REKLAM ALANI
   
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
0 546 432 3209
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
BİLİM ODASI
(DENEY SAYFASI)
İletişim

Eğitim İnternet Kafe

+(90) 324 751 75 10
 


Mehmet SANİ

+(90) 536 689 29 47


 

Mail Adresimiz
 

mehmetsani54@hotmail.com

 

 

 


 

Aday Adaylarından Pedagog Değirmenci, Sivil Toplum Kuruluşlarını Ziyaret Etti

Belediye Başkan Aday Adaylarından Pedagog İsa Değirmenci, seçim bölgelerini gezmeye devam ediyor. Bu haftaki ziyaretlerini Sivil toplum kuruluşlarına yaptı. Değirmenci, Gülnar Ziraat Odası Başkanı Hacer Emiş Işık’ı makamında ziyaret ederek, Gülnar Belediye Başkanlığı için aday adayı olarak çalışma başlattığını belirtti. Bu vesile ile İlçe merkezimizde, köy ve kasabalarımızda vatandaşlarımız ile buluşarak, karşılıklı görüş alışverişinde bulunduklarını söyledi. Ziraat odası başkanı Hacer Emiş Işık, Ziyaretten Memnuniyet duyduğunu belirterek Değirmenciye hayırlı olsun, çalışmalarınızda başarılar dilerim dedi. Değirmenci, ilçe ziyaretleri çerçevesinde daha sonra  Esnaf ve sanatkarlar kredi ve kefalet kooperatifi başkanı Ramazan Çetin’i makamında ziyaret etti. Çetin ile görüşmesinde,  ilçesine hizmet edebilmek için, belediye başkanlığı için aday adayı olarak çalışmalar yaptığını belirterek esnafların sorunları hakkında karşılıklı görüş alış verişinde bulundular. Kooperatif başkanı Çetin, ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek başarılar diledi.

Pedagog Değirmenci ,yine sivil toplum kuruluşlarından Esnaf ve sanatkar odası başkanı Zeynel Nar’ı makamında ziyaret ederek, Esnafların sorunları hakkında  karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.Başkan Nar,  ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, değirmenciye çalışmalarında başarılar diledi. Değirmenci,  yine Anadolu Lisesine giderek öğretmen ve idarecilerle görüştü, Gülnar  Eğitim Bir-Sen başkanı Ahmet Faruk Fener ile bir araya gelerek öğretmenlerin sorunları hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Başkan Fener, ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, Değirmenciye çalışmalarında başarılar diledi.
1667 kez okundu

Yorumlar

     18/06/2013 21:30

Başkanlığı en çok hakkedenlerden birisin inş Gülnarımız'a başkan seçilirde Gülnarımızın Makus Talihini değiştirirsiniz. Yolunuz açık başarınız daim olsun inş. Eğer Aday olursanız Gülnarımız sonunda En İyi adayı görmüş olur son yıllarda. Zaten ismi geçen belediye başkan aday adaylarının içinden bu işe en fazla gönül vererek yapacak olan Tek isimsiniz. Dualarımız sizinle...
Misafir - özgülnarlı

Tebrik     18/06/2013 10:09

başarılar dilerim allah yardımcın olsun
Misafir - Mehmet İŞTEMEN

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret523586
GÜLNAR NÖBETÇİ ECZANE
buraya tıklayınız
Facebook Sayfası

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar17.924017.9959
Euro18.455818.5297
Site Haritası
Üyelik Girişi