeye yakışan bir tabela ve görüntü güzelliği verilmiş. teşekkür yerine nankörlük yapıyorsun. hükümet konağı yazısının yanında bulunan kaymakamlık armasında Türkiye cumhuriyeti yazılı. ayrıca girişi kapısında sağ ve sol tarafında aynı armayı ve Türkiye cumhuriyeti yazsısnı görebilirsin. anlıyorum ki sen hiç hükümet konağına gitmemişsin ve görmemişsin. rıca ediyorum lüffen tekrar gidin ve görün. ben her gün oradayım. belki karşılaşırız. yüreğin yetiyorsa. teşekkür ederim.
Bazarlı (14/05/2013 01:00)
Konu : Gerçek Bazarlıya Cevap
Mesaj : Kendi ismini gerçek bazarlı olarak yansıtan arkadaşım. Hükümet Konağının tabelasında T.C. ibaresinin bulunduğunu ve benim provake niyetli olduğumu yazmışsın. öncelikle tartışmalarda seviyenin korunmasını rica ediyorum. Hükümet Konağı2nın tabelasında T.C. ibaresi bulunmamaktadır. Eğer imkanın varsa sen gidip iyice bir daha bak. Buna imkanın yoksa ana sayfadaki "Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan Gülnar’da" haberin manşetteki fotoğrafını indir ve büyüterek bir daha bak. Ben T.C. ibaresi göremedim. Sen görüyorsan nerede yazdığını bildirmeni rica ediyorum.
Bir diğer husus niyetim asla provakasyon değildir. Sence bu endişelerimizin sebebi ne acaba? durduk yere dikkatimizi Hükümet Konağı'nın tabelasına mı yoğunlaştırıyoruz? Bu ülkede siyasal iktidar tarafından gerek valiliklerin ve gerekse diğer bazı devlet kurumlarının tabelalarından T.C. yazısı silinmedi mi ve bunu bizzat bazı bakanlar ifade etmedi mi? senden ricam elini vicdanına koyman.
İMRANÇELİK. (13/05/2013 22:18)
Konu : özürlü maaşi kesildi.
Mesaj : MERSİN GÜLNARİM İMRAN ÖZÜRLÜ MAAŞİ NEDEN KESİLDİ ÖZÜRLÜ MAAŞLARİN KESİLDİ NEDEN KESSİLDİ MAAŞLARIN NE HAKLARIN VAR.
İMRANÇELİK. (13/05/2013 22:16)
Konu : özürlü maaşi kesildi.
Mesaj : özürlü maaşim kesildi ne yapmassı gerekir neden özürlü maaşi neden kesildi ne yapılmassı gerekir gerçekten özürlü maaşi kesildinmi haber verin.
gerçek bazarlı (11/05/2013 12:15)
Konu : T.C.
Mesaj : gözlüğünü tak git iyice bak. türkiye cumhuriyeti yazısını. okuma bilmiyorsan ve sana verilen gazla konuşuyorsan ve yazdırıyorsan yazıklar olsun sahte bazarlı. milleti tahrik etme. yaznlış yere sürükleme. anladın mı dekem.
Bazarlı (10/05/2013 23:28)
Konu : Gülnar Hükümet Konağı
Mesaj : Hükümet Konağı tabelasında Türkiye Cumhuriyeti (T.C.) ibaresini gören var mı? Yazık...
İMRANÇELİK. (06/05/2013 11:44)
Konu : özürlü maaşi kesildi.
Mesaj : ÖZÜRLÜ MAAŞLARIN NEDEN KESİLDİ NE YAPMASSI GEREKİR YARDIM EDİN ARKADAŞLAR özürlü maaşların neden kesildi bilen varmı arkadaşlar .
İMRANÇELİK. (06/05/2013 11:43)
Konu : özürlü maaşi kesildi.
Mesaj : ÖZÜRLÜ MAAŞLARIN NEDEN KESİLDİ NE YAPMASSI GEREKİR YARDIM EDİN ARKADAŞLAR .
İMRANÇELİK. (06/05/2013 11:40)
Konu : özürlü maaşi kesildi.
Mesaj : imran çelik özürlü maaşi neden kesildi ahmet çelik tüm engelli maaşların neden kesildi haberin verin arkadaşlar acaba özürlü maaşların kesildinmi ne yapmassı
 4  ...
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam32
Toplam Ziyaret521206
GÜLNAR NÖBETÇİ ECZANE
buraya tıklayınız
Facebook Sayfası

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar16.607316.6738
Euro17.573517.6439
Site Haritası
Üyelik Girişi