REKLAM ALANI
   
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
0 546 432 3209
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
BİLİM ODASI
(DENEY SAYFASI)
İletişim

Eğitim İnternet Kafe

+(90) 324 751 75 10
 


Mehmet SANİ

+(90) 536 689 29 47


 

Mail Adresimiz
 

mehmetsani54@hotmail.com

 

 

 


 

Türkiye Genelindeki Gülnar İsmini taşıyan 26 Dernek Yöneticisi Gülnar’da Bir araya geldi.

Türkiye genelinde kurulmuş Gülnar ismini taşıyan, bazı dernek yöneticileri 14. 06.2013 Cuma günü  Gülnar’da bir araya gelerek, almış oldukları karara istinaden 2. Toplantılarını, Gülnar öğretmen evi lokalinde 21.06.2013 Cuma günü gerçekleştirdiler.Ankara Gülnar kalkınma ve eğitim derneği başkanı Yahya Bulut toplantıda yaptığı konuşmada; amaçlarının Gülnar ve Gülnar dışında faaliyetlerini sürdüren 26 dernek yöneticisini bir araya getirmek olduğunu, Gülnar’da çeşitli etkinlikler ve paneller düzenleyerek Gülnar’ın kalkınması için hangi projeleri üreterek ekonomik katkı sağlayabiliriz diyerek, dernek başkanlarının komite üyesi seçilmelerini önerdi.Katılan dernek yöneticileri oy birliği ile 26 derneğin başkanlarını tertip komitesi üyesi olarak seçtiler.Komite üyeleri bir sonraki toplantıda İlçe Kaymakamı Tekin Dundar ile bir araya gelerek, etkinlik prgramı hakkında nerde ne zaman ve ne amaçla etkinlik düzenleneceği konusunda görüş alışverişinde bulunacaklardır.

Toplantıya katılan dernek yöneticileri, yapmış oldukları ortak sonuç bildirgesinde;09.08.2013 Cuma günü Panel düzenlenmesi,10.08.2013 Cumartesi günü keşkek şöleni,paneldeki konuşmacıların belirlenmesi,İlçe kaymakamı başkanlığında,
komite üyeleri ile birlikte muhtarların ve sivil toplum kuruluşlarının da toplantıya katılmalarının sağlanmasını, tüm dernekleri bir araya getirerek tanışıp, birlik beraberlik içerisinde dayanışmalarını ve kaynaşmalarını sağlamak.Yapılan toplantılarda ve panellerde Gülnar’ın Geleceğinin görüşülmesi,Dernekler federasyonunun  oluşturulması konusunda görüş birliğine varıldı.İki gün sürecek etkinliğin yaklaşık toplam maliyeti 60-70 bin Tl.olacaktır.Etkinliklerin finasmanı Gülnarlı iş adamı Mustafa Baysan tarafından karşılanacağı dile getirildi.   

Toplantıya Gülnar’da Faaliyet Gösteren derneklerin haricinde Mut Gülnarlılar Derneği Başkanı,Silifke Gülnarlılar Derneği Başkanı,Ankara Gülnarlılar derneği Başkanı, Mersin Gülnarlılar derneği Adına başkan yardımcısı Pedagog İsa Değirmenci,Silifke özel idare Müdürü Erkan Arıcı,ve Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel katıldı.

 Belediye Başkanı Ahmet Günel Gülnar’ın yararına yapılacak her programa ve etkinliklere bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada her zaman destek olacaklarını belirterek,katılımcılara teşekkür etti.  
1297 kez okundu

Yorumlar

cevap     24/06/2013 23:55

Fatma hanım silifke de olan toplantıda tarih kesin olarak belirlenmedi bu birincisi. silifke dernek başkanımız bu toplantıya davet edildi vede sağ olsun katıldı buda ikincisi. mersin dernek başkan yarımcısı sayın isa bey de toplantıya sağ olsunlar katıldılar sizin nasıl bilginiz olmuyor anlayamadık doğrusu 26 dernek başkanı haberdar kusura bakma bir tek sen haberdar sız kalmışsın.
Misafir - başkanın ile irtibatlı ol

toplantı     24/06/2013 23:21

bu toplantıya silifke ve mersin gülnarlılar derneği katılmadı çünkü bundan önce ki toplandı silifke deki derneğimizde yapıldı ve karar verildibirde dernek ajandamıza şölen tarihini ve yerini hep birlikte verilen karar göre not aldık fakat bizden gittikten sonra bizehaber vermeden kararı değiştirip kendilerince tekrar toplantı yapmışlar yani bizim derneğimizin bilgisi dışındadır..
Misafir - fatma

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret523586
GÜLNAR NÖBETÇİ ECZANE
buraya tıklayınız
Facebook Sayfası

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar17.924017.9959
Euro18.455818.5297
Site Haritası
Üyelik Girişi