REKLAM ALANI
   
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
0 546 432 3209
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
BİLİM ODASI
(DENEY SAYFASI)
İletişim

Eğitim İnternet Kafe

+(90) 324 751 75 10
 


Mehmet SANİ

+(90) 536 689 29 47


 

Mail Adresimiz
 

mehmetsani54@hotmail.com

 

 

 


 

Erkan Arıcı seçim çalışmalarına Kuskan Kasabasında Start Verdi

Yerel seçimlerin yaklaşması ile Ak Parti Aday adayları Gülnar merkez ve köy gezilerine hız verdi. Silifke Özel İdare Müdürü AKPARTİ Gülnar Belediye Başkan A.Adayı Erkan Arıcı Seçim Bölgesine gelerek. Yaklaşık 100 kişilik bir ekiple İlçemize bağlı Demirözü, Dayıcık Köylerinde temaslarda bulundu.  Arıcı ardından Kuskan Beldesine konvoylarla giriş yaptı. Seçim startını Kuskan Kasabasından veren Arıcı  2 Otobüs, 10 Taksi ile Kuskan meydanında tur attı.

Kuskan Belediye Başkanı Ekrem Bayır’ı makamında ziyaret eden Arıcı , Belediye Başkanı Bayır ile sohbet ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Arıcı Kuskan halkı ile tek tek kucaklaştı. Cuma namazını Kuskan Camisinde kılan Arıcı Kasaba meydanında toplanan halka hitap etti.

Kuskan halkına hitap eden Arıcı, 22 yıllık Devlet Memuruyum, Tarsus, Mersin Silifke İlçe Özel İdare Müdürlüğü yaptım halen Silifke İlçe Özel İdare Müdürüyüm.Geçen dönem Gülnar Belediye Başkan Adayı oldum.Seçimi kaybettim, seçimi kaybettiğim gün tekrar çalışmaya başladım  Adalet ve Kalkınma Partisinden Aday Adayı olacağım. İnşallah Aday olduğum zaman sizlerle tekrar kucaklaşacağım. Partimiz aday eder, aday etmez bizler partimizin ve adaylarımızın arkasında dimdik duruyoruz. Hizmet konusunda Tarsus İlçesine, Silifke İlçesine Gülnar İlçesine beni sorun hizmetlerin en güzelini yaptım. Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan Silifke İlçesinde bir ilki gerçekleştirdim Silifke Köylerinin çöplerini almak için çöp kamyonun anahtarını Başbakanımızın elinden  aldım. Silifke’nin Köy Okullarını Akıllı tahtalarla döşettik, Köy yollarına güvenlik kameraları taktık. Köy yollarımızı asfalt yaptık. Ben proje yapan bir Müdürüm benim koparamayacağım hiçbir iş yoktur. Gülnar Belediye Başkanı Adayı olduğum zaman yapacak çok projelerimiz var. Bunları aday olduğum zaman sizlere açıklayacağım. Gülnar’a İstihdam sağlayacağım Gülnar artık göç kaybeden bir ilçe değil göç alan bir ilçe olacak . dedi.3782 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret523584
GÜLNAR NÖBETÇİ ECZANE
buraya tıklayınız
Facebook Sayfası

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar17.924017.9959
Euro18.455818.5297
Site Haritası
Üyelik Girişi