• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/gulnar.net.1?ref=bookmarks
Üyelik Girişi
İletişim

Eğitim İnternet Kafe

+(90) 324 751 75 10
 


Mehmet SANİ

+(90) 536 689 29 47


Mail Adresimiz

mehmetsani54@hotmail.com

 

 


Gülnar Belediye Başkan Aday Adaylarından Erkan Arıcı Yaklaşan Yerel Seçimler Nedeni ile Saha Çalışmalarına Hız Verdi

Yerel Seçimlerin yaklaşması ile, Daha evvel Sitemizde Ak Parti  Gülnar Belediye Başkan aday adayı olarak isimlerini  yayınladığımız  aday adayları Sahaya inerek çalışmalarına hız vermeye başladılar.

Ak Parti Gülnar Belediye Başkan Aday adayı olarak kamoyunda ismi geçen Erkan Arıcı, Her Hafta İlçesine gelerek Gülnar halkı ile hem hasret gideriyor hem de halkın ve esnafın sorunlarını yerinde dinliyor. Arıcı, İlçemiz Devlet Hsatanesindeki hastalarıda ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunarak hal hatır etti. Onların sıkıntılarını dinledi. Aday Adayı Erkan Arıcı, gece gündüz her fırsatta köy ve beldelere de  giderek köy Muhtarı ve köy halkı ile buluşuyor. Köyün ve köylünün sorunları hakkında bilgi toplayarak çözüm üretmeye çalışıyor. Arıcı, İlçe Merkezi ziyaretlerinin ardından Bozağaç köyünü ziyaret ederek  köylüleri dinledi. Ziyaretlerinde Gülnar Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkalayarak destek istedi. Gezilerinde Kendisine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı herkese teşekkür ederek memnuniyetini bildirdi.

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   2087 kez okundu

Yorumlar

     29/05/2013 13:26

Yolun ve bahtın açık olsun erkan abi...Bu görevi layıkıyla yapabilecek ekibide oluşturursan daha ne isteriz..Allah yar ve yardımcın olsun ...
Misafir - misafir46