• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/gulnar.net.1?ref=bookmarks
Üyelik Girişi
İletişim

Eğitim İnternet Kafe

+(90) 324 751 75 10
 


Mehmet SANİ

+(90) 536 689 29 47


Mail Adresimiz

mehmetsani54@hotmail.com

 

 


Yaklaşan Yerel Seçimler Nedeni İle Gülnar da Belediye Başkanlığı Aday Adayları gündemde

2014 Yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerin yaklaşması nedeni ile, Gülnar Kamoyunda her partiden aday  olacak aday adaylarının isimleri, fısıltı gazetesinin  gündeminden düşmüyor.Kamoyunda Hangi adayın isimleri,  hangi partide konuşuluyor.

İsimleri geçen bazı aday adayları  seçmenlerle ilişkilerini güçlendirmeye başladılar,Aday adayları köy ve mahalle gezileri ne çıkarak yeni büyükşehir yasası ile ilgili bilgiler vermeye başladılar.

      AK PARTİ GÜLNAR BELEDEİYE BAŞKANLIĞI ADAY ADAYI OLARAK KAMOYUNDA İSMİ GEÇENLER :

1-Mustafa Eyiceoğlu

2-Mehmet İmik

3-Mehmet Bahar

4-Mehmet Deniz

5-Ekrem Bayır

6-Ramazan Sarıtaş

7-İsmail Bağdemir

8-Hasan Hüseyin Oluğ

90-isa Değirmenci

10-Ömer Tol

11-Süleyman Şeker

12-Kemal Saraç

 

NOT:Beledeye Başkan aday adaylarının isimleri sitemezde yayımlanması ile, kamoyunda Ak Partiden konuşulan isimler her geçen gün  çoğalmaya başladı.

       MHP GÜLNAR BELEDİYE  BAŞKANLIĞI ADAY ADAYI OLARAK KAMOYUNDA İSİMİ GEÇENLER :

 1-Ahmet Günel

 2-Mehmet Kale

 3-Yaşar Işık

 4-Celal Kadim

 5-Salih Yıldırım

 6-Ümit Turhan

 

        CHP GÜLNAR BELEDİYE  BAŞKANLIĞI ADAY ADAY I OLARAK KAMOYUNDA İSİMİ GEÇENLER :

1-Mustafa Telefon

2-Bayram Ali DedePaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   16055 kez okundu

Yorumlar

mhape     14/05/2014 11:24

..Bu siteye yazan bazı arkadaşlar..Neden mhape ilçe başkanını eleştiriyor diye kızdığım zamanlar oluyordu.Ama son olayları görünce yakupmu/aykutmu..zabıtalargalipli..şeyhömerli..13lü..15li..salihli 10lu..memetli 10lu.. yüksekli onlu nicoldu..yittiimi yuttumu..iddialari..galiba doğru..kurcakama kararı aldım..bi bakalım bakalım..işin aslı neymiş..bu gidişat..gülnar mhape sini bozar abi..seçimlerden felan erkilenmeden..dam da yansın sıçanda..siyaseti güdülecektir..tüm mhape erkili yetkililerine bu site marifeti ile duyrulur..demedi demeyin..ayrıca hakaten namus sahiplerinin kulakları sagır oluyor..sayın belediye başkanı tutup getirdiğin eçnebi avuslandiş dağlara ve starelerine dikkat buyur..koku çürük yumurta kokusuna benziyor..
Misafir - selemeoddin çokasil(!)

keskin t.ye yanıt     18/04/2014 11:51

İnsanlarla geçimli olmak..Aklın yarsı demektir. Bu cevher fazilet/adalet/merhamet/yüksek ahlak formasyonuna sahip adamlara sahip olmak ile ..Siyasi başarı doğru orantılıdır. 18 şubata kadar..Ahmet Günel'e mahalle kahvesi jargonu ile konuşanlar..Seçilecek yerlerde isimlerini görünce..Biden bire ne soğan yedik ne azımız koktu oldular. Yakında bu yeni yapının ultra hetorejen bir yapı olduğu anlaşılmadan..Sn.AHMET GÜNEL ACİL OLARAK:BELEDİYE MECLİSİ ÜYELERİNE.ASLA SAHRA GÖREVİ VERMEMELİ.BÜTÜN B.MECLİS ÜYELERİ MECLİSİN İŞLEYİŞİ İLE İLGİLİ GÖREVLERİN DIŞINDA..BİR VAZİFE GÖRMEMELİLER.AKSİ HALDE BELEDİYE MECLİSİ ÜYELERİNİN KİMİSİ..MAHALLEYE ÇEVRİLEN KASABA BELEDİYELERİNİN..BELEDİYE BAŞKANI OLARAK KENDİLERİNİ GÖRMEYE BAŞLARLAR..VE AHMET GÜNEL BELEDİYEYİ YÖNETEMEZ HALE GELİR. AHMET GÜNEL ESKİ DÖRT KASABAYA.YÖNETİÇİLERİ KİMİ İSTİYORSA ONU GÖNDERMELİ..BU HUSUSU..BİZZAT SAYIN BELEDİYE BAŞKANINA ARKADAŞLARIMIZ..MUTLAKA YÜZ YÜZE İZAH ETMELİ..
Misafir - selomi kapani

gülnar mhp     18/04/2014 08:16

Yusuf Başkanın işin içinde olması az da olsa bizler için olumlu bir durum.saygılar.
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

yorum     17/04/2014 11:19

*gülnar mep'si çok içine kapalı bir yapı. *gülnara/gülnarlıya hizmet yerine..ilçeyi yönetenler..mhpyi kendilerine hizmet eden bir aygıta çevirmişler.. *mhp halka/gülnarlıya açılrsa..bu kişiye/kişilere özel hizmet üretemez.. *mhpyi bu yüzden içine kapatıp..halkla ilişkileri mecburen kesilmek zorunda. *AMA..EĞER AKP KÜRT MESELESİNİ TÜRKLERİ FAZLACA RAHATSIZ ETMEYECEK BİR ŞEKİLDE ÇÖZMEYİ BAŞARIRSA..*FAZLA KIRIP DÖKMEDEN BİR C.BAŞKANI SEÇERSE.EKONOMİ BU %3/4 BÜYÜMEYİ SÜRDÜRÜRSE..GÜLNARDA DA TÜRKİYEDE DE..MHP TÜRKLERİN PKP!SI SEVİYESİNE İNMEK ZORUNDA KALIR. TÜRKİYE GENELİNDE DE..GÜLNARDA DA..TÜRKLER*ÜLKÜCÜLER MHP!YE HUKUKİ YOLLARIN TÜMÜMÜ SEFERBER EDEREK DURUMA/VAZİYETE EL KOYMALILAR..YOKSA..ŞARTLARI BİZZAT KENDİSİ..TÜRKE/MHP'YE/ÜLKÜCÜYE EL KOYACAK..GÜLNARDA MHP ACİLEN ÜLKÜCÜLEŞMELİ/HUKUK TEMELİNE OTURMALI/BUNA ACİL İHTİYAÇ VAR..DUYRULUR..
Misafir - selomon mucuk

GÜLNAR     16/04/2014 08:18

Başkanı seçtik herkese ve Gülnar a hayırlı uğurlu olsun da yaş üzüm yine 25 kuruşa gidecek bakılmayan bağlar batmaya devam edecek,hububat eken kendini kurtarmayacak ve aldığı bir çuval arpa yada yem neden 50 lira diye sitem edecek,geçen yılın çebici duruyor bu yılın oğlağına kim bakar diye dert yanacak,taşeron işçi dert yanacak,öteki ağlayacak beriki gülecek mi hayır o da ağlayacak,,,PEKİ GÜLNAR İÇİN NE YAPILACAK,NE YAPILMALI,,,,,,BİR FORM BAŞLIĞI DA ONA AÇALIM,BELKİ BİR ARKADAŞIMIZ BİZE KATMA DEĞERİ YÜKSEK BİR PROJE ÖNERİR DE MİLLETE BİR YOL AÇAR,,,SAYGILAR HERKESE SELAMLAR...
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

aneyliye cavap     07/04/2014 10:27

Aneyli ismiyle yazan arkadaşa katılıyoruz.Aneyli doğru tarafta.*MHP SEÇİMİ ALDI.AMA İŞ ESAS ŞİMDİ BAŞLADI.MHP VE BELEDİYE GÜLNARI VE GÜLNARLIYI İKİ SEÇİMİ ALACAK ÇALIŞMALARA ODAKLANMALI.SEÇİM SÜRECİNDE VE ADAY ADAYLIĞI SÜRECİNDE OLUŞAN BÜTÜN KIRGINLIKLAR/KÜSKÜNLÜKLER DÜZELTİLMELİ.BİZ KAZANDIK.HAKLIYIZ VE GÜÇLÜYÜZ.KİMSEYE EYVALLAHIMIZ YOK..TAVIRLARINA ASLA GİRİLMEMELİ. ZATEN ÇOLK KIRILGAN/ALINGAN HALE GELMİŞ OLAN VE FOKOR/FOKUR KAYNAMA NOKTASINI KORUYAN MHP TABANI VE LİDER KADROSU DAHA FAZLA ZORLANMAMALI.AKPARTİYE KAYMALAR OLABİLİR.AKP SEÇİMLERDEN ÇOK GÜÇLÜ ÇIKTI..BİRDE MUSTAFA EYİCE OĞLU AK PARTİ İL BAŞKANI YAPILACAK DENİYOR.BU GİDİŞ GİDİŞ DEĞİL..MHP'YI DAHA FAZAL ZORLAMAYIN..GÜLNARDA DAĞITMAK İÇİN..
Misafir - mustafa

     06/04/2014 10:26

Mhp ilçe yönetimi VEbaşkanı bu kritik başarının faturasını.. MHP ve Ahmet Güne ihanet çeteleleri yazarak/çentikleyerek bir yere varılmaz. Önümüzde ülke ve millet için çok kritik.. Bir yıl içinde iki seçim var.Mhp ilçe başkanı kinci/kurnaz ve intikamcı tutumundan kesinlikle vazgeçmelidir. Sn.Ahmet Günel istihdam krallarını değiştirmelidir.Tozkovanlı işe alırken ne kadar adil ve samimi ise diğer köylülere /akraba/hısım/köylüsü olmayanlara da aynı adaleti ve işe alma kolaylığını göstermelidir.Büyükşehir belediyesine de .Gülnardaki bütün ülkücü/Mhplileri..Gülnarı yönetirken yanına almalıdır/toplamalıdır.Bütün ülkücü lider ve önderlerle..Mutlaka görüşmelidir. Görüldüğü gibi AK PARTİ seçimlerden galip çıkmıştır.Sadece mersin başarısı Gülnar insanını MHPde tutmaya yetmeye bilir..Yeni seçilen b.meclis üyelerinin çoğunluğu dik kafalı ve kendi seçmenine:BİZ/BEN SİZ OY VERMEDİNİZ/İHANET ETTİNİZ AMA BİZ YİNEDE SEÇİLDİK HAVASINDALAR..
Misafir - aneyli

yorum     02/04/2014 23:53

..Sayın başkan(AHMET GÜNEL)BİR HUSUSTA DİKKATİNİZİ ÇEKMEK İSTİYORUZ. BU YAZILANLARI..iTİMAT ETTİĞİN GÜVENİLİR/BİLGİ BİRİKİMİ OLAN..AKADEMİK/ANALİTİK DEĞERLENDİRME YAPABİLECEK BİLGİ VE AHLAKA/ASALETE HAİZ ADAMLARINIZ VARSA(!!??)Kİ OLMALI.. ONLARLA TARTIŞ/DERİNLEMESİNE DEĞERLENDİR..KAFADAN PEŞİN HÜKÜM VERME!!??BAKINIZ SAYIN A.GÜNEL BEY EĞER:SİZE SEÇİM KAZANDIRDIĞINI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ VE SAĞ YANINIZDAN AYIRMADIĞINIZ E.A'YI.SİZE DESTEK VERDİĞİ TARİHTEN BİR AY ÖNCE YANINIZA GELSE VE SİZE DESTEK VERDİĞİNİ AÇIKLASA İDİ..İNANIN SİZ BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMİNİ KESİNLİKLE KAYBEDECEKTİNİZ/KAYBEDERDİNİZ.. SİZ MHP'Lİ OLDUĞUNUZ İÇİN VE RAKİPLERİNİZİN ZAYIFLIĞI SAYESİNDE SEÇİLDİNİZ..KİMSEYE BORCUNUZ YOK!? SAF/TEMİZ GÜLNARLI VE MHP'Lİ/ÜLKÜCÜLER HARİÇ.LÜTFEN HERKESİ KUCAKLAYINIZ..KENDİ MENŞEYİNİZİ VE ORİJİNİNİZİ BU KADAR ÖNEMYEYİP..DİĞER MENŞEY VE ORİJİNLİ İNSANLARI..MHP'DEN VE KENDİNİZDEN KOPARMAYINIZ..İSTİRHAM EDİYORUZ..
Misafir - yorumcu

GÜLNAR MHP     02/04/2014 17:51

YORUM ismiyle yazan arkadaşa aynen katılıyorum.Teşekkürler.
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

SEÇİM SONUÇLARI     02/04/2014 10:34

MHP Seçim sürecine..Ülkenin ve Taşeli Türk kimliğinin de olumlu katkıları ile AKP ile at başı bir stabil ortamda seçim sürecine girildi.Adaylar belirlendiğinde de süreç MHP'nin leyhine aktı.AKP ile CHP en zayıf adaylarda karar kılınca..MHP on beş yılın normal yıpranmalarına rağmen..Seçimlerin kazanmaya en yakın partisi olmaya başladı. Fakat bu MHP avantajları o kadar hovardaca harcandı ki(bu hataları daha sonra değerlendireceğiz)MHP NEREDEYSE AKP VE CHP NİN YANLIŞ ADAY TERCİHİ SAYESİNDE..3000 REY ÖNE GEÇMİŞKEN..MHP SEÇİMİ KIL PAYI İLE ANCAK KAZANABİLDİ. ŞİMDİ...... *1-MHP İLÇE BAŞKANLIĞI *2-AKP İLÇE BAŞKANLIĞI *3-AKP İLÇE BAŞKANLIĞI KESİNLİKLE BAŞARISIZ OLMUŞLARDIR..KENDİ BAŞKANLIKLARINI GÖZDEN GEÇİRMELERİ SİYASET ETİĞİ VE GELENEKLERİ AÇISINDAN ZORUNLU HALE GELMİŞTİR. NOT:MHP İLÇE BAŞKANININ TUTUMU VE DAVRANIŞLARI MERCEK ALTINA ALINMIŞTIR..YAPMASI GEREKENLERİ YAPMAZ İSE..MHP VE ÜLKÜCÜ GELENEKLERİ ZORLAYANLAR OLACAKTIR..ŞİMDİLİK BU..
Misafir - YORUM

BAŞKANLIK     31/03/2014 09:08

Aman ne hayret ettik ne hayret.KURT YİNE BAZARDA ULUYACAK.HERKESE TEŞEKKÜRLER.
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

youm     29/03/2014 15:11

sonuçlara hayret edeceksiniz..hazır olun..
Misafir - yayha yayha

Gülay konseri     29/03/2014 11:31

Aydıncıkta Sanatçı GÜLAY limanda 150-200 kişiye doyumsuz bir müzik ziyafeti verdi,Kendisine teşekkür ediyoruz...
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

yorum     27/03/2014 09:05

makarna bazarlıyı kesmez.eğer kesse idi.. daha önceleri de sonucu etkilerdi.bazarın sorunu başka bir mahvillerde/kişilerde/gettolarda..pişirilmeye başlandı.işte bu yapılanmaya bazarlının vereceği/vermesi muhtemel tepki çok tehlikeli sonuçlar doğura bilir.yani siz buna:KEŞİŞE KIZIP ORUÇ BOZMAK /PİREYE KIZIP YORGAN YAKMAK DA DİYEBİLİRSİNİZ..TEHLİKE ŞİMDİ BU YÖNLÜ BİR RÜZGAR ALMAYA BAŞLADI.ANCAK BU KADAR AÇIK EDEBİLİRİZ..İNGİLİZİN DEDİĞİ GİBİ BAZAR DA:DURUM VAHİM!? ANCAK ÜMİTSİZ DEĞİL!!!??SON ÖZET:siyasetçilerin şahsi çıkarları uğruna bozdukları gülnar dengelerini..gülnarın siyasi dehası çözer mi?çözebilecek ortak aklı reyi ile sandıkta yapıp/yapamamasına kalmış/sıkışmış durumda..samanlıkta iğne aramak gibi.en az iyi olmayanı seçmek mecburiyeti..açmazı!!??
Misafir - yoğum

Gülnarın cuma pazarı.     27/03/2014 08:52

Gene makarna işi mi var..saygılar
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

youm     26/03/2014 15:38

Seçim yasakları başladı.Yasal olarak da... ahlaki olarak da..Seçimi doğrudan etkileyici/ itmam edici..Hatta ima edici olarak bile...Hiç bir parti/aday hakkında artık konuşmak doğru değil.SADECE SEÇİM SONUÇLARINDAN..KAZANSA DA/KAYBETSE DE..EN ÇOK VE DERİNDEN..MHP İLÇE TEŞKİLATI VE MHP'LİLER ETKİLENECEK.BU KAÇINILMAZ.AYRICA BURADAN SEÇİM SONUNDA YAZILACAK OLANLARA HERKES DİKKAT KESİLSİN..ŞİMDİ SEÇİMİ ETKİLEDİĞİ İÇİN ADİL BULMADIĞIMIZDAN YAZMIYORUZ. SEÇİMDEN SONRAYI BEKLEYİN.PAZARDA NELER OLDU ŞOK OLACAKSINIZ..
Misafir - yorumu

youm     26/03/2014 15:38

Seçim yasakları başladı.Yasal olarak da... ahlaki olarak da..Seçimi doğrudan etkileyici/ itmam edici..Hatta ima edici olarak bile...Hiç bir parti/aday hakkında artık konuşmak doğru değil.SADECE SEÇİM SONUÇLARINDAN..KAZANSA DA/KAYBETSE DE..EN ÇOK VE DERİNDEN..MHP İLÇE TEŞKİLATI VE MHP'LİLER ETKİLENECEK.BU KAÇINILMAZ.AYRICA BURADAN SEÇİM SONUNDA YAZILACAK OLANLARA HERKES DİKKAT KESİLSİN..ŞİMDİ SEÇİMİ ETKİLEDİĞİ İÇİN ADİL BULMADIĞIMIZDAN YAZMIYORUZ. SEÇİMDEN SONRAYI BEKLEYİN.PAZARDA NELER OLDU ŞOK OLACAKSINIZ..
Misafir - yorumu

yorumcu     26/03/2014 09:22

sEÇİMİN SON AKŞAMI/SON GÜNÜ YAPILACAK OLAN/YAPILABİLECEK OLAN SEÇİM HİLELERİ/KURNAZLIKLARI HARİÇ..sONUÇ KESİN BELLİ..AMA...Sadece herkes çok şaşıracak.DİYECEKLER Kİ:KİMİ ÇOK BİLMİŞLERE VE SEÇİM KAZANMA UZMANLARINA..Balıkllayın sudasın bilmezsinki yudasın..Ömrün geçti içmedin UMMAN HAYAL KURARSIN..
Misafir - musa tüy

yorum     25/03/2014 09:59

yorumlar isabetli ise ki öyle gözüküyor.MHP SEÇİMİ KENDİSİNİ TEMSİL EDEN VE SEÇİLMEK İÇİN GÜLNARLININ ÖNÜNE ÇIKAN ADAYLAR YÜZÜNDEN VE ÖZELLİKLE İLÇE BAŞKANININ KURNZALIK VE DERİN DERİNLİKLİ ANLAŞILMAZ SİYASETİ ÜZERİNDEN..YAPILAN SEÇİLME TEKNİKLERİ YÜZÜMNDEN SEÇİM KAYBEDECEK..ÇOK YAZIK..EĞER ALIRSADA..ADAYIN VE İLÇE BAŞKANININ NİTELİKLERİNİN MATAHLIĞINDAN MADA..RAKİPLERİNİN ŞAŞKINLIKLARINDAN..ALACAK..HAKİKATEN..SEÇİM GÜNÜ AKŞAM SAAT 19/20 OLMADAN SEÇİM KİMİN BELLİ OLMAYACAK ANLAŞILAN..NE DİYELİM AHMET GÜNEL İLE MHP İLÇE BAŞKANINA KALMIŞ HER ŞEY..ONLARDA..!!!!!!!!!!!!??????ALLAH SİYASİ TAKSİRATLARINI AF ETSİN..
Misafir - yorum

yorum     25/03/2014 09:11

Keskin ülkücünün aklından geçen formatta bir çekilme olmaz gibi..Çünkü mhp leyhine bir çekilme arzusu var ..Bu anlaşılıyor.Ama gülnarda milliyetçi ve ülkücüler o kadar keskin çizgilerle bir birbirinden ayrıldılar/koptular ki..Bir birlerine..Söyleyecekleri iyi bi tarafa.Kötü söz/yapılabilecek hakaret bile kalmadı.Ayrıca mhp ilçe başkanı ve mhp belediye başkanı/adayı..Kendilerinden o kadar eminler ki..Seçimi 2000 farkla alacaklarından..Burunları yere düşse eğilip almaya tenezül bile etmiyorlar!!?? gülnar merkezde:mhp ilçe başkanına inat mhp ye rey vermeyecek ülkücü en az 200/250 kişi..ahmet hocanın erkan/celal / doremi ırkçı politikalarına inat 150 cicarında akıllı ülkücü mhp ye rey vermeyeek..Yani mhp'den ümit kesen ülkücü mhp'ye neden rey versin AÇMAZINA DÜŞTÜ!?MHP 2019'DE BİLE BİRİLERİNE REHİN/İPOTEK VERİLİRSE OLACAK BUYDU..YANLIŞLAR DÜZELMEZSE..MHP 'YE BAŞIN SAĞ OLSUN DEMEKTEN BAŞKA ŞEY KALMADI..NE ÇEKİLMESİ!!??
Misafir - gülnar

BAŞKANLIK     25/03/2014 08:36

Çekilen var mı,!!!!Aydıncıkta bulunduğum için,Gülnar da ki her haberi anında öğrenemiyoruz. ( Adana da çekilenler olmuş )saygılar.
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

yorum     24/03/2014 09:18

Son metrelere gelindi.Türkiye'nin geleceği üzerinde tesiri çok fazla olacağı kesin olan bir mahalli seçim maratonu bitmek üzere.. Seçime katılan tüm parti/adaylara başarılar..Çalışan/bilen/düşünen/harcayan/akıllı ve geçimli olan kazanacak..Ve meşru olan bir metot ile kazanmış olacağı için..Haklı olarak/hakkı olarak kazanmış olacak..Herkesin başkanı olacak.Hayırlı olsun/hayırlı olacak/olur İnşaallah..
Misafir - gülnarlı

yorum     22/03/2014 10:48

Çok kolay sanılan bir seçim olacak sananlar biz çok iyiyiz.Rakiplerimiz çok zayıf sananlar Çok yanılabilirler/yanılacaklar.Dünkü gün yapılan DP mitingi,bir adayın/partinin kesine yakın bir olasılıkla.Seçim almaktan düştüğünü söyleye biliriz!?Ama yinede beş partiden ikisi..Gülnar seçin skalasından çıktılar.Diğer üçümden ikisi netice almaya daha yakın..Ama yinede seçim bu üç partinin arasına sıkıştı.Kim/ hangi parti/aday daha az hata yaparsa Gülnar belediye başkanlığını o parti/aday kazanacak..MUHTEMELEN..
Misafir - yorum

yorum     20/03/2014 23:03

Soru şu: *Vatandaş;öğrencilerin ve gençlerin her hangi bir ihtiyacını karşılamak amacı ile (sınava gitmek/girmek durumundaki talebeye haçlık vermek dahil..Hatta bu verilen harçlık miktarı..Mersine/Karamana /yakın ,illere gidip/gelmeye yetecek kadar bir haçlık) insanlara/ihtiyaç sahiplerine maddi/nakdi yardım yapan siyasetçiyi/siyasetçileri mi sever..Rey verir/desdekler.. *Yoksa;edebilse/yapabilse; dinen vermek zorunda olduğu:zekat ve fitreyi bile.. Pazarlık ederek..Ya biraz tenzilatı olamaz mı/olmaz mı pazarlığı yapabilecek..Varyemez siyasetçiye/siyasetçilere mi rey ve desdak verir..Belediye başkanlığı için iddialı iki ayrı siyasi prototip..Kim seçimi niye alamaz anladınız değil mi!?
Misafir - sinan laçin

keskin türkeşçiye yanıt     20/03/2014 16:54

*Sayın keskin Ü..Tesbiten söylüyorum..Asla itham kastım olmaz/olamaz. 1-Yılan deliğinden süt sorulmaz! 2-olmayan bir şey arzu ediyorsunuz.Ama nafile bulamazsınız! 3-Tak/tak helva..Ermenek'lilerin icad edip yapmasını buldukları bir yiyecek değildir! 4-Tak/tak helva..Münhasıran:ERMENAK! LIKARIN(anladınız değil mi!?)icat ettikleri buldukları bir yiyecektir. 5-Yani it yatağında ekmek ufağı olmaz.. Kaliteli adayı yanlış yerde arıyorsunuz. 6-aradığınızı ancak:ERMANAK'I..ERMENEK YAPANLARIN ARASINDA BULABİLİRSİNİZ..Bilmem anlata bildim mi?
Misafir - sonadan görme

BAŞKANLIK     20/03/2014 14:03

SERT,DOĞAL,TATLI,YÖRESEL,KIRILAN AMA KIVRILMAYAN,ÖTEDEN BERİ BİLİNEN KÜLTÜRE SAHİP,AĞIRLIĞI OLAN,KATKISIZ,ARI......Herhangi bir adaydan bahsetmiyorum....Bahsettiğim Ermeneğin TAK TAK helvası....saygılar.
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

BAŞKANLIK     20/03/2014 13:54

Rahatsız olma yok,kaliteli aday sıkıntısı var,saygılar.
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

     20/03/2014 10:57

Kim kiminle?Kim kime karşı?Kim kimin yanına kim tarafından gönderildi?Kim kimin yanına yerleştirildi?Kim kimin dostu?Kim kimin düşmanı?Kim kimi neden destekliyor gibi yaparak..Kazıklı humma nöbeti tuzağı kuruyor?Kim kimi neden sevmez?Kim yılan deliğinden süt soruyor.Yani siyaset ahmakları kim?Burnunun dibindeki ajanlardan en habersiz..En saf siyasetçilerimiz kim?Gülnarda esas olan siyasal gücün ve paranın el değiştirmesi operasyonlarını anlamayan ahmaklar kim? Kurulan siyasi tuzaklar..Siyasi kumpaslar ..Peşine adam takılan siyasetçiler kim?Aynı siyasi parti içinde olup da..Birbirlerini takibe aldıranlar kim?Kim kimi gazlıyor*kim kimi kozluyor?Kimler seçimlerden sonra siyasetten ve ticaretten silinme operasyonlarına muhatap olacak?Hangi en vazgeçilmez mutemet/güvenilir/akıl hocası/hocaları..Şu anda yanında durdukları siyasetçiye karşı..O siyasetçinin ..Rakibi siyasetçi için siyaset yapıyorlar!
Misafir - yorum

türkeşçiye yanıt     19/03/2014 17:04

..Galiba sayın keskin türkeşçi..Siz fazla düşünmeyi seven/anlayan bir gelenekten gelmiyorsunuz.!?Bırak insanlar ..Hem hızlı düşünsünler..Ve hemde düşüncelerini korkusuzca/rahatça ortaya koysunlar..Neden rahatsız oldunuz..Bu yorumlardan!?Anlayamadık doğrusu..
Misafir - sonadan görme

MHP     19/03/2014 12:07

Aynı, dakikada 1000 senaryo yazma kapasitesine sahip batı kerinçek gibi,helal olsun bu yorumculara..selam ve saygılar.
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

yorum     19/03/2014 10:52

Dün 18 marttı.Ak parti mevlüt okuttu.Mhp konser düzenledi.Mevlütte konserde zayıftı. Konsere kasabalardan katılım fazlaydı.Çünkü Mhp kasabaları meclis üyeliğinde çok ön plana çıkardı.bu durum Mhp tabanında ve İlçe merkezinde tepki çekti.Kasabadan aday yapılan Mhp meclis üye adayları.. Tepkileri dengelemek için..Ve ilçe teşkiletına yönelik eleştirileri dengelemek adına bulabildikleri herkesi..gülnara taşımışlar.İlçe merkezinden mhp konserine katılım azdı.Bu konser ve mevüt üzerinden..Mhp ve Ak parti seçim yorumu yapmak çok kolay değil.Mhp konserinde bir konu da çok dikkat çekti:Hatırı sayılır MHP ileri gelenleri Mhp konserine katılmadılar.Belediye ile organik ilişkisi olanlar/iş sözü verilenler/adaylar/aday yakınları/2019 seçimlerinde mhp belediye başkan adaylığı sözü alanlar ön planda.. Mhp adına koşturmaya çalışıyorlardı..Mhp birlik bütünlük görüntüsü veremediği gibi..Dahada ufalanıp/küçülmüş halde görünüyor..
Misafir - sonadan görme

yorum     18/03/2014 14:54

İlginç bir ikilem...Ak Parti Çanakkale zareri ile ilgili Mevlüt atağı ile evap vermiş...MHP'nin konserine..Bakalım..Gülnarlı hemşehrilerimiz Mevlütlü Ak Partiyi mi kalabalıklayacak? Yoksa Konserli MHP'yi mi kalabalıklayarak ..Bir şekilde de olsa...Temayülünü/yönünü /desteğini ortaya koymuş olacak..Taolarak iki partinin hamleleri birbirinin alterntifi olarak değerlendirmek..pek de doğru olmazsa da ..Toplum bir seçim sonucu çıkartacak bu ikili ikilemden..Hakikaten ilginç bir seçim süreci/anlayışı/tekniği ve sonu yaşayacağız..
Misafir - anaylı

yorum     17/03/2014 19:17

Bu gün de Mhp cenahında bir değişiklik yok. çalışarak seçim kazanılırsa/kazanılacaksa.. Seçimi dp/mehmet kale almalı..yatarak seçim alınacaksa akp almalı..kırarak/dökerek/kurnazlık yaparak seçim alınacaksa..Mhp almalı..bakalım ne olacak..
Misafir - hoş bazarlı

görünüm     17/03/2014 09:34

Ali öz'ün bir kaç günlük zoraki/el gördülük/ hala gönlün kalmasın kabilinden..Sayılabilecek seçim çalışması bitmiş.Mhp'de işlerin ne kadar zorlasşığı birinci ağız tarafında da görülmüş oldu. Ben yaptım iyi oldu..Siyaseti bu defa iflas edebilir.Büyükşehirde de işler pek yönet gitmiyor.Büyükşehiri nasıl olsa B. Kocamaz alacak lafı/vaadi de işe yaramaz hale geldi!?Mhp küskünlerine her gün yenileri ekleniyor.Mhp nin kaybetme ihtimali arttıkça..Mhp ve ilgili/bilgili/yetkilileri daha fazla hata yapmaya başladılar.Çükü mhp'de sinireler çok gergin..Bu gerginlik artık saklanamaz durumda..mhpli her seviyeden yetkili ve seçilmek kaygısındaki bütününün yüzüne yansıyor.Birde esnaf ziyaretleri ile seçim çalışmalerına katılacak insan bulmakta çok zorlandığından bahsediliyor..mhpnin..hafta böyle başladı..nasıl bitecek bakalım..
Misafir - çakırsaraylı

günün sözü     17/03/2014 09:00

...bizi bilen bilir...bilmeyenler kendi bilir.. (mevlana)
Misafir - yorum

yorum     15/03/2014 10:08

MHP'lilerin mi desek..Yoksa sadece Ahmet Günel+Ali Öz ikilisinden başka kimsenin katılmaığı...Köseçoban ziyaretindeki:Ahmet Günelin ve Ali özün yüz ifadeleri:Seçim sonuçlarını ifade ediyorsa...Ki bu ümitsizliği başka türlü izah etmek mümkün değil.Ayrıca Yüksel Çelik'i..ayrı değerlendirmek lazım.Zira şu an zaten Ahmet hoca ve MHP'nin yanından Yüksel Çelik'i hesap dışı bıraktığınızda Gülnar'da ne MHP kalır ve nede Ahmet Günel kalır!? %60 tabana sahip bir parti olduğunu herkesin kabul edilen MHP yanlış/yandaş/ kurnaz/sen/ben/bizim oğlan/halaoğlu/dazeoğlu/bir kaç traktör siforu/bi kaç iyi sövüp-sayıcı/bazı azından çıkanları kulağı duymayan-ahlak harisleri ve saire anlayışı ve bu formasyona uygun adamlarla siyaset yapılırsa..Netice bu gün varılacak olan seçim yıkımı sonucundan başkası olamaz/olmaz.BAZAR TERS/AKSİ BİR YERDİR:TÜM TÜRKİYEDE SEÇİLENLERİN AKSİNE BAŞKAN SEÇER GÜLNAR!?AKP TÜRKİYEDE SIKINTILI İKEN GÜLNARDA KAZANSINDA SİZDE Bİ SEYREDİN..BAY ÇOK BİLENLER..
Misafir - yorum

     14/03/2014 11:46

.Mhp''liler ile dp''liler ve de..Dp''deki mhp''lilerin arsındaki gerginlik..dikkat çekici olarak Görüldü.Dp ve m.kaleye karşı bir kızgınlık örke var.dp/m.kale ve akp/m.bahar.. daha rahatlamış/kendilerine daha güvenen/kendilerinden emin bir stabillik hakimken..mhp de bir panik ataklık var gibi..ayrıca dün memus gezdiren mhp teşkilatının..Yanlızlığının dayanılmaz acısını..Tüm mhp''liler ve mebus beyin yüzünden de..Aklı başında olan herkes okudu..Mhp teşkilatı da/menusu a.özde çor tedirgin olduklarını hep beraber gördük.Tozgovan karakterinin yaygaracı/azgır damarı mhp''de giderek ön plana çıktıkça..Gerçek ülkücüler ve normal vatandaşlar..Mhp^den süratle ayrılmaya başladılar..Bu önemli.yani bu gün fevkalade bir şeyler olmazsa..haftayı bu şekilde..akp biraz önde...ikinci sıra gün gün değişiyor..bi mhp..bi chp..inanın bazan dp bile konuşoluyor..ikinci olarak ama bu haklın görüşü..ben pak katılmıyorum..durum bu..mhp kaybeden tarafta..özellikle akp ve dp kazananlar durumunda..
Misafir - miran ergün

BELEDİYE BAŞKANLIĞI     12/03/2014 08:35

Sayın editör,terbiye sınırlarını aşmış bazı yazılar görmek bizi üzüyor,lütfen dikkat.saygılar.
Misafir - Has Gülnarlı

tahmini tahmin     11/03/2014 13:41

Siyasetimizin ağası sayın büyüğümüz..bu haftaya da irtifa kayıbı ile başladılar.. Mhp!deki derin ve yalancılık/güvenilmezlik üzerine kurulu siyaset siyasetsizliği krizi derinleşerek..Fay kırığı olmaktan çıkıp..İki yakalı boğaza dönüşmeye başladı.büyük ağa siyaset gemimiz tayfa/yolu ve kaptan kaybetmeye başladı..diğer siyasetin büyük gemisi ise..Ülkedeki denek kırıklığının/duranlığının aksine toparlanmaya ve hatta..Ağa siyasi gemiyi solladı gimi..
Misafir - yorumcu

eyi laflar!?     11/03/2014 13:32

Ziftlenip tıkındılar,doydular tıka basa,çal sepet havasını,yol göründü abbasa..
Misafir - galip malüp

anlaşıdı     11/03/2014 12:00

tamam anladım cibbilliyetini..tamam
Misafir - keskin ü

     11/03/2014 10:12

BOŞ BOŞ KONUŞMA 4 YILDA HİZMETİNİ GÖREMEDİĞİMİZ SİYASETÇIYI DEĞİL DE GÜLNARA HİZMETLERİ DOKUNMUŞ KİŞİLERİ TANITALIM,TARTIŞALIM.
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

konu hali cin değil..sen ve senin gibilerin cibilliyet raporu     11/03/2014 09:03

bay pişkin konu halil beyin yaptığı/yapmadığı hizmetler değil.konu sen ve senin gibi adamların siyasi/kültürel/psikolojij/sosyolojik/bireysel özgül ağırlığınızın/çapınızın ne kadar olduğu ile ilğili cibilliyet raporunu sor/öğren fikret deniz'den..olayı cıvıklaştırıp..pişkinlik yapma..
Misafir - keskin Ü'ye yanıt

GÜLNAR     11/03/2014 08:17

O ZATI MUHTEREMİN BOZAĞAÇ CİVARINDAKİ 600 METRE ASVALTTAN BAŞKA HİZMETİ VARSA SÖYLE DE ÖĞRENELİM.
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

halil cin gülnar sosyo/psikolojik/kültürel araştırma      10/03/2014 22:11

..bak bay keskin türkeşçi..sana bir tavsiyem var..muhtemelen ve mutlaka/muhakkah.. gülnarlısın ve emekli öğretmen FİKRET DENİZ'İ tanırsın/tanıyorsun.ona ulaş ve sayın halil cin beyin selçuk rektörü iken..genç akademisyenlerle bir araştırma yaptırdı bu araştırma sonuçları ona sor öğren.. sayın profösör halil cin bu araştırmayı yayınlayamadı..neden biliyormusun.utancından yayınayamadı araştırma gülnarda oturan esas unsuru.. yani seni ve senin gibi olanları araştırmıştı!?bak eğer o amel azını açıp bu konuda bir herze çıkarırsan..bu köşeden..o araştırmada..çıkan o akademik çalışmayı/sonuçlarını yayınlarım..cevap felan bulamazzsın..buyur pandoranın kutusunu açalım..hodri meydan..
Misafir - yorum

yorum     10/03/2014 20:51

KORKMAN ARKADAŞLAR..SEÇİMİ MHP KESİN ALIR..İŞİNİZE BAKIN..ALDIRMAYIN..İNCE YORUMLARA..GÜLNARA BU KADAR İNE SİYASET EN AZ ON NUMARA TERS GELİR..
Misafir - akil adam

yorum     10/03/2014 20:41

Bu dönem Mhp'ye...Akıl sır ermiyor.İlçe başkanlığı bi ayrı..İlçe yönetimi bi başka ayrı. Belediye meclisini belirleme usulü ve seçilen meclis üyelerinin kariyerleri/eğitimleri/bilgi ve yeterllilikleri Bi ayrı garabet..Belediye başkanının son anda ben Yüksel Çelik'le oynamam..Yüksel Çelik bir numaralı sıraya yazılırsa..Ben istifa ederim diyen belediye başkanının önüne:yaz kardeşim istifanı..hiç kimse mhp için vazgeçilmez değildir..Deniyor..İl başkanlığınca..Belediye başkanı bakıyor ki.pabuç pahalı..Yelkenleri indiriyor ve ne soğan yemiş ne azı kokmuş..misali..İtiraz ettiği adamla seçim çalışması yapmakta..Hiç bir sakınca görmüyor!?Öte yandan:durmuş ali çeliğinden..sinan şahinine..mustafa ateşten..mustafa leventinden..selami bagcasına..a.eyvazından..şaban buluta..elaldan bütenr s.sine..m.ali şahinden..o.çöle kadar ve daha bir yığın..mhp ve ülkücü..mhp belediye başkanlığı seçimlerinde yok..bunlar çokda hayra alamet..haller değil ama..hayırlısı..
Misafir - zeki ar

yorum     10/03/2014 20:36

Bu dönem Mhp'ye...Akıl sır ermiyor.İlçe başkanlığı bi ayrı..İlçe yönetimi bi başka ayrı. Belediye meclisini belirleme usulü ve seçilen meclis üyelerinin kariyerleri/eğitimleri/bilgi ve yeterllilikleri Bi ayrı garabet..Belediye başkanının son anda ben Yüksel Çelik'le oynamam..Yüksel Çelik bir numaralı sıraya yazılırsa..Ben istifa ederim diyen belediye başkanının önüne:yaz kardeşim istifanı..hiç kimse mhp için vazgeçilmez değildir..Deniyor..İl başkanlığınca..Belediye başkanı bakıyor ki.pabuç pahalı..Yelkenleri indiriyor ve ne soğan yemiş ne azı kokmuş..misali..İtiraz ettiği adamla seçim çalışması yapmakta..Hiç bir sakınca görmüyor!?Öte yandan:durmuş ali çeliğinden..sinan şahinine..mustafa ateşten..mustafa leventinden..selami bagcasına..a.eyvazından..şaban buluta..elaldan bütenr s.sine..m.ali şahinden..o.çöle kadar ve daha bir yığın..mhp ve ülkücü..mhp belediye başkanlığı seçimlerinde yok..bunlar çokda hayra alamet..haller değil ama..hayırlısı..
Misafir - zeki ar

yorum     10/03/2014 16:10

akıl/ahlak/asalet ve iman sahipleri ancak adam gibi oturup/konuşup anlamaya/anlaşılmaya çalışırlar.hacıhüsrev avratları gibi ağızlarından amel olmazlar!bilgin/derinligin/külrürün/zekan/soyun..tartışmaya kifayet etmeyince..cibilliyetin gereği mecburen söveceksin.senin gibi bir echel-i cühelanın dal tayfasına da ..tabii ki senin gibi ağız dolusu herze yakışır..buçuk millete mensup olduğunu şimdi tam olarak anladınız ..değil mi..bay çukur!
Misafir - keskin Ü'ye yanıt

KERVAN     10/03/2014 15:19

Yörüklük başlığı ile keskin ü ye yanıt demişsin ama .....BEN SADECE KERVAN YÜRÜR DİYORUM,YÖRÜK LAFINI BİR DAHA DESTURSUZ AĞZINA ALMA ....
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

yörüklük      09/03/2014 17:01

yok kardeş ben senin gibi mikro milliyetçi yörük olacağıma..ben Türk kalayım yeter.bu alt kültür fukaralığının sosyolojik karşılığına yoksulluk kültürü deniyor.yani bütün meselelere din ve mensubiyet temelinden bakma hastalığı.bir açmaza bakarken hukuk ve basit insan hakkı açısından bakmak yerine..dinine ve sülalene mensupsa..açmazı yönetirken..kim haklı/kim haksız bulmak yerine..senden mi?senden değil mi?ona bakarsınız.senin kelin..senden olmayanın civanına tercih edersiniz..ali özü mehmet şandır'a tercih ettiğiniz gibi..yaşadığınız yeri kim hakkıyla yönetir yerine..ne olursa olsun benden olsun!?ölçüsü ile rey verirsiniz.düello yani mertlik yerine..PUSU kültütsüzlüğünü tercih edersiniz.yani kısacası..Türke pek benzemiyorsun bay keskin Ü..sen karar ver sahi sen/siz daha çok NEYE/KİME BENZİYORSUNUZ.Ayrıca umma ve yılma ile zeytin giliğini pas geçmişsiniz..tesbitlere itiraz bile edemiyorsunuz..çünki siz yok hükmündesiniz..türkiyedeki sayınız..istanbulda sayılmış/sayıldı%2.5 yani buçuk.......!?siniz
Misafir - keskin Ü'ye yanıt

     09/03/2014 14:00

Sayın misafir kardeş sen hangi cüretle yörükleri pkk'nın yörük versiyonu olarak görebilirsin...Bu kimsenin haddine değildir biz ki yörük alilerin torunlarıyız ve çok güzel hesap yapmışsın butun yorukler birleşşe mersinde 300 bin edermiş sen mersin merkezin genelini kendin gibi çapulcumu sandın....Göremediğin bir şey var Mersin genelınde toplasan senın gıbı 200 bın capulcu var geri kalan 1 milyonun uzerınde yoruk oğlu yoruk var bu memleketi ele gecırdık sanıyosunuz galıba.. İşte siz ve sizin gibiler yuzunden guzelim mersının ismi kotu alınır oldu.....ama artık bu zıhnıyet değişecek...Yıne tekrarlıyorum senın gıbılerın yorumunu goren bır gulnarlının nereye oy verecegını gormesı lazım artık...Ben yıne tekrarlıyorum gulnarı bılmem bılemem ama buyuksehırde Burhanettın KOCAMAZ harıcınde oy veren gulnarlı olmamalı bu artık bır onur mucadelesıdır sen ve senın gıbıler ıcın......
Misafir - sayın misafir kardeş...

yorum     09/03/2014 12:53

*Ahmet Günel'in.Mersini alacağız seni müdür yapalım..Sende beni Gülnar'da destekle.. Atağı... *ak parti kurumsal kimliğini /birliğini ..ilçe başkanı/başkan adayı ile uyumunu devam ettirecekmi?Kurumsal oyunu alabilecek..Çalışmaları yapmakta ne kadar istekli ve dirayetli/azimli olabilecek. *Mehmet Kale'nin çabaları.. *Gülnarın beyleri dahil(her kesimin liderleri)halkın kararsızlığı.. *mhpli lider ve bir kısım tabanın..Gizli açık hem Ahmet Günel'e ve hem Mehmet Kale ye..Ümit dağıtmaları.. *Kararsızlığın boyutunu gösteriyor.. *F tipi yapılanma..Kimi destekleyecek.. *Süleymancılar kime rey verecekler? Haftaya bu gündemle başlanacak..
Misafir - misafir

yorum     08/03/2014 11:09

*Arakadaşlar..MHPnin gülnardaki temel toplum destek damarı çok sağlam diye.Her hatayı/hileyi/dalavereyi/ihaneti..yaparakda seçim alırız diye bir şey yok. *Ülkücü/Mhp li lider ve liderlere yakın uyanık/bilgili/kül yutmaz bilinçli taban partinin ve ahmet hocanın tam olarak yanında mı? *mehmet kale faktörü kesinlikle..ahmet hoca ve mhp ilçe teşkilatınca Yanlış/yanlı ve hafife alınarak değerlendiriliyor. *ne kadar rey alırlar önemli değil..Ama yinede gerçekte sağın oyları en az dörde bölünüyor! *ak parti ilçe başkanı şu hususu çok iyi biliyor ki;bu seçimi alamzasa:ilçe başkanlığında bir saniye bile kalamaz.. sadese yüksel çeliğin seçilmesi ile denğeler tam olarak kurulamaz..akp burada seçime çok ciddi asılacak..bu husustada mhp yanılıyor. *büyük şehirde kesinlikle çantada keklik değil..şimdilik bu kadar..
Misafir - yorum

cevap     08/03/2014 11:18

muhtemel ki:siz gülnar dışındasınız.sahiden gülnar'dasınızda..bu gördüklerinizi görüyorsanız o başka!?ya siz farklı bilgi ve ikili ve sair angajmanlardan haberiniz var!?ya da biz sizin gördüklerinizi göremiyoruz.ahmet günel seçimi almaya en yakın adayda!*bundan gülnar da yaşayanların haberi yok!?eğer başkan adayı eskileri..seçim kazanmak için bu kadar ehemmiyetli iseler!?Taktilsel olarak ahmet hocaya destek veriyormuş gibi bir hareketle..ahmet hocanın seçimi alacağı hususunda sizleri kanatlandırıp uçuran bir başkan adayı eskisi yanınızda ama..ahmet hocata rakip olan kendi partisinden adayların alayı ahmet hocaya şiddetle karşılar.kaldıki ahmet hocaya destek verdildiği felan yok.ahmet hoca uyutularak nadasa alınıyor.ayrıca:ahmet oa başkan olsun.buna itiraz eden pek yok.kendisine zarar veren bizzat ahmet hocanın kendisi.bilgi birikimi olmayına.. analitik hesaplar yerine özü olmayan kabuk/geç imamın sağına!?kabilinden atakları siyasal destek aldım sanıyor..
Misafir - keskin Ü'ye

BELEDİYE BAŞKANLIĞI     08/03/2014 09:23

Adamı film de kimse güldürememişti,büyük ödülü kimse alamamıştı,adam çıkarken elinde filmlerin negatifini çeviren çocuğa sordu napıyon,o da demiş ti ki film çeviriyorum.Adam katıla katıla gülmüştü....BAŞKAN DA O çocuk misali kafasından film çevirenlere gülüp duruyor,,BAŞKANI SEÇECEĞİZ,SIKINTIMIZ VARSA MECLİSTE YAKASINA YAPIŞACAĞIZ,YOLA GELMEZSE O ZAMAN MECLİSİ DAR EDECEĞİZ...BU KADAR BASİT.ŞİMDİDEN HAYIRLI UĞURLU OLSUN GÜZEL GÜLNARIMIZA.SAYGILAR.
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

BELEDİYE BAŞKANLIĞI     08/03/2014 09:46

Mersinde Sayın BURHANETTİN KOCAMAZ,Gülnar da Sayın Ahmet Hoca.
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

BELEDİYE BAŞKANLIĞI     08/03/2014 09:50

Sayın Başkan diğer partilerin küskünlerini iyi markaj altına aldı.istemesek te kurt politikacı yine başkan.
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

BELEDİYE BAŞKANLIĞI     08/03/2014 09:33

AT SAHİBİNE GÖRE KİŞNER,ADAM OYUNU KURALINA GÖRE OYNUYOR..BAŞKAN İSTEMESEK TE AHMET HOCA.
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

NENNİ KUZUYA YANIT     07/03/2014 10:18

*O SAYDIĞIN KİŞİLER ASLA BİR ARAYA GELEMEZLER..GÖRÜŞÜNÜZE KATILMIYORUZ.*SEÇİM HALA AK PARTİNİN ÖNDE OLDUĞU BİR HAFTA OLDU..*AHMET HOCA İLE İLGİLİ KÖYCÜLÜK/IRKÇILIK/İŞE SADECE TOZGOVANLILARI -ALMASI-GENELLİKLE..ÇOK TEHLİKELİ BULUYORUZ.YAPILAN YORUMLAR DOĞRU..HELE SON MECLİS KARARI İLE ÖZEK/KİŞİYE HAS KADRO İHDASI YENİR YUTULUR CİNSTEN DEĞİL..AHMET HOCA BU HATALARINI DÜZELTMEZ İSE..HALK OLARAK ONU CEZALANDIRACAK..BUNDA HİÇ KUŞKUNUZ OLMASIN
Misafir - yorum

yorum     07/03/2014 10:34

*ahmet hoca:köycülük/dezeoğluluk siyaseti ile siyasi hayatta var olageldiği için bu metodun en doğru siyasi yol olduğuna inanıyor.yıllarca bu şekilde başkan olmaya devam edebilmiş..bir siyasetçi.kendi köylüleri de bu siyasi gelenekten geldikleri için..ahmet hocayı köycülük yapması konusunda zorluyorlar/teşfik ediyorlar!bu durum ahmet hocanın tüm gülnarı kucaklayacak genel ve tüm halkı kucaklayıcı bir siyaset izlemesine..asla izin vermiyor..işte bu açmaz..ahmet hocayı tam olarak sıkıştırmaya başladı.ahmet hocyı GÜLNARIN TAMAMININ DEĞİL..SADECE TOZGOVANIN ADAYI DURUMUNA MAHKUM ETMEYE BAŞLADI..KÖYLÜSÜ/AKRABASI/ AHMET HOCANIN ETRAFINA ADETA YILAN GİBİ ÇÖREKLENMİŞ BİR HALE GETİRDİLER. AHMET HOCA BU DURUMU AVANTAJ SANIYOR..OYSA BU DURUM AHMET HOCAYI YANLIZLAŞTIRIP..SEÇİMİ KAYBETMESİNE SEBEP OLACAK EN BÜYÜK HATASI VE GÜNAHI OLACAK!?
Misafir - yorum

yorum     06/03/2014 14:44

*salih yıldırım... *selami bağca *sinan şahin *mustafa ateş bu adamlarla anlaşan seçimi alır.bu adamlar şu an mhp de değiler..
Misafir - nenni kuzu

yorum     06/03/2014 11:54

AHMET HOCAMIZ DÜN MECLİSTEN YİNE ISMARLAMA KİŞİYE ÖZEL DON BİÇMİŞ!? UMARIZ ŞEYTANA UYUP..BU KİŞİYE HAS BACAK BOYUNA UYGUN BİÇTİĞİ DONU..BİÇTİĞİ İLE BIRAKIR DA..BİR DE DİKMEYE KALKMAZ..HOCAM DİLİMİZ VARMIYOR AMA..1994 SEÇİMLERİNDE UYSAL ABİDE SİZİN YAŞLARINIZDA İDİ VE O DEVE DİŞİ GİBİ/LİDER VE ETKİLİ UYSAL TURAN..GARİBAN/KİMSESİZ..MEHMET IŞIK'A YIKILMIŞTI..Kİ ŞU ANDA 80 YAŞINDA OLAN UYSAL ABİ..SİZDEN ŞU AN BİLE..EKSİĞİ OLAN BİRİ ASLA DEĞİL.. KENDİNİZE ÇOK GÜVENMEYİN/RAKİPLERİNİZİ ÇOK KÜÇÜMSEMEYİN.ÜLKÜCÜLERE ELAL/ŞABAN MUAMELESİ YAPMAYIN.AKRABA/TAHLUKAT/KÖYLÜCÜLÜK YAPMAKTAN VAZGEÇİN..ADALETLİ VE ADİL OLUN.İŞE İZ GİRECEKSİNİZ..BAŞA SİZ GELECEKSİNİZ..OLMAZ..OLMAZ..DAM DA YANSIN SIÇAN DA YANSIN.DUVARINI/SINIRINI DAHA FAZLA ZORLAMAYIN..BİZİM ÇOCUKLARA SIRA NE ZAMAN GELECEK..SİZ TOZKOVANLIDAN BAŞKASININ ÇOCUĞUNA İŞ/GÜÇ/PAT/PARA/PUL LAZIM DEĞİL Mİ SANIYORSUNUZ..HOCAM DİKKAT ET LÜTFEN..KİMİ YER VE KİMİ KİŞİLER PATLAMAK ÜZERE..
Misafir - VELİ BAŞ

     06/03/2014 10:26

Misafir kardeş kükremişler:Mersini şu çapulculardan alalım!Alında Mesınde dötr tane yörük var!(Örnek:2011 seçimleri rey sayıları:mut:44 bin/gülnar:20200/aydıncık 8 bin/bozyazı:18 bin/anamur:46 bin/silifke 82 bin/erdemli.75 bin/çamlıyayla:7bin... toplam:yaklaşık:300 bin seçmen)1150000 seçmenin yaklaşık sizin mantığınıza göre neredeyse dörtte biri..Yani Burhanettin kocamaza büyün yörükler toplansalar ve rey verseler yinede:O ÇAPULCULAR VAR YA!Yani yabancılardan rey almadan başkan seçilemez!Zaten senin hakiki karın kardeşin saydığın yörükleri bi iyi tahlil et!? Yörük:Keçisine bir zeytin giliği verir.. Keçinin altına bir kazan sürürp..Bir zeytin giliğinden bir kazan süt bekler!?Ve yine yöyük:biri kişiyi muteber adam sayma için O adamdan ya bir umduğu vardır..Yada O adaman yılıyordur!?Siz bu bi tür mersinli/yörük bölücülüğünden..Hatta:pkk nın yörük versiyonu olmaktan kurtulun TÜRK OLUN TÜRK ..BIRAKIN BU HUDUT ÇİZME MERAKINIZ!*ÇİNDEN ALMANYAYA KADAR TÜRK VAR. (
Misafir - yorum

BELEDİYE     06/03/2014 08:39

Ha mersine Sayın ŞANDIR ı milletvekili yapmışsın ha Sayın özcan I Belediye Başkanı MERSİNLİLER MERSİNE SAHİP OLUNUZ.SANDIĞA SAHİP OLUNUZ....SAYIN KOCAMAZ MERSİNE BAŞKAN OLMALIDIR.SAYGILAR.
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

burhanettin kocamaz....     05/03/2014 23:47

Gülnar seçimini kim alır bilemem ama sağı solu bu seçimde büyükşehirde en ıddıalı olarak gozuken memleketinizin çocuğu burhanettin kocamaza oyunu vermelidir.Bu bizler için büyükşehir için bir onur mücadelesidir, parti davası güdülmemelidir,....Ama hala macit özcanı bile savunan gülnarlıları görmek beni gercekten uzuyor,sağı solu kalmadı artık bu işin bu memleket hepimizin alalım artık çapulcuların elınden....
Misafir - misafir

DP     05/03/2014 12:44

SON ÜÇ SEÇİMDE..GÜLNAR BELEDİYE BAŞKANLIĞININ SİKLET MERKEZİ DAİMA MHP OLMUŞTUR.FAKAT BU SEÇİM SÜRECİNİ EN KÖTÜ YÖNETEN PARTİ MHP OLDUĞU SÖYLENİYOR.MHP VE AHMET GÜNEL BÜTÜN ETKİLERİNİ VE AĞIRLIKLARINI KAYBETMEYE BAŞLADILAR DİYE YORUMLAR YAPILIYOR.SEÇİM VE SEÇİLME İNSİYATİFİNİ MHP VE AHMET GÜNELİN HER GEÇEN GÜN KAYBETTİKLERİ SÖYLENİYOR.MHP NİN BOŞALTTIĞI SİYASİ ALANA..AKP VE DP YERLEŞMEYE BAŞLADI YORUMLARI YAPILIYOR.HATTA AHMET GÜNELİN YENİ TRANSFERLERİNİN ASLINDA...EL ALTINDAN..GİZLİŞCE BİR BAŞKA PARTİYİ DESTEKLEDİKLERİ SÖYLENİYOR.ESKİ AP VE DYP LİLERİN ALAYININ MEHMET KALE VE DE DE BİRLEŞTİKLERİ SÖYLENİYOR
Misafir - GALİP OZ

düzeltme     05/03/2014 11:04

alttaki yorumda zeynenin sırası..3 yerine yanlış yazılmış..
Misafir - yorum

dışarıdan görünen     05/03/2014 10:52

Ahmet Günel kendisi içinseçimin tehlikeye girdiğini düşünüyor gibi..Zira:Panikledikçe iyi tahlil edilmiş ataklar yerine:Ülkücü tabanı ve normal/pek fazla politize olmamış Gülnar halkının..Yadırgayacağı hamleler/ittifaklar yapmaya başladı. Belediye meclisine:Yine Tozgovan ırkçılığı gölgesi düşüren:kasetçiyi alması..Erkan A.ya 2019 adaylığı sözü..zeynenin 2. sıra olması..4.aday..5 aday..6.aday..Bu tercih ve yapılanma seçim kazandıracak siyasi tasarruflar olamaz.Ahmet günel mhp'yi ülkücü liderler ve tabandan kopardıkça..Parti belki:Daha çok Ahmet Günelleşir!Fakat küçülür.Ülkücüler adına sokakta mhp'yi söylediği söz ve eylemlerle bağlayan kaç MHP!li/ülkücü var Mhp ve Ahmet Günelin yanında..Mhp için seçin Gülnar'da fevkalade de zora girmiştir..Vesselam..Düzelir mi!? Zor!!
Misafir - yorum

     04/03/2014 12:32

Hocamız seçim gezilerinde..Gizli kulislerini de bir Arıcı ile yapıyor.İki tarafa da hayırlı olsun!Sayın Hoca sıkıştıklarında..Ki şu günlerde çok zorda olduğunu düşünüyor olmalı ki:Yine diğer sıkışık zamanlarda olduğu gibi.Sayın Arıcı ailesine:BEN SON DÖNEM ADAYIM!? 2019 SEÇİMLERİNDE..KESİN BENİM!? VE MHP!NİN ADAYI..MUTLAKA BİR ARICI OLACAK SÖZÜ VERMİŞ..OLMALI Kİ.. AKSİ HALDE..NORMALDE SİYASETÇİ BİR AİLE OLARAK DA..(ARICILARDA..KASAPTAKİ ETE SOĞAN DOĞRAMAZLAR AMA!!??)HOCAMIZ BÖYLE BİR SÖZ VERMİŞ OLMALI..İYİ/ALA..YALINIZ SAYIN HOCAM..BEŞ YIL SONRASINI BİLE BÜ GÜNÜ KURTARMAK ADINA REHİN/İPOTEK VERİRSEN..YANİ MHP!NİN BEŞ YIL SONRASINDAN BİLE..BİR ÜLKÜCÜNÜN VE KÖYLÜN/AKRABAN OLMAYANIN ÜMİT KESMESİNE SEBEP OLDUĞUNU UNUTMUYOR MUSUNUZ!!?? BU HAMLENİZ:ZATEN ZOR OLAN YENİDEN SEÇİLME ŞANSINIZI..DAHA DA ZORLAŞTIRMIYOR MU/ZORLAŞTIRMAZ MI!?SİZ KENDİNİZLE BİRLİKTE...ÜLKÜCÜLERİ VE ÜLKÜCÜLÜĞÜ DE..GÜLNAR SİYASETİNDEN SİLMEK ÜZERESİNİZ.. BEN SEÇİLİRİM SANIYORSUNUZ AMA..BAKACAĞIZ..SAYIN BAŞKAN!!??
Misafir - harun bulut

yorum     01/03/2014 10:29

Bu hafta biraz daha netleşti.Gülnar siyaseti belediye başkanlığı bazında.Yeni bir mecraya alınmaya/mecra değişikliğine tabii tutulmaya başlandığı..Buradaki temel soru bu siyasi makas/mecra değişikliği hayata geçirilebilir m.?Geçirilebilir..Yalınız bu siyasi projeyi akıl edip uygulamaya koyan:Siyasi aktörler..Ki bu projeyi iki kişi temelde..Uyguluyorlar..Ama şu hususu..İhmal ediyorlar gibi geliyor..Bizlere dışarıdan O hata da şu: Bu siyasi aktörler daha bi..Ketum/sırcı/ diplomatik davranmak zorunda olduklarını biraz ihmal ediyorlar..Bire bir siyasi çalışmalarını..Mahalli/yerel liderler nezdinde yapmak zorundalar..Eğer bu bir kaç basit akıl yürütmeleri ve taktiksel manevraları yaparlarsa/yapabilirlerse.. 30 marttan sonra:GÜLNAR'DA SİYASETİNDE.PARANIN DA PATRONLARI değişebilir..Gülnar!da ki temel dinamik bu değişiklikleri gerçekleştirebilmek..Basit bir kayıkçı kavgası değil..Bu süreç yapılmak istenenler yapılabilirse:GÜLNAR!DAN DİŞARIYAGÖÇLER VE GÜLNAR!A DIŞARIDAN GÖÇLER YAŞANABİLİR!?
Misafir - gilikçi

yorum     27/02/2014 09:55

gülnar seçimlerinin kazanabilecek olanları.. *yüksel çelik..kazanmayı kesin hak ediyor.. *m.talip kara..kazanacak..!? *zeyneli m.kahraman!da kazanacak!!?? *s.yılmaz!da muhtemelen kazanacak.. ama muhtemelen kazanamayabilir de.. mhp!nin kazananları..sandıktan çıkanları bunlar olabilir..muhtemelen.. AHMET HOCA KAYBEDEBİLİRMİ? *KAZANABİLİRMİ? *İLÇEMİZİN SİYASİ DEHASI..MEDARI İFTİHARI..BÜYÜK SİYASETÇİ..R.S. AHMET HOCAYI DESTEKLEDİĞİNE GÖRE *MUTLAKA!!??AHMET HOCA KAZANACAKTIR MI?
Misafir - aziz gül

     25/02/2014 12:31

Ülke şartları MHP leyhine gelişirken.İlginç Gülnar''da siyasi süreç..MHP''nin aleyhine gelişmeye devam ediyor.Diye yorumlanıyor. Gülnar''ın siyasal nabzını iyi okuyan akil insanlara bu durumun izahı sorulduğunda da:Şu değerlendirmeler yapılıyor..Genellikle:*Gülnar''da MHP''nin bir türlü toparlanamayışının iki ana sebebi olduğu değerlendiriliyor.1.Sebep İlçe Başkanının şahsı ile ilgili:DERİN GÜVEN BULANIMI VE MUTEMET BİR ÜLKÜCÜLÜK Bİ TARAFA..MUTEMET BİR KİŞİ OLARAK BİLE GÖRÜLMEMESİ..2.MHP BELEDİYE BAŞKANININ:TUTTUĞUNU KOPARAN... KOVALADIĞINI YAKALAYAN...KAÇTIĞINDAN KURTULAN..BİR BAKIŞI İLE ATLIYI ATINDAN İNDİREN...CESARETİ..BİLGİYİ.. İRADEYİ VE EKİBİ ORTAYA KOYAMAMASI OLARAK ALGILANIYOR. BU DEĞERLENDİRMELERE KATILIR VEYA KATILMAZSINIZ..AMA SİYASİ KANAATLER..TOPLUMUN ALGILARI ÜZERİNDEN OLUŞUYOR.SİYASAL KANAATLER DOĞRULAR/HAKİKATLER ÜZERİNDEN..OLUŞMAZ/OLUŞMUYOR.
Misafir - yorumu

yorum     22/02/2014 21:57

**Bir ülke kurtlar sofrasına dönmüşse!.... İsyan haktır...Atilla İlhan **Ahmet Günel ve MHP'yi yönetenlerin... Sonları ile ilgili hesap yapamamalarının..Kendileri için...Kaçınılmaz sonun...Ayak seslerini duymamalarının/duyamamalarının sebebi bu kritik eşil..Yaptıkları adaletsizliğin farkında değiller..Zira;basit bir Arap şakisi kadar dahi..Adalet duyguları yok!?Bölüşmeyi..Acilen yürürlüğe koymazsanız..Yıkılacaksınız..Haberiniz olsun..Ahmet Günel Oğlunuzu işe alırken gösterdiğiniz..Merhameti..Ülkücülerin çocuklarına da göstermeden...Bizden medet bekleme..Ve kimseyi aptal yerine koyma/koymayın..
Misafir - dide kal

     22/02/2014 16:33

merkez tahmini..bu
Misafir - miskere cevap

yorumcuya     22/02/2014 09:15

..bu tahmininiz..gülnar markezi için olmalı..herhalde..
Misafir - misker

mehmet kale     21/02/2014 14:48

Bu gün Mehmet Kale ve demokrat partinin gülnar belediye başkanlığı seçimlerini..nasıl derinden etkileyeceğini..gören vatandaşlarımızın şaşkınlıkları yüzlerinden olunuyordu.BU GÜN Kİ MEHMET KALE ATAĞI ŞUNU GÖSTERDİĞİNİ DİLLENDİRİYOR..SAF VATANDAŞ .... M.KALE:%10..F.HALİDE AK:% 11.. AHMET GÜNEL:%20..MEHMET BAHAR: %30... BARAJINDALAR..GERİYE KALAN %29 REYİN..%10'U KULLANILMAZ/İPTAL FALAN OLUR..GERİYE KALAN % 19/20 LİK REYİ..GELECEĞE DÖNÜK ÜMİTLERİ/BEKLENTİLERİ KİM/HANGİ PARTİ/ADAY..VAATLERİ/PROJELERİ İLE İKNA EDEBİLİRSE..SEÇİM O ADAYIN/PARTİNİN OLUR...
Misafir - yorumcu

tahmin     20/02/2014 19:47

sayın NE DERSENİZ O..BEY(!)...SİZ GALİBA MHP'NİN BELEDİYE BAŞKANLIĞINI KAZANACAĞINI ÖNGÖRÜYORSUNUZ!? BU HAYAL GERÇEKLEŞİRSE..DEDİĞİNİZ BELKİ TARTIŞILABİLİR..AMA ÖNCE MHP'NİN SEÇİMİ KAZANMASI GEREKİYOR!?..BÖYLE BİR İHTİMAL NORMAL ŞARTLARDA YOK..DİĞER PARTİLER İÇİN GEÇERLİ OLMAYAN FİİLİ DURUM..AKP'Yİ MHP İLE KARIŞTIRMAMAK LAZIM..DAHA AÇIK YAZAMIYORUZ..MARTTA YAZARIZ AYRINTILARI..BELEDİYE BAŞKANLIĞI ARTIK ÇOKTA MATAH BİR SİYASİ HEDEF DEĞİL..SİMDİ İN OLAN..MEBUSLUK..
Misafir - bir aşağıya yanıt

ÇELİK     20/02/2014 17:18

EN GEÇ GENEL SEÇİMLERDEN 3 AY SONRA GÜLNAR BELEDİYE BAŞKANI...YAZIN BİR YERE ...SAYGILAR...
Misafir - NE DERSENİZ O

görünüş...     20/02/2014 12:42

...*Zaten bıçak sırtı olan...Gülnar siyasi dengeleri...MHP VE Ahmet Günel bey adına..Sıkışmaya başladı..Yorumları yapılmaya başladı..Zira;akp ve mhp arasında..Gidip geldiği düşünülen belediye başkanlığını tartacak olan kantarın topuzu..Mehmet bahara doğru dönmeye başladı deniyor..Aynı zamanda Mehmet Baharın Hocası olan Mustafa Eyceoğlundan..Başkanlığı devralan Ahmet hocadan da..mehmet bahar.. başkanlığı devralacağı söyleniyor..Hele hele mehmet kalenin adaylığının kesinleşmesi hem dengeleri..değiştirdi.. ahmet hoca aleyhine..ve hemde:akp'deki sallantıda olanları da..tereddütsüz..akp'ye bağladı..ak partili kimse..ak parti aleyhine artık çalışamaz..şartlar tamamen ak parti ve m.bahar leyhine döndü.. İsteneb siyasi kelle ahmet günelin kellesi idi..isteyenler istedilkerini aldılar..bu yapılanmaya omuz ve güç verenleri..mart başında açıklar/yazarız..ezberden konuşmayız..asla..bu hatta böyle geçer..fevkalade bir şey olmazsa..
Misafir - badem hıyargil

yorum     19/02/2014 13:55

...İni daha sonra doldurmak üzere..Şimdilik şu kadarını..Not düşelim ki;Gülnar'da Yüksel Çelik dönemi başlamıştır.Yüksel Çelik'e uymayanlar/uyamayanlar/itiraz edenler.. Ticaretten de..Siyasetten de silinmek/ yada silinmemek arasına sıkışacaklar..
Misafir - CAN YEŞİL

yorum     18/02/2014 21:41

Ortalığı karıştırmamak için..Ama şimdilik.. derin yorumlar yapmayacağım.Ama Gülnar Mhp siyaseti.İstediğimiz gibi gidiyor.Ne istemediyseK/ne istediyseK oldu/oluyor. Bazıları kendilerini..istedikleri kadar kutup buzulu/buz kütlesi sansalar da..esasında sıcak termal suyun üzerindeki..kar bulaşığı olduğunu da ..Tanrı!ya şükür anladılar..Kendileri biliyordu da zaten...Gülnar halkı ile beraber bilmiyormuşuz..Şükür uzun boylu bir tecrübe..Sıkıntısına/macerasına..kapılmadan/düşmeden öğrenmiş olduk..Hakikaten Tanrı çok büyük..O!na hamd olsun..pınar suyu ile neredeyse..çamaşır suyu karışmamış oldu..Tanrı korudu..şükür..Şükür..!şükür!!!
Misafir - bankar bilo

keskin beye     18/02/2014 13:47

keskin bey..30 martta ..yapabilirlerse/başarabilirlerse..ki başaracaklar..muhtemelen..gülnarda ne olacağından çok.herkese:ne olmayacağı/ neyin olamayacağının..toplumsal/siyasal/ekonomik mühendisliği planı uygulanıyor.. mhp!liler..yalan/güvensizlik/dalavere/ifrat/ tefrit/çürütme siyaseti uygulayarak..rakiplerinin/diğer siyasi partileri kastediyorum..ayağına takmaya/geçirmeye çalıştıkları..ama başaramadıkları..kendir ipi..kendi elleri ile BOĞAZINA taktı..mhp'yi..bir hayırsever..o kendir ipten alsa dahi..mhp!nin beynine ölmesine yetipde/artacak kadar-zaman- olsizen gitmedi..gülnarda..mhp biyolojik olarak..malesef..bizzat TÜRKEŞÇİLER TARAFINDAN OLDÜRÜLDÜ..ARTIK DOYA DOYA..HAVLA ZIKKIMLANACAĞINIZ GÜN/GÜNLER GELDİ..HEM BAŞINIZ SAĞ OLSUN..VE HEMDE..GÖZÜNÜZ AYDIN..TEBRİKLER.. AHMET HOCAYLA..TORNACI NEBİNİN HEYKELİNİ DİKMELİ..DİĞER PARTİLER..ÖZELLİKLE..AK PARTİ
Misafir - bilo vilo

BAŞKANLIK     18/02/2014 10:07

Bir insanın ısrarla encümenlik 1.sıra kavgası ediliyorsa,seçim akşamı amacını yorumlarıma taşıyacağım.Önce MHP nin prensipleri,önce MHP nin seçimi alması,gerisi teferruat mı,hayır değil.herkese selam ve saygılar sunarım.
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

?????????????????????*     17/02/2014 18:31

Gelen haberler doğru ise..Ki kuvvetle muhtemel..Mhp ve Ahmet Günel'İN işi tamam. Yarın saat 17'den sonra söyleyeceklerimiz olacak..Şimddi !!!!!!!!!!!??????????
Misafir - kuzgun bilbül

?????????????????????*     17/02/2014 13:43

sn.ahmet günele...arizadır!? ahmet günel bey..doğrudan aracısız ve yorumsuz..senin anlayacağı şekilde..net/açık/sarih/berrak..olarak yazıyorum..UMARIM BU UYARIYI/İKAZI.. AKLI EVVEL BİR İŞGÜZERIN..HEZEYANLARI/ZIRVALAMALARI/FANTAZİLERİ OLARAK ANLAMAZSINIZ..DUTUMUNUZ ÇOK VAHİM..BIÇAK AĞZI NOKTASINA DAYANDI..YÜKSEL ÇELİĞİ ..MHP SİYASETİNDE VERİMLİ OLARAK TUTMANIN YOLU.YÜKSEL ÇELİĞİ BİRİNCİ SIRA ADAYI YAPMAKTAN GEÇER..MHP YÜKSEL ÇELİK OLMADAN..SEÇİMİ KAZANAMAZ..AHMET BEY SİZ BU KONUDA..YANLIŞ HESAP YAPIYORSUNUZ GİBİ GELİYOR..DIŞARIDAN..İYİ HESAP YAP
Misafir - sonadan görme

öze dönen kardeşe cevap     17/02/2014 09:56

*yanlışı elbette eleştirmek bir hak buna aklı selim kimse bir şey diyemez..*11 kasetçi siyasi hayatları ile ödediler..hatalarını..mhp'ye 6 milyon rey veriyor..o adamlar.sizin gibi işgüzarlara..özür dilemeye kalksalar.. ömürleri yetmez..genel anlamda zaten özür dileyeni diledi.dileyemeyen..utancından konuşamayanlar da oldu.*80a'i yargılama yalanına inanacak bir tek ülkücü/türk olmaz.devleti ele geçirmenin..hukuki/yargısal alt yapısını.. halka yutturan..halk dalkavukluğuna destek olmaktan başka anlamı yok..bunu sende biliyorsun esasında..m.kale dp den aday olmuş.olur..neden..illa başkan olacağım diyor..mhp'de eş başkanlık sistemi yok..bunu m.kaleye sor..encümenleri beğenmeyen rey vermez.2009'da bende meçliste mhp ye rey vermedim..chp seçim alamaz..halide hanımıda..beyhude..motive etme..
Misafir - yorumcu

GÜLNAR     17/02/2014 09:56

Öze dönüş derken yanlı yoruma gerek yok,ülkücülük ayrı şey yanlış yapanı eleştirmek ayrı şey,11 kasetçi için benden özür dilenmemişse ben konuşurum,80 i yargılamaya hayır denirse ben konuşurum,bir önceki başkanın demokrat partiden aday olursa ben konuşurum,ülkücü olmayanların encümenliği ilçede olay olursa ben konuşurum.Halıde hanım benim sadece tahminim,temennim değil.saygılar.
Misafir - ÖZÜNE DÖNÜŞ

öze dönen kardeşe cevap     16/02/2014 15:30

kardeşşşş.madem herkes özüne dönüyor.. sen ne diye ülkücü iken sola dönüyon..şaşırdın ellehem..
Misafir - yorumcu

öze-dönüş-e selam     16/02/2014 15:08

..gülnar 1980 öncesinde de..solcu b.başkanı seçmedi..bu gün zaten..türkiye'nin diğer yerleri gibi..gülnar da siyaseten..dindarlaştı. gülnar nereye dönerse dönsün..isterse sizin gibi.. herkes özüne döndü derken..siz hem türkrşçiyim deyip..hemde halide hanım kazanır demeniz..akıllara zarar bir öngörü ama olsun...bakınız chp bizzat kendisi..araştırma yaptırdı:chp'nin adayı belli değilken:chp reyleri%28 civarı idi..chp adayını halıde hanım olarak belirledikten sonra-yeni yakın-reyi%10.5 civarı..chp bu aday ile..alabileceği an fazla rey.2750 ile 3150 arasını ancak koruya bilir..hatta 2500'e bile ine bilir..burada seçimin galibi su an için..ak parti yazın bi yere..
Misafir - cuburcu

Özüne dönüş     16/02/2014 11:43

Her kes özüne döndü GÜLNAR HALKI DA 80 ÖNCESİ ÖZÜNE DÖNECEK VE HALİDE HANIM CHP DEN SEÇİLECEK.,ÖTEKİDE ÜLKÜCÜYÜM DEDİ OLMADI HALK HAREKETİ DEDİ TUTMADI,DEMOKTAT OLDU ALLAH YARDIMCISI OLSUN.MHP DE BİZİM GİBİ ÜLKÜCÜLERE SAHİP ÇIKSIN SEÇİM ÖNEMLİ DEĞİL KAZANIRSIN VEYA KAYBEDERSİN 80 ÖNCESİ 16 -17 VEKİLLE GÜNDEM OLUŞUYORDU SAYI HEP İKİNCİ PLANDA OLMALI, ÖNEMLİ OLAN PRENSİPLER VE ALLAHIN RIZASI...SAYGILAR S
Misafir - ÖZÜNE DÖNÜŞ

?     15/02/2014 09:21

...mhp gülnar da öldü de..ağlayanı yok..siz ayda mı yaşıyorsunuz..dalga mı geçiyorsunuz..kendinizi mi kandırıyorsunuz. kafa mı yapıyorsunuz..kavgası eksik olmayan eve kimse kız vermez..orta yerde..mhp adına..evetçilik/fırıldaklık/ibişlik yapanların..kimlerin yanaşması..marabası olduğunu bu millet gayet iyi biliyor..gülnarlı kimi seçmeyeceğini.. iyi bilir.mhp artık tüm haklarını yitirdi..bu defa kesin sürpriz olacak..ite bak yattığı yere bak dediği..adamları..kendi reyi ile..başına ali kıran/baş kesen seçmez..obanın çocuklarının sırtından..inin baride..herkes kendi iradesi ile istediği..yere gitsin..insanları şaşırtmaktan/dürüstlüklerini.istismar etmekten vazgeçin artık.kimlerin ciğerini itlerin bile..acından ölse bile..yemeyeceğini..en iyi o beş para etmez ciğer sahipleri bilir!düşün şu milletin yakasından..
Misafir - anaylı

yorum     14/02/2014 21:13

gülnar da mhp nin ve mhp lilerin uyguladığı seçim teknik taktik ve stratejileri.mersinde de uygulanıyorsa...mhp nin mersinde ve gülnar da yıkılması/seçim kaybetmesi için ..al partinin ve chp nin bir şeyler yapmasına..hiç gerek yok..mhp kendi içinden...kendi kurdunu üretmiş görünüyor..tevekkeli...dememişler mi..kurt bacağından törer diye..mhp..geçen seneki kar gibi erir..bu gidişle..demedi deme..hocam..hocam siz kulağınıza eğilip..size..sürekli..laf taşıyanların..söylediklerini..birde başka arkadaşlarla..görüşüp..değerlendir...bir kereden..bir şey olmaz deme..bi kere ihanet eden..yine ihanet eder..ihanet geleneksel/irsi bir maraz dır..dtrakınndaki adamlarını/müşavirlerini/danışmanlaını iyi seç..yanındaki her adamım..cevher-asliyesine iyi bak..ne demişler..aslı hu..nesli hu..son pişmanlık fayda vermez..
Misafir - mavi

yorum     14/02/2014 14:03

..YÜKSEL ÇELİK OLMADAN MHP SEÇİM ALAMAZ..NEBİ BAŞKANI..YÜKSEL'İN MHP DE KALMASI VE SİYASET YAPMASI HUSUSUNDA..DESTEKLİYORUZ..YÜKSEL SİZ..MHP ARTI OLMAZ..
Misafir - ECNEBİ

yüksel çelik..     14/02/2014 14:33

harbiden bu siyaset süfli bir iş.yüksek çelik aylardır..para harcayıp..mhp siyaseti yaptı/yapıyor.ahmet hocamız..seçimi alabileceği kanaatine varana kadar..yüksel çeliğe..asla sesini çıkarıp..dişini göstermiyor..ama bakıyorki ak parti ve chp mhp dende kötü adaylar çıkarınca..seçimi alma ihtimali görür görmez..yüksel çeliğe efelenmeye başlıyor..HALKA GÖRE DE..NEBİ MHP.. İLÇE BAŞKANI OLDUKTAN SONRA YAPTIĞI İLK VE TEK DOĞRU İŞ..Kİ EĞER DOĞRU İSE..AHMET HOCAYA RESTİNİ ÇEKİP..YANİ İSTİFA EDERSEN ET..DEMESİ VE YÜKSEL ÇELİĞİN ADININ BİRİNCİ SIRADA OLDUĞU B.MECLİS ÜYESİ LİSTESİNİ..İLE GÖNDERMESİ OLMUŞ..SEZARIN HAKKI SEZARA..
Misafir - şehzade

gülnar     14/02/2014 10:05

yorumcu aral kardeş..ahmet hoca..yüksel+nebi ve arkadaşlarını...dışlayıp ..onların yerine..koymaya çalıştığı..ekip ile..seçime giderse..seçimi..kayıp eder mi?diyorsun..nedir söylediğimiz..
Misafir - yorum

gülnar     14/02/2014 10:24

ahmet hocam..yüksel'e..dikleniyorsunuz ama..hesabınızı iyi yapın!seçimin kazası olmaz! chp ve ak partinin adayları güçsüz. millet/gülnar mecburen beni seçecek diye de düşünme..etrafındaki..müşavirlerini dinle ..ama tam olarak da onların dediğini yapma!?yüksel mi!?..diye sorarken/tartarken..nebi ve onu destekleyenler..nebi+yüksel ekibini..tercih etmeye çalıştığın ekip ile kıyaslayınca.. sahi sizce de.. yüksel+nebi ekibi..daha etkili/ağır/toplumca daha çok seviliyor.. gözden çıkardığın ekip nebi+yüksel ekibi çok sevimli olmaya bilir..ama..tercih ettiğin ekipte..çok sevimli/çekici değil..hesaplarınızı iyi yapın..ahmet bey..her zaman..rakip zayıflığı..başarı getirir..sanma..
Misafir - aral

yorum     13/02/2014 19:52

ARKADAŞLAR SALIYI BEKLEYELİM..PAZARTESİ/SALI DANANIN KUYRUĞU KOPAR..BAKALIM YÜKSEK BEY ..BU SEFER KAZANABİLECEK Mİ..AHMET HOCA NEBİ RESTLEŞMESİ..NE ANLAMA GELİYOR..??YAPILAN YORUMLAR..!!!???
Misafir - ODUNKAFA

     13/02/2014 19:20

key kardeş..siz inceliği biliyorsunuz..belli ama..çokları..key ne dir..bilmezler..sizi cavır felan yanırlar..sonra..nereden bilsinler..key farsça..alp demek olduğunu..neyse sadede gelelim..siz bu araştırma sonuçlarını yayınlamakla şunu mu demek istiyorsunuz?ÖZELLİKLE AKP VE CHP''''NİN ADAYLARI BELLİ OLDUKTAN SONRA:MHP''''Lİ BİLUMUM TÜRLEŞÇİLER/ÜLKÜCÜLER/SİYASET ERBABI/MİLLİYETÇİLER VE DİĞER GURUPLAR..B.MECLİS ÜYESİ OLABİLMEK İÇİN ADETE..MOĞOL ASKERLERİNİN..B.SELÇUKLUYA SALDIRDIĞI GİBİ...SALDIRDILAR AMA.. YANILIYORSUNUZ..MHP BU SEÇİMDE HÜSRANA MI UĞRAYACAK DEMEYE ÇALIŞIYORSUNUZ..AYRICA MHP''''DE... NEBİ+AHMET HOCA+B.KOCAMAZ+MHP İL BAŞKANI..BİR KAYIKÇI KAVGASI ÇIKARDILAR..AMA KAYIKTAN DÜŞECEK/DÜŞÜRÜLECEK OLANI..ESASINDA YOK TA..AHMET HOCAYA DESTEK VERMEK HUSUSUNDA..BAZI B.MECLİS ÜYESİ OLMAK İSTEYENLERİ..MAHANA EDİP..OLUR Kİ..AHMET HOCAYA DESTEK VERMEKKTEN VAZ GEÇERLER KORKUSU İLE..SORUN ÇIKARTABİLECEK OLANLARIN..GAZI MI ALINMAYA ÇALIŞILIYOR..
Misafir - yoruma cevap

yorum     13/02/2014 18:09

gezici araştırma şirketi:MERSİN...bu gün itibari ile...CHP:29.3...AK PARTİ:25.8.... MHP:23.1...BDP:20.6...İLMİ SİYASETÇİLERİNE
Misafir - yorumcu key

YORUMLARIM     13/02/2014 11:46

Yorumlarımda gönlünü kırdığım bir tek GÜLNAR lı bile olduysa özür dilerim.Hakkını helal etsin.herkesin oyu ve tercihi kendisine.herkese saygılar sunarım.Bu yorum buradaki son yorumum Allah Gülnar'a hayırlısını nasip etsin herkese saygılar ve selamlar.
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

son söz     12/02/2014 20:46

tarih tekerrür ediyor olabilir..2009'da olanlar..yeniden olacak..sürpriz olması..süpriz olur..nebiyle yükselin..görünürde..gizlice ahmet hoca anlaşmışa benziyor..tabi bu yazılanlar tamamen..tahmin..alayı terste çıkaBİLİR..
Misafir - hasan çelik

YORUMA DEVAM     12/02/2014 20:03

*ihtimal 1.eğer nebi il'e rağmen ahmet hocaya rest çekse..il anında nebiyi görevden alır..almıyor? *ihtimal 2.il ile-burhanettin bey..yüksel/ahmet hoca ce nebi ile muhtemelen anlaşıklar..siz bir kayıkçı kavgası yapıyor gibi yapın..ahmet hoca.. ikna etmesi gereken ve ahmet hocaya göre önemli..bir kaç yüksel ve nebi muhalifini ve tozkovandan..yüksele ve nebiye olacak tepkileri..yumuşatmak..yani bu bir operasyon:ahmet hoca+yüksel çelik+nebi ulupınar+il ve başka bazı dengeler..şimdilik bu kadar..görüşürüz..
Misafir - hasan çelik

mhp/belediye     12/02/2014 20:49

*ahmet hoca nebiye res çekti*yükseli kontenjan yapmazsan istifa ederim dedi.*nebi ahmet hocanın restini gördü.*yük seli birinci sıradan silmedi.*ve ilçe yönetimini toplayıp:yükseli birinci olarak yazdığı meclis listesini..ile gönderdi.*şimdi ahmet hoca ya harbiden istifa edecek..* yada nebi ile ahmet hoca yüksel üzerinden kavga ediyor görünüp..ahmet hocaya.tozkavandan ve yükesle karşı cenahtan delecek itirazları..sıfırlamaya çalışıyorlar..*ben herşeyi yaptım ama olmadı.ne yapayım..nebiyi ve yönetimi aşamadım dedirtmek..belki.
Misafir - hasan çelik

YORUMA DEVAM..     12/02/2014 17:58

AYRICA ŞUNU..İTHAM ETTİKLERİM/İTHAM ETTİĞİM ŞAHIS/ŞAHISLAR İYİ BİLSİNLER Kİ. EĞER AĞIZLARINDAN ÇIKANI KULAKLARININ..DUYMADIĞI BİR TELDEN HER HANGİ BİR..ŞÖZ/EYLEM/DAVRANIŞ ORTAYA KOYMAYA KALKARLARSA.. ŞUBAT/2012 İLE ŞUBAT 2014 ARASINI NASIL DOLDURACAĞIMI..TAHMİN BİLE EDEMEZSİNİZ..HODRİ MEYDAN..BAZARDA..BİR CUMHURİYET SAVCILIĞI VE İLÇE SEÇİM KURULU OLDUĞUNU..TIRAMPACI ZEVATA ÖZELLİKLE HATIRLATIRIM..BEN GEMİLERİ YAKMAK İÇİN..VALAHİ/BİLLAHİ BAHANE ARIRORUM..BENZİNİ TİNERİ DÖKÜP..OLURSA-OLSUN-GEREKİRSE... RUM ATEŞİNİ YAKMAKTAN ASLA ÇEKİNMEYECEĞİMİ..İLAN EDİYORUM..İNANMAYAN DENESİN..
Misafir - gani koç

     12/02/2014 16:18

..kardeeşş..tarafsız ol..amenna..lakin rey cezası kesmeyi unutma..bunlar..yani senin benzetmenle..tırampacılar..nasıl olsa..biz hangi cambazlıkları da yapsak..bu türkeşçiler bize yinede rey verir hesabındalar...BAKIN:ŞU ANDA BİLE MHP ÜLKÜCÜLERE KATMA DEĞER ÜRETMEYEN/ÜRETEMEYEN..SADECE KIRBAÇ SESİNE/ŞAKIRTISINA..TAPINAN BİR-SÖZÜM O NA-MİLLİYETÇİ PARTİ(!?) PARTİYİ ELİNE GEÇİRMİŞ OLANLARI..MAZALLAH(iddialarımı..iyi değerlediriniz..lütfen..)bir seçim başarısı..daha yakalarlarsa..gülnar mhp''si..sonsuza dek..ülkücülerin diş geçiremeyeceği bir partiye dönüşecek..yani o kuru/kuru..ya ne yapalım..yapacak ne ver ki!?deyip..ülkücülükten beslenenlerin..karargahı durumuna düşmüş olan..bir mhp''ye/partiye oy vermiş olursunuz..bu tırampacılara rey vermeyin..bunlara rey vermek..milletin rakiplerine..savaşta..fiçemğ vetmekten..farksızdır..bu konuyu tün gerçek ülkücü/milliyetçilere..siz ve bu site aracılığı ile ilan ediyoRum.
Misafir - gani koç

TRAMPA     12/02/2014 16:54

Gülnarda yine trampa ....bu defa farklı eskiden 10 ülkücü bir ıskarta ile değiştirilirdi,şimdi ülkücü olmayanla ülkücü olmayanın trampa sı yapılıyor,,,,imdi ben bu trampada tarafsızım işte....saygılar...
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

sevgililer günü     12/02/2014 11:31

..başkanım bizde tüm gülnar olarak..sizin sevgililer gününüzü kut'luyoruz..bu konudaki cesaret ve yüreklilğinize..inanınız lütfen..hayranız..saygılarımızla..başarılar..efendim..
Misafir - ali kır

ali otyakmaza cevap     11/02/2014 22:08

..ali kardeş..sorun güzel..cevabı da var.. fakat yarını beklemk gerek..çünkü..yarın bazı görüşmele yapmam..gereki sadece şu kadarını söyleyebilirim ki...aklınızdan geçen kişi..doğru..bende..düşündüğünü..düşünüyorum..
Misafir - AKİL ALİ

akil aliye cevapa devam..     11/02/2014 20:57

ya akil ali beğ..siz bu..ahmet günel mhpeden ayrılacak..sıkıldı..bunları na2hal duydun!?na3Hal tahmin ettin..valla çok merak ettik.sahi nedir senin sırrın..tahminlerinin tamamı çıkıyor.YANILIZ BİR SORUYA DAHA CEVAP VERMENİZ GEREK..AĞER ..AHMET HOCA ESSAHTAN...YÜKSEL ÇELİKTEN VAZ GEÇTİ İSE...YÜKSEL ÇELİĞİN YERİNE:YÜKSEK ÇELİK KADAR OLMASA DA..EYİ/KÖTÜ..İŞİ...YANİ GÜLNAR/MHAP SEÇİMİNİ..EL ARI/DÜŞMAN KÖRÜ..MİSALİ BARİME GÖTÜRECEK..YÜKSELİ ARATMAYACAK BİRİNİ BULMUŞ OLMASI..LAZIM GELİR..AHMET HOCA ÇOK KURT BİŞR SİYASETÇİ..YÜKSELİN YEDEĞİNİ..BİRE/BİR OLMAZADA..KAOYALAMADAN..YÜKSELE CEPE AÇMAZ..BU KONUDA..BİR DUYUMUNUZ..BİLGİNİZ..TAHMİNİNİZ VAR MI!* VAR SA KİM..YAZARMISIN..LUTFEN..
Misafir - ali otyakmaz

akil aliye sual     11/02/2014 19:21

ya kardeşim:akil ali..siz buraya.bu gün sabah;10.34'te..ahmet günel..mhp'den İllallah ediyor..her an istifa etmek sureti ile ayrılabilir diye..bir:yorum/tahmin..yazısı yazıyorsunuz.bi bakıyoruz..hakikaten.. mhp ilçe başkanı bir belediye meclisi listesi..ile..ahmet günel başka bir belediye meclis üyeleri.listesi ile..ile varıyorlar..mhp il başkanı ve mersin büyük şehir adayının önünde..liste savaşı yapıyorlar..ahmet günel..yükael çelik olursa..istifa ederim diyor..mhp ilçe başkanı..kendi listesinin başında olan..yüksel çeliğe itiraz eden..ahmet günel'e kızıyor..ve yüksel çelikle barabar..gülnara dönüyor..ve büyük ihtimalle..gülnar mhp ilçe başkanı..ya onurlu(!?)istifa..yada zorunlu aforoz metodu ile hal'edilecek.gülnar mhapesini izlemeğe devam edin..bu pilav daha çok su götürür..
Misafir - ali otyakmaz

YORUM     11/02/2014 10:34

***AHMET GÜNEL'İN ÇOK BUNALDIĞI VE MHP'DEN İSTİFA EDEBİLECEĞİ SÖYLENİYOR..VE DENİYOR Kİ:***AHMET GÜNEL..MHP'DEN İSTİFA EDİP.. BAĞIMSIZ ADAY OLSA DAHİ..SEÇİMİ ALABİLECEK DURUMDA.***ASLINDA AHMET GÜNEL MHP'DEN İSTİFA ETSE..BU KENDİSİ İÇİN DAHA İYİ OLABİLİR.**NEDEN ?AHMET GÜNEL..ŞU ANDA SİYASİ TUTSAK/REHİN DURUMUNDA.**AKLINA ESEN:**MECİS ÜYESİ OLACAĞIM DİYE.. KAZAN KALDIRIYOR...BİRİNCİCİ..AK PARTİ-SÖZÜM ONA-ZAYIF ADAY GÖSTERDİ BİR!?AHMET GÜNEL ÖYLE YA BÖYLE..BU DÖNEMİ TAMAMLAYAMAZ/TAMAMLATMAYIZ/TAMAMLATMAM*** 0 ZAMAN..MECLİS ÜYESİ OLMAK LAZIM..MECLİS ÜYESİ OLMAK..BELEDİYE BAŞKANI OLMAK DEMEK!!!??AHMER GÜNELİN YERİNDE KİM OLSA...KESİNLİKLE MHP'DEN İSTİFA EDER/ETMELİ..İSTİFA EDERSE..KESİN BAŞKAN YİNE AHMET GÜNAL OLUR..BUNUN ALTARNETİFİ YOK..SADECE..MECLİSİNİDEKENDİSİ İSTEDİĞİ KİŞİLERDEN SEŞER VE USTA BAŞKANLIK DÖNEMİNDE..TARİHE GEÇEBİLECEK...RAHAT VE HUZURLU BİR DÖNEM GEÇİRİR..AHMET GÜNEL BU DURUMU DEĞERLENDİRİYORMUŞ DENİYOR..BİZCE DE DOĞRU..KORKMA BAŞKAN ARKANDAYIZ..
Misafir - AKİL ALİ

yorum     11/02/2014 10:52

*sülüman datlı...eyi bir ..yere geçmiş...eyi.. ne var bunda:ekmeğini..şimciyedek..ak'dan çıkardı..artık birazda:taşdan çıkarsın..memik ümük'de sırada beklediği.. çok kısa zamanda..onunda..ak yerine:taş'ı terçih edecegi söyleniyor.bazarda herkes bir gün..muhakkah..ekmeğini taşdan çıkarmaya başlayacak..pazarda ne kadar siyasi ve ticari eski müflis varsa..alayı: taşda toplanacaklar.. **bir iki de şöyla tıngırdayalım:bbp..niran çobulu..meclis üyeliği..kavuk yakma/sokma işleri..**bı de..AYHAN AKSEKİLİ VE EKİBİ!!!!!!!!!!!??????????????
Misafir - selomeddin halaanadanasil

yorum     11/02/2014 09:26

...en kötünün bir üstü yarışması...baş/başa ...gidiyor..az sonra seçim olsa..sonuç ancak ..foto finiş ile.. belirlenebilir.. olay burun farkında..
Misafir - ayhan icat

YORUMA     11/02/2014 09:25

salih salihe..salihler dilemiş
Misafir - ferhan öz

keskin kardeşime     10/01/2014 11:47

Bendeniz de..Zat-ı alinize teşekkür eriyorum.Sevgi ve dua'lar..
Misafir - cemil uğuz

CEMİL ARKADAŞ     10/01/2014 11:26

TEŞEKKÜRLER,,,ŞANDIR,ÇELİK,TAT,AHMET,NEBİ,ÖTEKİ,BERİKİ,ŞUCU,BUCU,BANA 20 KİŞİ YETER DEFOLUN DİYEN,İKTİDARA TALİP OLMAYAN,OLAMAYAN,YOLDA BULDUKLARI, 10 ÜLKÜCÜ VERİP 1 TANE ÖBÜR PARTİLERDE YİYECEK BULAMADIĞINDAN AYRILANLARI ALIP MEDET UMANLAR.1.SIRAYI TÜRKİYEDE İLK OLAN BİR USULLE ELE GEÇİRENLER,HEPİNİZİ YA TARİH GÖMECEK,YADA MİLLET....BÜTÜN ÜLKÜCÜLERE SELAM VE SEVGİLER SUNARIM...
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

KESKİN TÜRKEŞÇİ     10/01/2014 11:50

*Keskin kardeşim...Prensipte doğru söylüyorsunuz..Fakat...Geri zekalılar ile tartışılmaz..Sonra senide...Kendileri gibi geri zekalı sanıyorlar. *Sal gidecekleri yere varsınlar..Dam yansın sıçan da yansın.. *Hayatımız;ahmak/alık/ebleh/haset/cahil/ şaşkın..Terbiyeciliği ile mi geçecek!? *inceldiği yerden kopsun. *Bu defa..Herkese hak ettiğini vereceğiz. *kanının gölgesindeki it misali.. *Kerameti kendinden menkul.. *Kifayetsiz muhterislere.. *Esasında kaç okka ettiklerini..Bu seçimlerde..Hiç kimsenin gözünün yaşına bakmadan..Sobalık odun tartar gibi...Seçim kantarına çekip..gereğini yapacağız..göreceksiniz..herkes görecek..Özellikle de:Kendisini tek kişilik ordu sanan..ben.ben..ben..ben..ben..benbenciler...!!!???
Misafir - cemil uğuz

ibretlik sözler     10/01/2014 10:26

Para ile insan ilişkisi aynen şöyledir;insan paranın sahtesini yapar,parada insanın.... Goethe
Misafir - şahin çimen

ibretlik mesel     10/01/2014 10:02

Arkadaş el uzatıp seni yerden kaldırandır.Dost ise onuda aşağı çekeceğini bildiği halde sen daha düşerken el uzatandır. Goethe
Misafir - şahin çimen

BAŞKANLIK     10/01/2014 10:58

Ben Aydıncıktan görüyorum,siz pazarın göbeğinden göremiyorsunuz,siz bu çekişme ile başkanlığı CHP ye teslim ediyorsunuz,vakit geçirmeden Sayın Nebi Bey başkanlığı ,sayın Ahmet bey de adaylığı teslim edip çekilsin,
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

günün sözü     10/01/2014 09:55

***** Canis sine dentibus vehementius latrat.(Dişsiz köpek daha kuvvetli havlar.) Latin atasözü. (Iısıracak köpek diş göstermez!?Diyede okunabilir.)
Misafir - cemil uğuz

...Engin Çukur'a     09/01/2014 18:02

............!?ağababası.... Siyasi başarı:Mert/cesur/soylu/cömert/ akıllı/asil..Adamların hakkıdır.Bazı/kimi..... Kifayetsiz muhterislerin..Yukarıdaki hususi..Özel özelliklere doğumdan/ırsi olarak sahip olmadıklarından.. Hayatları..... Her türlü maddi varlığa sahip olsalar da.. Cesur ve cömert adamların:Siyasi her türlü başarısına...Sivri sinek vızıltısı kabilinden..mızıkçılıklar ve kıskançlık nöbetleriyle..Manevi kazıklı humma ... Sancılarıyla...Nihayet bulacaktır.
Misafir - cemil uğuz

YORUMLARA YORUM     09/01/2014 13:30

BURADAKİ YORUMLARIN %50 SİNİ AYNI KİŞİ YAPIYOR. MESELA "İBİŞ ÖZ" VE DAHA BİR ÇOK TAKMA İSİM.AYNI KİŞİ.BAKIN BURADA TOZKOVANLILARI RENCİDE EDİYORSUN.TAMAM EN ÖNDE OLMAK İSTEYEN BİRKAÇ KİŞİ VAR AMA HEPSİNİ ZANNA ALMAK AYIPTIR. EĞER YORUM YAPACAKSAN DİLEKÇENİ VERİRSİN.YÜKSELİ DE ARKALAYIP DURMA ÇAKTIRMADAN.HEM MİLLİYETÇİYİM DİYECEKSİN HEM DE YÜKSELİ YEDİRECEKSİN MİLLETE.ÜLEN BU GİBİLER BU PARTİNİN EN BÜYÜK DEĞERLERİNİ,SAYGIYI, SEVGİYİ ,GÜVENİ,AHLÂKI, VS. VS. VS MAHVETMEDİLER Mİ? ASIL SUÇLU NEBİYİ MEBİYİ YÜKSELİ MÜKSELİ ENTRİKAYLA GETİRENLERDE DEĞİL Mİ? HİÇ BİR MİLLİYETÇİ SATILIK DEĞİLDİR.SATILIYORSA MİLLİYETÇİ DEĞİLDİR. SATILIK LAFINI DUYURANLAR DA ADİ VE Ş......SİZDİR. MEHMET SANİ ABİ BENİM YORUMUMU NEDEN SİLDİN?
Misafir - MEHMET YILDIZ

yorum     09/01/2014 13:19

tozkavanlıların şu basit ırkçılıkları:diğer.tozganlı olmayan..gülnarlıların akıllarını başlarına almalarını gerektiriyor.1994 seçimlerinde:bir mehmet ışık rahmetlisi...başkan olmadımı?1999'da m.eyceolu başkan olmadımı?yine olabilir.sicimin olu gibi istediğiniz kadar..gülnardaki tozgaanlı sayısını..sündürün:çıkacağınız rakam:1200/1300..daha fazlası yok.gülnarın genel nufusu:20 bin civarında olduğuna göre..gülnar belediye başkanı..artık ve temelli:tozgaan dışından olmalı..ve bu sefer kesinlikle:tozgaanlı bir b.başkan aday kim olursa olsun..bu tozgaanlı adaya asla oy vermeyelim.bu sefer inadına..aşağı ve yokarı yayla köyleriiden birisi b.başkanı olmalı..
Misafir - cemil uğuz

dedi/kodu     09/01/2014 08:15

..gülnar/ayvalı mahallesinde:kadın toplantılarında bile:gülnar çarşısından daha derin/kıvrak siyaset yapılıyor?kadının birisi aynen şöyle diyor;AHMET HOCA..PARÇACI HOCALAR/DEDELER OLARAK BİLİNEN:AİLEYE GİTMİŞ.DEMİŞ Kİ;BEN EĞER SEÇİMİ..KAYBEDECEĞİMİ ANLARSAM/DÜŞÜNÜRSEM/GÖRÜRSEM.. ARKAMDA BENİ:GÖZÜ KAPALI DESTEKLEYEN (AHMET HOCA BÖYLE SANIYOR!?)400 AKRABAM VE BUNUN ÜZERİNE..BİR KISIM MHP'LİLERLE..CHP'DEN BAYRAM ALİ ADAY OLURSA ONNU DESTEKLEYECEĞİM..AMA YİNEDE.GÜLNARDA:AK PARTİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞINI VERMEYECEĞİM DEMİŞ..AHMET HOCA BU..TOZKOVANKI BU..OLURMU OLUR..İLGİLİ/ALAKALI..ZEVATA..
Misafir - e.ünlü

günün sözü     09/01/2014 08:38

İşini bilmeyen çavuşlar..Döner bokunu avuçlar!?(orijinali bu şekilde..özür dileriz)
Misafir - acemi çaylak

cevap     09/01/2014 08:02

*sn. misafir.bir mhp(!)li olarak tek rakibin:m.imik'miş!? *iyi..sizden başka akıllı yok değilmi? *akp sana ve senin gibi süper dehalara kanacak:m.baharı..m.imiği..aday yapacak. *akp ilçe başkanı iki ay kadar önce.yine tozkovanlı bir siyaset zübüğüne sordu:biz akp olarak.seçimi kimi aday yaparsak alırız diye?tozkovanlı akıllı(!)m.baharı aday yaparsanız seçimi alırsınız dedi!?akp ilçe başkanıda..bu siyasi -sözümona-cinliği anlayamadı(!)gidip hemen:m.bahar..yada m.imik..yada..tozkovanlının.ödünün patlamayacağı..bir şaşkını hemen aday ederlerde..tozkovanlılarda.ak partinin adayından daha..şaşkın biri ile de olsa..belediye başkanlığını..başka birine: (tozkovanlı olmayan biri başkan olmasında:tozkovanlı gompil..bile olur!) kaptırmasınlar..ama yanılıyorsunuz:bu defa:ak parti:keleş mustafay'la bile seçimi alacak..tozkovan ırkçılığı..herkesi..canından bezdirdi
Misafir - misafir konuka

akp adayı     08/01/2014 17:43

bir milliyetçi hareket partili olarak tek rakibimiz mehmet imik
Misafir - misafir konuk

     08/01/2014 17:41

ak partinin gülnar belediye başkan adayları..ikiye inmiş..mutemelen:m.eyiceoğlu ve e.arıcı.. yine muhtemelen:t.erdoğanın..yurt dışından gelmesi bekleniyormuş..muhtemelen..m.eyiceoğlu bu aşamaya..yani:teke tek duruma getirdikten sonra..muhtemelen..e.arıcıyı yer! eğer böyle olursa:m.eyceoğlu..gülnar belediye başkanlığına..formalitede olas bir süreçten sonra..başkan olacak..çünkü eyiceoğlu başkan adayı olursa:chp zaten seçimi alabilecek durumda değil!?mhp''yi ve gülnar belediye teşkilaatına:eyiceoğlu..ahmet hocadan..daha çok hakim durumda..zira.ahmet hoca ve mhp..mbelediye meclis üyesi yapacak adam(!)bulamaz.mhp ve belediye..tüm organlarıyla..eyceoğlunun hakimiyetine..gönüllü girmiş olur..şu anda.ak partililerden çok:eyceoğlunun aday olmasını..mhpliler..heyecanla bekliyorlar!?zaten eyceoğlu aday ilan edildiğinde..mhp''nin ağırları(!)bütün ağırlıkları(!)ile eyceoğlunun yanına.iltihak/ intisap edecekler..ahmet hocaya duyrulur..
Misafir - malik tanburcu

yoruma devam     08/01/2014 13:52

siz öyle sanarak..körler/sağırlar..bir birini ağırlar..uyanıklığına yatın..tevekkeli:a.hoca yüksek siyasi derinliği(!)ile bu olacakları..önceden ön görüp..çalışmak/harcamak/ekip oluşturmak yerine..kendi adamlarını tercih edip..yanına başka kimseleri bu sebeple yaklaştırmamış.zavallı mhp lilerde..seçimi ahmet hocanın budalalığı/tembelliği/pintiliği yüzünden..kaybedeceğiz korkusu ile..dokuz değil..on dokuz doğuruyorlardı.bazarlının..tozkovanlısı hariç tümü eshbı kef gibi uyuyacak..kıvrak/kurnaz/ihovarda/yakışılkı/flim artisi gibi yakışıklı..civan merdimiz..a.hoca başkan olacak..olur..olur!!?*
Misafir - niyazi resneli

keskin türkeşciye     07/01/2014 16:59

BAKINIZ BAY KESKİN SİRKE(!)PARDON.TÜRKEŞÇİ...ŞOM AĞZINI ÇALIŞTIRDIĞININ... BUÇUĞU KADAR..KAFANI ÇALIŞTIRMAYI..AKIL EDEBİLİRSENİZ(!?) *İSTANBUL'UN DÜN/BUGÜN İTİBARI İLE TÜRKEŞÇİ REYİ NE KADAR..BİR ONA BAK(BEN SİZİ ZAHMETTEN KURTARAYIM..PKK'LILARIN REYİNDEN AZ!?TÜRKLERDEN ..MHP'NİN ALABİLDİĞİ DESTEK..BU OLAMAZ..ZİRA:TÜRK KENDİ VARLIK SEBEBİ OLAN:TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNE..VERDİĞİ DESTEK BU OLABİLİR Mİ!?OLAMAZ..NEDEN OLMAZ..ŞUNDAN OLAMAZ:TÜRKEŞÇİLİĞİ.. TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ..SANDIĞINIZ..MÜDDETÇE..BU MİLLET..SİZE..MİLLİYETÇİ MUAMELESİ..DEĞİL..BASİT/SIRADAN/ALALADE/ÖYLESİNE!!!???TÜRKEŞÇİ MUAMELESİ YAPMAYA DEVAM EDECEKTİR..BAZARDA DA..TÜRKEŞÇİLİK VE TÜRTEŞÇİ NE DİYE MEREK EDİYORSAN.KUMARHANELERİ/BARLARI/PAVYONLARI VE MEYHANELERİ GEZ/DOLAŞ..ORALARDA..KARŞILAŞACAĞIN..HER ON ADAMDAN:ALTISI..MUTLAKA TÜRKEŞÇİ OLACAKTIR..
Misafir - adnan içalan

     07/01/2014 13:30

TÜRKEŞÇİ TAİFESİ DİYENİN BAŞINA DAHA BÜYÜK TAŞ DÜŞSÜN,ONUN TIRNAĞI OLAMAZSINIZ.
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

     07/01/2014 12:59

TÜRKELÇİ TAİFESİ DİYENİN BAŞINA TÜRKEŞTEN BÜYÜK TAŞ DÜŞSÜN
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

     07/01/2014 12:20

TÜRKEŞÇİ TARİFESİ DİYENİN BAŞINA TÜRKEŞTEN BÜYÜK TAŞ DÜŞSÜN
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

günün sözü     07/01/2014 00:53

kıça yakın yerden et yersen....bok kokar..
Misafir - garib ecnebioğlu

yoruma devam..     07/01/2014 00:09

..ama artık..gülnar toplumu..bu türkeşşi taifesini..tanıdı..çok şükür..Allah bunları dağıttı artık..hiç bir şartta artık bir araya gelip..değil siyaset yaparak seçim kazanmak..gömü bulsalar..üleşemezler.. artık..gülnar toplumu..bu cahil türkeşçi taifenin dışında..bir ekibe..teslim edecek..gülnarı..bu cahil ordusunun..gülnarı on beş yıl geriye götürdükleri yeterde artar bile..herkese geçmiş olsun
Misafir - adnan içalan

saptama     07/01/2014 00:17

bu kadar çok...eğitimli eğitimsiz cahilin bir araya geldiği..tamamının..bir biri ile..mutlaka sorunu/problemi olan..bir birinin..iyi olmasına..bu kadar candan..mani olmaya çalışan..bire bir yüzüne güldüğü..adamdan ayrılır ayrılmaz..anasına avradına söven..ama sorulduğunda..kendisinin..milliyetçi/ülkücü..olduğunu iddia eden..avradına sövdüğü arkadaşının evine misafir olup..bir de utanmadan..o sövdüğü arkadaşının..hanımının yaptığı..yemeği zıkkımlanan..çayını içen..bir çoğu pavyonlardan çıkmayan..neredeyse tamamı ayyaşlık derecesinde..alkol bağımlısı..kumarcı..küfürbaz..ahlaksız adam varsa..bir araya gelip..türkeşçilik adı altında..bu millete..ihanet eden adam ordusunu..nasıl bir araya getirdiniz..alayınıza helal olsun..siz varken..bu millet için...asla..düşmana gerek yok..
Misafir - adnan içalan

DÜZELTME     06/01/2014 18:00

**ÜSTTEN ÜÇÜNCÜ YORUMDA:2009 SEÇİMLERİ YERİNE..YANLIŞLIKLA..2004 YAZILMIŞ..**YİNE ÜSTTEN ÜÇÜNCÜ YORUMDA DA:BİZDEN AYRILIP..SİYASAL ÜMMETÇİ YAPILARA KAPAK ATTILAR OLARAK OKUYUNUZ..LÜTFEN
Misafir - galip özer

YORUMA DEVAM     06/01/2014 18:14

ÖZÜR DİLEME İŞİNE GELİNCE:2002'DE SANDIĞA GÖMÜLEREK:TARHİ ÖZÜRÜMÜZÜ TANRI KATINDA DA..MİLLET NEZDİNDE DE DİLEDİK.EĞER İÇİNİZDE AZICIK MERHAMET KIRINTISI VE TARİH BİLGİNİZ VARSA..DEVE KİNİ GİBİ..57.HÜKUMET ZAMANINDA OLANLARI/OLMAYANLARI..BURNUMUZA KALKACAĞINA:ŞU ATA SÖZÜNÜ İYİCE DÜŞÜN...BELKİ ON YIL ÖNCEKİ 57. HÜKUMETİN.2. ORTAĞI MHP'NIN KIÇINDA (AFFEDERSİNİZ)Kİ ÇÖPÜ BURNUMUZA KAKIYORSUN VE HAKLI DA SAYILA BİLİRSİN..MİLLET ADINA.AMA.BU GÜN YARGIYA YANSIYAN HIRSIZLIK İDDİALARININ MUHATAPLARININ KIÇINDAKİ :HEZAN DAN DA MERTEKTEN DE (KERESTELİK AĞAÇ) BİRAZ BAHSETSENİZ..BASIL OLUR..ACEBA!!?*
Misafir - galip özer

     06/01/2014 17:09

sayın keskin kardeşim:*belli ki:ya bu günki toplantıda muhtemelen sizde vardınız.yada toplantıya katılan katılan..Postacı avradı ağızlı bir arkadaşından..bu gün ki şandır toplantısının ayrıntılarını öğrenmişsiniz!? **2004 seçimlerinden beri ak partiye mhp'den seçilipte..geçen asil ülkücü(!) belediye başkanı/belediye meclis üyesi sayısı.140 civarında.Çok özel mazeretleri olan bazıları var onları tenzih ederim.Ama çoğunluğu:ak partiye:yağlı kemik için geçtiler!*kaseti olanlar belalarını Allahtan buldular.Hem partiden hem siyasi hayattan koparak..Ahlaksızlıklarının bedelini ödediler!Bankaları hortumlayanlar ..Yargıda hesaplarını verdiler..Ve yolda bulduklarımızdan:Türk kumaşından olanlar:Bizden olduklarını ispat ettiler ve hala beraberiz.Fakat başkalarını/başka fikirleri /tanımadan..Bize katılanlar..Bizimle kan uyuşmazlıklarını anladıkları an..Bizden ayrılıp siyasal ümmetçi yapılar akapaklarını attılar..Tıpkı siz ve tüm keskin ülkücüler gibi.*
Misafir - galip özer

BAŞKANLIK     06/01/2014 15:02

Değerli ülküdaşlarım yıllardır seçimi milli mücadeleye benzettiler,seçilince araştırın bakalım geçen seçimden beri kaç MHP li belediye akpartiye geçmiş,,,,,Daha benim partimin bana 2000 li yıllardan hortumlanan bankalariçin ve 11 kişinin kasedi için özür borcu var,birde öbür partiya geçenler için birde ülkücüler yerine yolda bulduklarını ön plana aldıkları için yani genel merkezin daha bir sürü özür borcu var...SAYGILAR.
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

BAŞKANLIK     06/01/2014 14:52

Sayın ŞANDIR hala işin içine ise BAŞKANLIK CHP li kardeşimize şimdiden hayırlı uğurlu olsun.1 NİSAN GÜNÜ DE mhp yönetimi istifa etmek zorunda kalır.SAYGILARIMLA.
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

yorum     06/01/2014 12:32

...gülnar mhp'nin rahar alacağı bir ilçe iken..maalesef:aahmet hoca ve nebi ulupınarlı bir ekip..kesinlikle seiçi/meçim alamaz.ZATEN.BU GÜN BİLE.MEMET ŞANDIRIN TOPLANTISINA..KOŞA/KOŞA TAPIRDAYIP..BAŞ KÖŞEDE MHPLİLİK TASLIYAN ZEVAT-I NATÜREL HOŞ KAFALARIN..BİR KAÇ İSTİSNASI HARİÇ. AHMET HOCAYA GALİZ KÜFÜR EDENLERDEN..AK PARTİ VE M.EYİCEOĞLU İLE GÖRÜŞENLERDEN..CHPNİN ADAYI.B.ALİ DEDE DE OLSA..MEHMET KALEDE OLSA CHP İLE DİREK DİRSEK TEMASI OLANLARDAN..MEYDANA GELEN BİR YÜKSEK KAREAKTERLİ(!?)ASİL HEYETTEN OLUŞUYOR..NEBİ İLE AHMET HOCADA..SİYASET YAPTIKLARINI..BELLİYORLAR..MHP'DE HİM KİMİNLE/KİM KİME KARŞI/AT İZİ/İT İZİ BİR BİRİNE HARIŞMIŞ DURUMDA.AHMET HOCANINDA/NEBİ ULUPINARINDA..GİZLİ/AÇIK TÜM SIRLARI..RAKİPLERİNE AKTARILIYOR!?
Misafir - glip özer

yorum     06/01/2014 12:28

mhp'nin bu günki..mehmet şandır'lı toplantısı da gösterdi ki.gülnardaki.ülkücüler arası küslüğü/güvensizliği/çekişmeyi..genel merkez ve mersin milletvekilleri de biliyor.mehmet şandır...mütemadiyen:adayımızı/adayınızı beğenmeseniz de..Allah rızası için..mhp'ye rey verin diyor!...Biliyorum:ahmet hocayı beğenmiyorsunuz..hoş ahmet hocanında beğenilecek tarafı olmadığınıda..İyi biliyorum ama..Ne yapalım..Başımıza çıktı diyor..Dİyor ama:Ahmet hocanın yüzüne yansıyan..Siyasal renkten de anlaşılacağı üzere:Seçimi..mhp'nin ahmet hoca ile asla alamayacağı..Başta ahmet hoca..m.şandır..Ali öz ve ilçe başkanı da..Dahil herkes biliyor..Bu gün ki toplantıya gelenlere ve toplantıda koşulanlara/konuşanlara bakınca..İnsan sormadan edemiyor:Bir ev kendi içerisinde bölünmüşse..Bu evin rakiplerine karşı..Yapabileceği..Hiç bir şey olamaz.Şu an itibarı ile..mhp'nin hali pür melali..Bundan ibarettir..Vesselam.
Misafir - anşe zeytun

yorum     05/01/2014 23:25

Durunda...Yani batı cephesinde...değişen bir şey yok..Mhp statik/şaşkın/tarumar..sıkıntılı hali devam ediyor..chp ve ak parti..daha bir hareketli...durumda..Tabii ki aday belirlemedikleri için..Bu hareketlilik hakim..Ama mhp'nin durgunluğu/durağanlığı..ilçe başkanlığının..ilçe teşkilatının..ve dahi...Belediye başkan adayı..aaaahmet hocanın..mhp'yi ..ahmet hocayı çok sevenlerde bile..heyecan/etki/delecek düşüncesi..Yaratamamaların dan..müthiş bir itibar/güven ve itimat kaybına uğramalarından kaynaklanıyor..Yani ak partinin..ülke genelinde ..kan ve itibar kaybetmesine rağmen..ilçemizde..ümit olmaya devam ediyor..hatta:mhp'deki derin kriz..chp için..mehmet kale bile..ümit bağlanan..müteber siyasetçi..muamelesi görmeye başladı
Misafir - hantal ser

günün sözü     05/01/2014 23:14

(Çok affedersiniz)...Orospunun bile ASALETİ olur da!?Orospu çocuğunun ASALETİ olmaz...Zira;orospu..sonradan olunur...lakin orospu...anadan doğulur!?Yani orospu bile...daldan eğmedir..orospu çocuğu..kökten sürmedir!?
Misafir - garib ecnebioğlu

HİÇ     04/01/2014 17:58

*para..ihale..ruhsat..kullanım izini..taş ocağı.. babalar..oğulları. dayılar yiyen-ler.firar eden paralar..musluklar..inşaaa işleri..çerekler..yarımlar..ortaklar..karıları kocaları..eş durumları..uzaktan kumanda iradeler/idareler.çekler/senetler/gizli akçeli iş tutmalar.havuduyla deve yutmalar.kamışlılı haşim haşimiler.pembecikli..işveliler..hacı bahattinli dilber dudağı tatlısı..memeti aylar..iki bacaklı taylar.tarlaların eve yakını ..arvatların ere(!)yakını..yavuklu çift numaranın bakımı..bütün bunların hülasasının..amam yıkımı..devam edecek
Misafir - fatima arılı

yorum     04/01/2014 13:15

aslan başkanımız...kendi yönetiminide..şükür halletmişsin:yönetiminden altı kişi..en başta süleyman yılmasın komşusu:ya bu nebi kendisini bana vurduracak.beni katil edecek..biz altı kişi..süleyman yılmazı birinci..meclis adayı yapacağız..diyoruz..nebi arkadaşda..yüksel çeliği birinci meclis adayı yapacağım diye..çalışıyorr..aferin neebi.en son kendi yönetiminide..böldünya..senin adamkığınada..yönericiliğinede..kıymet yetmez..
Misafir - naki seyfettin

yoruma devam..     04/01/2014 10:30

bay nebinin mhp'sine..asla destek yok.bay nebi..bu adamlarla..belediye başkanlığı seçimini nasıl alacak miş bi görelim.hiç kimseye..bay nebi..yanaşma/maraba muamelesi yapamaz.madem bu kadar inat ediyor..bay nebi..bizde inat edeceğiz..gerekirse..deklere ederek..bir başka adayı desdekleme kararı bile..açıklayabilinir..halkımıza da..neden böyle yaptığımızıda..izah edeceğiz..nebinin ve avanesinin..bütün icratları(!)kayıt altına..zaten alınmış durumda..bunları rahatlıkla..halka açıklayabiliriz..bay nebi..hava basmak için söylemiyorum..ilçe merkezinde ve köylerde..bizim gibi düşünen..yani yeni ilçe başkanı olarak..seni yok(!)sayanlar..bir kaç yüz kişiyiz..
Misafir - haçik fistanlı

     04/01/2014 10:46

MHP ilçe başkanı Nebi efendibay..mhp''''de sorumluluk alabilecek..böyle bir sorumluluk aldığnıda..bu sorumluluğu..hakkıyla..yerine getirebilecek olan..mhp''''nin akili..nitelemesini..hak eden..ne kadar önemli adam varsa..nebi efendibay..bunların..yüzde 99''''unu mhp''''den bir şekilde..uzaklaştırdı..bu durum..nebi efendibayın..şu an için..mhp''''yi yönetmek hususunda..çok rahatlatmış görünüyor.ama bayefendi nebi..bu adamların reyini ve gönlünü..mhp''''ye nasıl kanalize edecek..bunu hiç hesap etmiyor..gerçekten ..bayefendi..nebiye..öyle bir hırsla..diş biliyorlarki..nefretin derinliğini..bey nebi anlaya bilecek..ahlak ve bilgi derinliğinde olsa..mhp ilçe teşkilatının..başkanlığına devam etmek..bi tarafa..mhp teşkilatının olduğu..caddenin..kaldırımından bile geçmez..bazı(!) dünyalık kazanımlar..bir insanı..bu hale getirebildiğini..güşününce/görünce..şahsen ben deiz..hıyar oğu hıyar olarak..kesinlikle..bay nebinin elindeki mhp''''de vallahi/billahi siyaset yapmayacağım.
Misafir - haçik fistanlı

ADAMIN ADAMI     04/01/2014 10:59

Sayın ŞANDIR,SayınBEHİÇ ve Sayın TAT,yukarıda BAZAR dada Sayın NEBİ,,,,,,Adamın adamıyız,kutsal davanın değil lafını (ATASÖZÜ DEĞİL ) İNSANLARA BELLETTİLER.
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

BAŞKANLIK     04/01/2014 10:30

Seçimi kaybeden beni parayla sattılar der.(ATASÖZÜ DEĞİL)
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

mhp     04/01/2014 09:40

..sanki:gülnar mhp teşlilatının önünde:koltuğunun altı dosyalı..bilge/akıllı/devler adamı kumaşından..iyi yetişmiş..yüksek ahlaklı..yönetici adamlar..belediye meclisi olmak için..sıraya girmişler de!önünr gelen/aklına esenlerin(!)bari meclis üyesi adayı olmalarını..önlemek için:meclis adayları:ilçe teşkilatına müracaat edecekler ve 500 tl verecekler..bu yetmeyecek:il teşkilatına da.müracaat edecekler ve oraya da:1000 tl ödeyecekler!? diye il ve ilçe karar almışlar..tamam rahat edin..bizzat siz ilçe olarak davet edip:2009!da ali ihsan yılmaz gibi..zorla aday edeceğiz diyeceklerinizi aday edersiniz..mübarek olsun..bir de bu dandik kararı..kimseye söylemiyor o çok bilmiş ilçe başkanı..bay nebi..devam et sen bay nebi..el mi yaman..bey mi yaman..sana vallahi billahi..seçimde göreceksin..
Misafir - uyanık haberci

yorum     04/01/2014 09:50

batı cephesinde..fevkaladelik yok!nebi ulupınarlı ve ahmet hocalı..mhp..(ak parti ve chp'nin belediye başkan adayları belli olmadığı halde...)ikinci partimi olayım yoksa üçüncü partimi olayım diye...şaşıyor!?kısacası: mhp. küçülmeye..eksilip..ufalanmaya devam! ediyor..bu kan kaybı durdurulmazsa..gülnar mhpsi..seçim almak..şöyle dursun..yaşaya bilir mi! belli olmaz!?durum bu ahvalde..
Misafir - jale teliplik

günün sözü     04/01/2014 09:25

..bir yerlere tesadüfen gelinebilir!ama uzun süre tesadüfen kalınamaz..
Misafir - garib ecnebioğlud

yorum     03/01/2014 10:09

mhp'nin durumu belli..bu dönem mhp yıl/yılları olmayacak.ahmet başkan(!) ile nebi başkan(!) el ele verip..mhp'nin rahatça alabileceği seçimi:yele..pardon ele verdiler. ..şu anda beklenen şu:ak partinin ve chp'nin adayının belirlenmesine göre..mhp gülnar'da:ikinci partimi olacak..yoksa..dahada kötüsü:üçüncü partimi olacak!?misalen:eğer:chp'nin belediye başkan adayı.b.ali dede ..ak partinin adayı da..şit star olursa:mhp:gülnarda..mahalli/2014'te..kuvvetle muhtemel ki:ikinci parti olur!? yol eğer.yine chp'nin adayı..bayram ali dede..ak patinin adayı..normal/vasat/orta halli kim olursa olsun..mhp muhtemelen:üöüncü parti olur..
Misafir - zeki çal

günün sözü     03/01/2014 09:36

tilkinin en kurnazı..çift ayağı ile basar kapana..
Misafir - garib ecnebioğlu

gülnarmhp'si     02/01/2014 14:16

gülnarda:mhp tabanı çok yüksek..ama:yerel seçimlerde adayların şahsi özgül ağırlıkları:%65 etkili oluyor..ekonomi%15 (ülke genel ekonomisi)etkiliyor.yani lider belirleyici oluyor..imdi:mhp açısından bakarsak:mhp'nin adayı nasıl bir aday..acı mama gerçek..hiç bir:ne bedensel bir özelliği var!ve nede:beyinsel bir özelliği var!pekala.mhp ilçe teşkilatı nasıl?yok mesabesinde bir ..teşkilat yapısı var!neden?çünkü.mhp tabanı ilede..mhp li leri etkileme gücüne sahip/haiz:yerel liderlerle de..sağlıklı bir ilişki bir tarafa:ilçe teşkilatının:lider ve taban kadroları ile hiç bir irtibatları yok!bu durumdaki bir parti..gülnar2da seçim alabilir mi?asla..alamaz..gerçek bu..bu işin iki sahibi(mhp'nin sorumlu temsilcileri olarak)ilçe başkanı ve belediye başkanı/başkan adayı..bu işi bu çözümsüz hale getirdiler..sonucuna da katlanacaklar..günü geldiğinde..yakasına yapışıp..hesap vermesi gerekenler onlar..
Misafir - harbi düz

     02/01/2014 10:04

*DUYUMLAR O Kİ.SN.M. EYİCEOĞLU.AK PARTİ ADAYI İMİŞ.OLABİLİR..BU SİYASET OLMAZ OLMAZ..AMA HAKİKATEN M.EYİCE OĞLU ADAY OLURSA:GÜLNARDAKİ BELAEİYE SEÇİM TABLOSU ŞÖYLE OLUR:EYCEOĞLU..GÜNEL..MUHTEMELEN DEDE..BU ÜÇ RESİM İÇERİSİNDEN..GÜLNAR HALKININ %50/55''''İ..M.EYİCE OĞLUNU TERCİH EDER..HATTA...MHP:ÜÇÜNCÜ PARTİ BİLE OLABİLİR. *AMA MHP ADAY DEĞİŞTİRİRSE..BELKİ ..AK PARTİ İLE YÜZDE ELİ..YÜZDE ELLİ YARIŞA KATILA BİLİR..EYİCEOĞLU KARŞISINDA..MUHTEMELEN..AHMET GÜNEL..ADAYLIKTAN BİLE ÇEKİLİR..ÇEKİLEBİLİR..DEMİYORUM..AHMET HOCA..EYİCE OĞLUNUN KARŞISINDA..ASLA BİR TEK SÖZ DE SÖYLEYEMEZ..EYLEMDE DE BULUNAMAZ..EYİCE OĞLU ADAY OLURSA:AHMET HOCANIN YANINDA:SEÇİLEBİLECEK..SIRADAKİ(BİR İKİNCİ SIRALARDA OLANLAR)HARİÇ..BİR KUL KALMAZ..NE ESNAF OLARAK...VE NEDE..MEMUR DESTEKÇİLERİ OLARAK..YANİ..M.EYİCE OĞLU ADAY OLURSA..AHMET HOCALI..MHP KESİN HAVLU ATAR..*AYRICA.HAMET HOCA M.EYİCEOĞLUNA KARŞI HAVLU ATAR DA..ERKAN VE İSAYA KARŞI KAZANIR MI!? ASLA KAZANAMAZ..
Misafir - CELİL AZKIN

İTYEMEZE YANIT     02/01/2014 09:53

..YORUMLARINIZ DOĞRU..AMMA.MHP'YE DE BİR SEÇİM FİNANSÖRÜ LAZIM..DEĞİLMİ..BU FİNANSÖRLÜĞÜ..GÖNÜLLÜ OLARAK:YÜKSEL ÇELİK YAPIYOR.NE AHMET HOCA..BİR KURUŞ HARCIYOR VE NEDE..YÜKSEL ÇELİĞE..EN ÇOK İTİRAZ EDENLER..BEN MHP'NIN SEÇİM HARCAMALARINI YAPARIM DİYEMİYOR..O ZAMANDA..NEBİ ULUPINAR..MECBUREN..YÜKSEL ÇELİĞİN..DÜMEN SUYUNA GİRİYOR.. SAYIN/BAY TÜRKEŞÇİ VE BİLUMUM..MİLLİYET PERVER ÇOK BİLMİŞLER..SİZ YÜKSEL ÇELİĞİN YERİNE..SEÇİM HARCAMALARI YAPACAK..EN AZ YÜKSEL ÇELİK KADAR..CÖMERT BİRİNİ BULMADAN..YÜKSEL'İ..PARTİDEN UZAK TUTAMAZSINIZ..HATTA..PARTİNİZ ÇALIŞAMAZ(PARASIZLIKTAN DOLAYI)HALE GELİR..ŞU ANDA MHP YÜKSEL ÇELİK SAYESİNDE..SEÇİM ÇALIŞMALARI YAPABİLİYOR..YÜKSEL ÇELİĞE KURU KURUYA İTİRAZ ETMEYİN..YERİNE ONDAN İYİSİNİ BULUN O ZAMAN..AMA GÜLNARDA MHP DE YÜKSELİN ELİNE..PARA HARCAMA KONUSUNDA..KİMSE SU DÖKEMEZ..HERKES İŞİNE BAKSIN..HARİÇTEN GAZEL OLUMASIN KİMSE..YÜKSELLE UĞRAŞACAKLARINA..BAZILARI..ÖNCE PARA HARCAMAYI..ÖĞRENSİNLER..
Misafir - İBİŞ ÖZ

lafa/yoruma devam     02/01/2014 09:47

nebinin 2009'da siyaseten kazıkladığı:etkili/yetkili/oldun dolgun/zengin/tahsilli..kısa/kakın/ince uzun/sıska/tavlı..ne kadar menşur türkeşçi varsa..ilçe başkanlığı seçiminde:nebiyi destekledi..nebide..gülnar mhpsine..bir kaç belediye meclisi üyeliği hariç(birinci/ikinci belki seçilir)ahmer hoca dahil tümünü siyaseten bitirip..mhp yi temelli kapatmaktan beter yapması lazım..belki o zaman..nebi ulupınarı..yada..nebinin adayını(yüksek çelik olabilir)mebus bile yapması lazım..gülmar mhpsi...NEBİ VE BİR KAÇ (BAŞTA SAYIN Y.ÇELİK)ARKADAŞINA ÇALIŞAN FABRİKAYA DÖNDÜ..HALAN SANA BÜYÜK BAŞKAN:NEBİ ULUPINAR..HELAL SAA SAYIN YÜKSEL ÇEKİK..NEBİYİNEN..MHPYİ NE GÜZEL TESLİM ALDINIZ...
Misafir - yezit ityemez

     02/01/2014 09:20

..yorumunuz isabetli..ama eksik:gülnar türkeşçilerinin..kurnaz(!)ilçe başkanını unutmuşsunuz!?hani.2009 seçimlerinde..malatyalı müdür..malatyalı avukatla bir olup..y.çeliği..ali ehsan yılmazın arkasına saklayıp..ali ehsan yılmaz..mazbatasını almadan..yerini..yüksel çelige..n.ulupınarın formülü ile devretmişti. nebi ulupınar..bu yaptıklarından ötürü..cezalandırılmayı beklerkeen..pat diye ilçe başkanı yapılarak..ödüllendirildi..nebi ulupınar..baktı ki.mhp gülnarında adam(!)yok..bu seferde..yülsel çeliği birinci sıraya yazdığı yetmezmiş gini..bir yerlerdende..ahmet hocasının içazetiynen..adnan kırlangıç..ülfet..ahmet gölulu..ne kadar bazarın önemli adamı(!9 ülkücüsü(!) varsa..onları toplayıp..mhp belediye meclisi listesi yazmış..iyide etmiş..nebinin mhp ye açtığı dert ve sıkıntılardan sonra..nebiyi ilçe başkanlığına..terfi ettirirseniz..nebide bunları yapar..
Misafir - yezit ityemez

ahmet hoceyoviç     01/01/2014 23:00

sayın yurttaşlarım.ahmet hocayı..hiç bir gereği ve luzumü yokken..iki kere b.başkanı seçtniz..zorunan..ahmet hocamızda..iki kere aynı delikten kendini SOKTURAN bir seçmeni..hayak kırıklığına uğratmamak için..ola ki..gönüllü..bu gülnar halkı..bana kendisini..üçüncü defada..olaki SOKTURUR UMUDUNA ..HAKLI OLARAK KAPILDI..BUNDA HOCAMIZIN HAKİKATEN SUÇU YOK..SUÇUN TAMAMI..KENDİSİNİ..GÖNÜLLÜ OLARAK AYNI DELİKTEN DURMADAN..sokturmaya alışmiş..bu insanlarda..ne diyelim..eşeğin ayadına geçerken taş değen yerden..eşek geçerken..eşek olduğu halde ..sakınırken..siz ahmet hoca hayranı..gülnarlılar..size ne denebilirki..ne deneceğini..ne denmesi gerektiğini..en iyi siz bizzat ahmet hocayı destekleyenler bilirsiniz..matrak adamlarsınız..vesselam..
Misafir - yosma dilberdudağı

seçim toto     01/01/2014 22:50

b.başkanlığı seçimin..chp kuvvetle muhtemel alamaz.. lakin mhp'de alamaz.şu anda..mhp'nin seçimi alamayacağ biliniyor ve konuşuluyor..hali hazırda..b.başkanı..ahmet hoca olduğu için..ahmet hocayı..üzmemek(!)belki uykusunu(!)bölmemek..belki:seçimi alamayacağını..herkesten çok a. hocanın bildiğini..ahmet hocanın kendiside..etrafındakı..siyaset dehalarıda(!)biliyorlar..belki..ama..bir günün beyliğide..beylik kacilinden..kimse..kimseyi uyandırmadan..seraplarına devam etsin..istiyorlar..muhtemelel..ahmet hocada..destekcisi gibi yapıp..hep beraber uyumaya..ahmet hocayı uyutmaya devam edecekler..muhtemelen..hocada her şeyin farkında..belki..ama..olmaz ya..ya olursa..diye umut ediyor..iki sefer oldu ya..ikiyi veren allah..üçüde verir diyor..aklınca..zaten ahmet hoca doyuma ulaştı..olursa..olur suyu..olmazsa..hamur suyu..zaten..ne çalışır..ve nede..para harcar..dışından olursa olacak!!!??
Misafir - safi fişekçi

lafcının lafı     01/01/2014 22:02

koyundan çoban..sürünün hayrına değildir..goethe
Misafir - etnan helalci

KESKİN TÜRKEŞÇİ     01/01/2014 18:42

SAYIN KESKİN KARDEŞİM.:ÖNCE ŞU İSMİNİ/SOY İSMİNİ ZİKRETTİĞİN ARKADAŞLARA..ÜLKÜCÜLERİN /MİLLETİN BORCU OLAMAZ.HERKES BİR ZAMANLAR..MENSUBU OLDUĞU..MİLLETİNE HİZMET ETMİŞTİR..MUTLAKA..AYRICA..YİNEDE BU MİLLET KENDİSİNE HİZMET (!)EDENLERE..BORCUNU DA ZİYADESİYLE ÖDEMİŞTİR...MEMUR/NEYİN GİBİ YERLERE GETİREREK(!)GÜLNAR BELEDİYE BAŞKANLIĞINI CHP KAZANACAK... İDDİANIZA GELİNCE:AK PARTİ VE MHP..CHP DEN 1000'ER REY FAZLA ALDILAR..CHP BU 1000 REYİ NASIL.. KAPATACAK..SEN TÜM HESAPLARINI BÖYLE YAPIYORSAN..MİLLET İÇİN İYİ..YANILMAYA DEVAM ET..HİÇ MAHSURU YOK..AMA PARA HESAPLARINI BARİ..SAĞLAM YAP(!)SONRA YÜKSEK HESAPLARININ ÜZERİNE DÜŞERSİNİZ DE..ÜSTÜNÜZ BAŞINIZ..KİRLENİR!?
Misafir - şit çolak

BELEDİYE     01/01/2014 10:55

Arkadaşlar (mhp li) daha neyin tartışmasını yapıyorsunuz son genel seçimde TAT,ÇELİK,ŞANDIR Tarafından kıldırılan cenaze namazından hala haberdar değilmisiniz,Gülnar dahil bir çok ilçe artık 80 öncesi gibi chp ye geçecek..YAZIK OLDU,YÜZBAŞIOĞLU,KEBİR GİBİ ARKADAŞLARIN YAPTIĞI MÜCADELEYE,,,,CHP ye hayırlı olsun GÜLNAR BELEDİYESİ.SAYGILAR..
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

günün sözü     01/01/2014 01:37

...değirman da doğan sıçan..gök gürültüsünden korkmaz..Türkistan ata sözü
Misafir - derviş duruhan

derviş duruhana      31/12/2013 10:04

Sayın derviş baba:Hakikaten doğru söylüyorsunuz:Gülnarda ben dikkat ediyorum:Cahili/alimi..Belediye başkanlığını kim kazanır diye soruyor.Çünkü:Kazananın yanında olmanın dışında..Bir düşüncesi yok!?Kazananın yanında olsun..Yeterli!?Seçtiği adamın adamlığını..Cahilin/alimin taleplerini....Gözü kapalı Yerine getirmesi önemli..Gerisi öte/beri..Tevekkeli..Hala ardan on iki sene geçmiş..Akılları yinede başlarına gelmemiş!?Gülnarın ve gülnarlının:Akıllı/bilgili/görgülü/üretken/tekbaşına karar verme yeteneğine haiz/teşebbüs sahibi/alim/arif/ çalışkan/bedensel ve beyinsel üretkenliği olan insanlara..Asla ihtiyacı yok!?üçbeş amat..üçbeş şaban..üçbeş elal..birkaç sinan..iş tamam..kolay gelsin..sirke yüzüne..kaymak tutacak deyil ya..küf tütacak..
Misafir - suat çırt

günün sözü     31/12/2013 10:07

Bilmeden ve sevmeden İYi olunmaz.Bilmek ve sevmek içinde...Okumak..Donanımlı olmak gerekir. Tabiyatıyla da iyi olmanın..Amentüsü bilmektir.Cahillerin sevgileri ile nefretleri arasındaki mesafe:bu sebeple:bir ustura ağzının genişliği kadardır.Cahilin sevgisi..Alimler tarafından...Bu yüzden.. nefretlerinden ..Daha matah bulunmaz!
Misafir - derviş duruhan

YORUMA DEVAM     30/12/2013 23:58

zaten belediye başkan adayı(mhpnin)çokta var gibi durmuyor..sınıf başkanlığına aday birisi bile..ahmet günelden..daha çok çabalar..ama ahmet hoca..benim yerine..birileri çalıssın.birileri harcasın..birileri düşünsüne alışmış..elini kıpırdatmıyor..CHP VE AK PARTİ ..YAHU BİZ ADAY GÖSTERMEKTEN VAZGEÇTİK DEYİP(!)AHMET HOCAMIZ Bİ DAHA GELSİN DEMELERİNE..BEL BAĞLAMIŞ DURUMDA..BU ŞEKİLDE DEĞİLDE..AK PARTİ VE CHP.KİMİ ADAY YAPARLARSA..YAPSINLAR..AHMET HOCADAN DAHA ŞANSLI DURUMDALAR ..AHMET HOCA VE İLÇE BAŞKANI KAYBEDER..BİR KAÇ MECLİS ÜYESİ SEÇİLİR O KADAR
Misafir - firak bilgili

yorum     30/12/2013 23:02

mhp ilçe başkanı:yüksel çelikten vazgeçmeyecektir.b.başkan adayıda..muhtemelen..annan kırlan-gıçtan vazgeçmeyecek..dört beldeye..birer..altı olur.birde büyük köylerden birine verdiğinizde..kota çıkar yediye..süleyman yılmazdan..ilçe başkanı vaz geçmeyecek ve kota tamamlanır..mhp seçimi alma gücünde değil ama..varsay ki..seçimi aldı! çıkaracağı meçlis azası sayısı:7/8 olabilir. bu şekilde bir b.meclis dağılımı..zaten bir arada olmayan mhp akilleri ve akilere..yakın..taban..tamamen..zaptedilmez hale gelir..o meşhur tesbitle.KENDİ .ÇERİSİNDE BÖLÜNMÜŞ BİR EVİN..RAKİPLERİNE YAPACAĞI..HİÇ BİR ŞEY OLAMA.KİM NE DERSE DESİN..MHP BU HALİ İLE ASLA SEÇİM ALAMAZ.
Misafir - firak bilgili

yoruma devam     30/12/2013 16:43

..BİRİNCİ SIRA ADAYI OLARAK ADI GEÇEN YÜKSEL ÇELİĞE.BELEDİYE BAŞKAN ADAYI GÜVE DUYMAZSA..BİRİNCİ SIRA ADAYI Y.ÇELİK..BELEDİYE BAŞKAN ADAYINA GÜVE DUYMAZSA..*BU GÜVENSİZLER ORDUSUNUN TABANI.KENDİ İLÇE BAŞKANINA..KENDİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYINA..KENDİ BİRİNCİ SIRA:MECLİS ÜYESİ ADAYINA..GÜVEN DUYAR MI!?DUYMAZ..İŞTE MHP ŞU ANDA BU DURUMDA.
Misafir - can ikili

yorum     30/12/2013 16:52

mhp...bu gidişi durduramazsa..belediye başkanlığı seçimini kaybedecek..bu iddianın.. niyesine/sebebini gelince:*MHP İLÇE TEŞKİLATI..KENDİ AKİL(SOKAKTA SÖYLEDİKLERİ VE YAPTIKLARI..DİREKT/ DOLAYLI OLARAK MHP SEÇMENİNİ ETKİLEME GÜCÜNE/TOPLUMSAL TABANINA SAHİP..KİŞİLERİ KASTEDİYORUM)ADAMLARI ÜZERİNDEKİ.TÜM ETKİSİNİ VE KREDİSİNİ KAYBETTİ.*ÜLKÜCÜ LİDERLER ÜZERİNDEKİ TÜM KREDİ VE ETKİNLİĞİNİ/ETKİSİNİ KAYBEDEN..İLÇE TEŞKİLATI..TABİYATİLADA..MHP TABANINI DA..HIZLA KAYBETME SÜRECİNE GİRDİ.*KENDİ SİYASAL TABANI İLE..DAVALI/DAVACI DURUMA DÜŞEN:MHP..DOĞAL OLARAKTA:HALK ÜZERİNDEKİ..KREDİ VE ETKİSİNİ..CAZİBESİNİ DE KAYBETMEYE BAŞLADI..*MHP TABANI GÜLNAR TARİHİNDE..ŞİMDİYE KADAR HİÇ OLMADIĞI ŞEKİLDE.KENDİ İLÇE BAŞKANI VE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HAKKINDA:GÜVEN BUNALIMIN:AÇIKÇA KONUŞMAYA/TARTIŞMAYA AÇTI!? *BU DURUMDA:İLÇE BAŞKANINA..BELEDİYE BAŞKANI.ELEDİYE BAŞKANINA İLÇE BAŞKANI GÜVEN DUYMADIĞI..
Misafir - can ikili

günün sözü     30/12/2013 09:11

*hz.ibrahim olsan sana gönderilen kurbanı sen pazarda satarsın.*hz.isayı gözünün önünde çarmıha gerseler sen başka şeylere ağlarsın..*gündüzleri maria magdelenayı fahişe diye taşlar,geceleri koynuna girmeye çalışırsın.*ey kavmim...sen ki kendi peygamberlerinin dediklerini b,le dinlemedin,beni hiç dinlemezsin.*dönüpte bakmazsı ölülerine..*lut kavminden de değilsin,hazdan olmayacak mahvın..(Lüblanlı şair Halil Cibran'a ait)
Misafir - garib ecnebioğlu

günün sözü     29/12/2013 12:13

Gülnar siyasetine:siyasetin yüksek karakterine..Katkı sağlamaktan mahrum..Kifayetsiz muhterisler..Yıllardır Gülnar siyasetinin..(kimi istisnalar hariç)Yakasından tutukları/kavradıkları gibi..Siyaseti:Kendi çukur seviyelerine indirdiler!!!???
Misafir - garib ecnebioğlu

ferhana yanıt     27/12/2013 22:16

akraba..dayoğlu:eyi dion..hoş diyonda.. BU MUSTAFA EYİCEOLU NİYE ADAY OLMUYORKİ..ŞU EYCE OLU Bİ ADAY OLSA..BEKLİM..KARŞISINA ADAY BİLEME ÇIKMAZ..ZATEN..EYVEOLUNU..EN EYİ AHMET HOCA TANIR..EYCEOLUNUN KARŞISINDA BEKLİ ADAYLIKTAN BİLE ÇEKİLİR..GÜLNARDA..YENİDEN ŞEHİR OLABİLECEĞİ..BİR BECERİKLİ BAŞKANA..EYICEOLU İLE KAVUŞUR.. EYCEOLU..SENDE ADAY OLACAKSAN OL..NE NAZLANP DURUYOG..DE GARİ..HA GARİ..
Misafir - sefa salur

yoruma devam     27/12/2013 17:28

....ahmet hoca ve mhpye yakın duranların:kum/çakıl /büz/..yani belediye imkanlarını..tırtıklamak. *eğer ahmet hoca elan b.başkanı olmazsa:yanlarında..bir kulu bulamazlar. *ahmet hocaya şu an için siyasi destek vermek..hiç kimsenin işine gelmez!? *ahmet hoca:kendi öz oğlunu..bir kaç yakın/uzak akrabası ile... *şerrinden korktuğu bir kısım uluhtuluyu işe almayı ..siyaset yapmak sanmaktan başka ne yaptı..sayın gülnar siyasetine.. *birde..ahmet hocanın yaptığı işler(!) arasına:hela çukurları ile su kuyularının yan yana olduğu yalaklardan..gülnara pompaladığı zemzem su(!)yunu hizmet olarak kayda geçirmek lazım.. *söz bitmiştir..ya devlet başa..ya kuzgun leşe..
Misafir - ferhan öz

YORUMA DEVAM     27/12/2013 17:17

*AMA ahmet hoca ile ilçe teşkilatının yüksek siyaseti sayesinde..mhp alabileceği:gülnar b.başkanlığını..asla alamayacağı şekilde..kaybettti!? *gülnarda mhp den önce..her zamanki gibi..yozkovan dağıldı..aynen 1994'deki gibi. *onlardan doz kovandan..etkili bir tek aile bile..ahmet hoca ve mhpnin yanında yok.. ***bu iş bitti..nereden mi biliyorum?şundan:ahmet hocanın yanından ve mhpden..müthiş ve çok hızlı bir kaçış/kopuş var
Misafir - ferhan öz

     27/12/2013 17:28

*m.eyiceoğlu''nun yeniden aday olabileceği..ciddi olarak konuşulmaya başladı. *ahmet hocanın:BİR TEK..SEÇİLME ŞANSI OLDUĞUNU HERKES BİLİYOR.. * AHMET HOCANIN TEK OLAN ŞANSI ŞU:gülnarlı..ahmet hocaya..tercih edebileceği..bir tek özelliği olan birini bile..gülnarlı:kesinlikle başkan seçer.. *ahmet hocanı başklan olma şansı yok. *bunu ahmet hocada biliyor:bu sebeple;sigara sarabilecek bir kağıt parçası kadar..bile..fotograf ve broşür..bastıramıyor!? *her zaman olduğu gibi:yine..hiç emek vermeden..hatta hiç düşünmeden(!)ahmet hoca başkan olacağı günü bekliyor.o tarih büyük ihtimalle:martın 61 olacak. *mhp''li bir yığıN adam:bu sebeple:ahmet hoca ile olan siyasi çalışmaları biter bitmez:M.EYİCEOĞLU İLE İRTİBATA ETMEK İÇİN SIRAYA GİRİYORLAR.. *M.EYCEOĞLU:ŞU ANDA:MHP''NİN İÇİNİ..AHMET HOCANIN ETRAFINI BOŞALTMAKLA..MEŞGUL..
Misafir - ferhan öz

BAŞKANLIK     27/12/2013 09:02

Tozkovan dediler bende aşağıdaki bir yorumumda Artık tüm köyler oy kullanacak BETONKOVAN olsan ne yazar demiştim,Mevcut Başkan uluhtu ve tozkovan aşığıydı inşallah yeni başkan tüm GÜLNAR ın başkanı olur.
Misafir - Has Gülnarlı

günün sözü     26/12/2013 18:27

...Bokun(affedersiniz)üzerinde oturmaya devam edebilirsiniz ama kokusunu engelleyemezsiniz!?konküçyus
Misafir - garib ecnebioğlu

günün sözü     26/12/2013 10:35

...gün doğumunu..aydan sormaz...(bana ait)
Misafir - garib ecnebioğlu

durmuş has'a cevap     25/12/2013 10:48

Durmuş has bey:diyorsunuz ki;alavere/dalavere.bir tozganlı belediye başkanlığına..Nasıl yaparsanız yapın Günar ın yüzde beşi olan tozgovanlıdan kurtuluş yok..Öyle anlaşılıyor..(20 bin seçmenin.1000'i tozgovanlı..yüzde 5 eder) AK PARTİ..Mustafa eYCEOĞLUNU ADAY YAPSIN..ONU DESDEKLEYELİM..HİÇ BİR ŞARTTA TOZGOVANLI BİRİNE..EVLİYADA OLSA REY VERMEYELİM..ZATEN VERİRSENİZ..AHMAKSINIZ..19 BİN SEÇMEN..BİR BAŞKAN SEÇEMİYORLARSA..YUH OLSUN..BİZE..HEPİMİZE..
Misafir - soner nar

yorum     25/12/2013 10:56

Ahmet hoca:En rahat:Mehmet Bahar karşısında..Kazanabilir tuzak formülü kısmen doğru bir görüş olarak..Tartışıla bilir..Ama esas olarak;bu fikri E.Arıcı çıkarmış olabilir!..Mehmet Bahar'ın adaylığını önlemek için..Ama bu basit cinliği bile anlayacak,kafa bazılarında yok? *M.değirmenci.E.arıcı aday yapılırsa:150 milyar harcayıp..onu yıkacakmış deniyor. E.Arıcı da.ben olmazsam..Sessiz kalıp.. ak partiye çalışmam diyor deniyor.. *Şimdi anladınız mı*Gülnar'daki..anlı şanlı siyaset abidelerin..Büyüklüklerini..Asaletlerini.. *ak parti M.Eyiceoğlu hariç seçimi alamaz ..ne demekmiş..Şimdi anladınız mı.. ***Bu seçim normal/beklenen/alışılmış..Bütün tahminleri alt/üst edecek..
Misafir - dumuş has

yorum     25/12/2013 09:58

ite sormuşlar:yahu bay it(!)kurt her seferinde seni boğuyor..ama sen yinede..kurda saldırmaktan vazgeçmezsin!..bunun hikmeti ne ola ki?diye sormuşlar..it demiş ki:yahu arada onuda(kurdu)kendim gibi it sanıyorum da..ona (KURDA)bu yüzden..saldırıyorum demiş..
Misafir - garib ecnebioğlu

yorum     24/12/2013 22:46

yüksel çeliğe itiraz eden mhp'lilerin bir çoğu..esasında..gülnarlılar ve mhp'liler tarafından..daha çok sevilmeyenlerden oluşuyor.kurdun adı çıkmış..tilki baş keser misali..nesi var yüksel çeliğin..arslan gibi cocuk..hiç degilse..yüzüne bakıldığında:ne düşündüğü anlaşılıyor..yüzünden..belirsizlik/güvensizlik..kurnazlık akmıyor..kimi..suret-i hakran görünmeye çalışan..kuzu postuna bürünmüş kurtlar gibi..
Misafir - hulusi taş

www.gülnarnet.com     24/12/2013 21:15

imran verr çelik ahmet çelik özürlü maaşi kesildiaysel çelik işsiz maaşi yokki biryere girecek çalışmayya iş verrin 0531 918 5234 arayyın haber
Misafir - mehmet çelik.

www.gülnarnet.com     24/12/2013 21:03

imran çelik yardım edin özürlü maaşim kesildi aysel çelik işsiz maaşi yokki iş yok ayselle iş verrin siğortalı iş verrin.0531 9185234 arayyın haber.
Misafir - İMRAN ÇELİK.

ALTTAKİ YORUMA DEVAM..     24/12/2013 17:19

GÜLNAR SİYASETİNE..SEVİYE/SAYGINLIK/KALİTE KATACAKLARINA..ŞİKAYET EDİYORLAR.. PARA HARCAMAYACAKLAR HAKLIN SEVİYESİNE İNMEYECEKLER..FEDAKARLIK YAPMAYACAKLAR..AMA HALK BUNLARI..ZORLA SİYASETE SOKUP..BELLİ SEVİYELERE GETİRECEK..ÖYLE Mİ?ÇOK BEKLERSİNİZ. GÜLNARIN BURNU HAVADA..ÇOK BİLMİŞ ZENGİNLERİ..ŞUNU ARTIK KAFANIZA KOYUN:SİZLER BÖYLE KAÇAK/KALLEŞ/KURNAZ/UKAL/BURNU HAVADA SİYASET YAPTIĞINIZ SÜRECE ..GÜLNAR SİYASETİNDE HİÇ BİR YERE ASLA GELEMEYECEKSİNİZ/GELEMEZSİNİZ..O BEĞENMEDİĞİNİZ..ASLI/ASALETİ/EVVELİYATI/HALİ -HAZIRI/ATİSİNE BURUN KIVIRDIĞINIZ.YÜKSEL ÇELİK.HERŞEYE VE HEPİNİZE RAĞMEN ÖNCE BÜYÜK ŞEHİR MECLİS ÜYESİ SEÇİLECEK..SONRA..BELKİ:BİR ŞEKİLDE.BELEDİYE BAŞKANLIĞI BOŞALIRSA:BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ OLACAK..AMA EN ÖNEMLİSİ:İLK GENEL MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİNDE..MEBUS SEÇİLECEK..NETİCE OLARAK DA:YÜKSEL ÇELİK..GÜLNAR'DAN:İLK OLARAK KENDİSİNE.SİYASETİNDE..ZORLUK ÇIKARTANLARI..TEHCİRE TABİİ TUTACAK..ELBETTE..
Misafir - ali ahraz

yorum     24/12/2013 16:13

...GÜLNAR'IN SON 20/25 YILDA..GÖRECELİ OLARAK..HER KONUDA İRTİFA VE TABİİ OLARAK DA NÜFUS ERİMESİNE UĞRAMASININ:SANAYİ/EKONOMİ/ KÜLTÜR/SANAT/SİYASET GİBİ DEĞERLERİN İSTİHSALİNİN YAPILDIĞI MERKEZLERE UZAK..UCU/SONU ROMA'YA ÇIKAN YOLLAR ÜZERİNDE OLMAMASI..ELBETTE Kİ PAYI ÇOK BÜYÜK..LAKİN.BÜTÜN BÜTÜN BUNLARIN YANINDA:EĞİTİMİ/ZEKASI/BİLGİSİ/GÖRGÜSÜ/MİSYONU/VİZYONU/MALI/MÜLKÜ/PARASI...OLANLARININ...SİYASETE GİRME..HUSUSUNDAKİ/KONUSUNDAKİ KORKAKLIKLARI VE ÜRKEKLİKLERİ DE..YUKARIDAKİLER KADAR ETKİLİ OLMUŞTUR.ZİRA:GÜLNAR SİYASETİNE BAKTIĞINIZDA İLK GÖZE ÇARPAN.ZENGİN OLANLARDAN SADECE BİRİ..SİYASET İÇİN GEREKLİ OLAN:MADDİ/PARASAL FEDAKARLIĞI YAPIYOR/YAPABİLİYOR..DİĞER MADDİ VE MANEVİ ZENGİNLİKLER SAHİPLERİ.. O ADI GEÇEN (YÜKSEL ÇEKİK KASTEDİLİYOR)ZENGİN KİŞİYİ..TAKİP EDECEKLERİNE..YANİ SİYASETE GİRİP..FEDAKARLIK YAPACAKLARINA...
Misafir - ali ahraz

yorum     24/12/2013 13:06

MHP adayını belirledi:Sayın Ahmet GÜNEL Paşamız..Büyük olasılık CHP adayı sayın:B:Ali DEDE.. AK partinin adayı:Kim bilemiyoruz.Ama yüksek olasılıkla:Sayın Ahmet Günel ve mhp'li çok istedikleri.Mehmet BAHAR..Asla değil..Gülnar Ak parti teşkilatında..Hiç kimse bu :Süreçte Oğlu/ kardeşi bile olsa..Seçimi alamayacağını çocukların bile bildiği..Herhangi birisini: Aday yapamaz!Bunu çok istese bile..EĞER BU POLİTİK ÖNGÖRÜ..DOĞRU İSE..GÜLNAR'IN:BELEDİYE BAŞKANI KİM OLUR SİZCE..AYHAN AKSEKİLİ VE EKİBİ BU DEFA DA:BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMİNİ KAYBEDERLERSE...AK PARTİ YETKİLİLERİ İKİ ŞIKLI BİR SEÇENEK SUNMUŞLAR(!?)*GÜLNAR İLÇE TEŞKİLATINI TEMELLİ KAPATMAK(ÜÇ SEÇİM KAYBEDEN İLÇE ÖRGÜTÜ YOK HÜKMÜNDEDİR.)*YADA:AYHAN AKSEKİLİ VE EKİBİ..YENİ SEÇİLECEK OLAN BELEDİYE BAŞKANI:ALİ İHSAN YILMAZ GİBİ MAZBATASINI ALMADAN.AK PATİYE GEÇMESİNİ SAĞLAMAK..ŞİMDİLİK..BU KADAR..İLERİDE ..GÖRÜŞÜRÜZ..
Misafir - süreyya ÇOLPAN

yorum     24/12/2013 09:30

günün sözü:et kokarsa tuzlarsınız..ya tuz kokarsa..işte bunun çaresi yoktur..
Misafir - garib ecnebioğlu

yorum     23/12/2013 09:29

günün sözü:BAYAN FAHİŞELERİ..ISLAH ETMEK..BELKİ MÜMKÜN OLA BİLİR! *YA FAHİŞE BAY OLURSA NE YAPACAKSINIZ?
Misafir - garib ecnebioğlu

has gülnarlı     22/12/2013 19:57

has gülnarlı sayın-bay-efendi/zadegan-hazretleri..has gülnarlı olarak çok herslenmişsiniz..herslenme has gülnarlı..bi daha..gerçek adını yazmadan..matralkık/edebi latife olsun diye..bu çeşit..hıyarlık..koktuğuna inandığınız..zattırık/zurttirik mahlaslar kullananların ağzına..böber süreriz..siz..(pardon sen!sizden nasıl olsa..anlamazsın..)hrtslemip..kıymetli aklını vaktıni..bu hıyarlıklara/hıyarlara..harcama..cancağazım! BİR TAVSİYEDE /ÖNERİDE BULUNAYIM SANA.HALİL CİN BEYİN SELÇUK REKTÖRÜ İKEN.YANINDAKİ GÜLNARLI AKADEMİSYENLENLERE YAPTIRDIĞI:GÜLNARLI NASILDIR.SOYAL/PSİKOLOJİK/KÜLTÜREL ARAŞTIRMAYA BİR BAK:HAS GÜLNARLI NASIL OLURMUŞ ÖĞREN..
Misafir - kezziban hüreyre

İSİMLER     22/12/2013 10:05

EskidenGülnarlı çocuklarına Mustafa,Hasan,Veli,Ahmet,Ali,Mehmet,İbrahim,Hatta Kebir,Recp,Yusuf gibi isimler koyardı,Gülnardan bir kaç yıl ayrıldık isimler,Elagöz zurna,ahi peşkirSafi sbir.aptil sıracalıgaripyabancıoğlu,hüvel baki,haris.löklü,çiti,abit halaza.Ne günlere kaldık bir siyamlı siyami eksik....İNAN MARİANNA,YEMİN ETTİM BUNDAN SONRA BEN DE ADAM KAYIRACAĞIM,DÜN AKŞAM SUCUK YEMİŞTİK YA KAPAT PERDELERİ ANIRACAĞIM...SAYGILAR BAZARLI DOSTLARA...
Misafir - Has Gülnarlı

siyasi iş tutmaya devam..     21/12/2013 12:30

...siyasi elemanlar aranmaktadır!?müraacaatlar gizli tutulacaktır..bu vasıflara tıpa tıp/bire bir uymayanlar..asla alınmasınlar..zaten bu ilana başvurulması dereken..adres/adRESLER..yanlızca..MALUMLAR TARAFINDAN BİLİNMEKTEDİR!?
Misafir - elagöz zurna

siyasi iş tutma     21/12/2013 12:27

bazar siyasetinin ala tazısı/kara yazısı/mayi sıvısı..cıvıklar cıvığı..atadan dededen babadan gıcığı..hıyar cacığı..ahlak kaçığı..kafadan kancığı..niteliklerini haiz..bilumum..asaletsizliklerin alayında.vaiz...çukurluğun namütenahisine haiz..
Misafir - elagöz zurna

siyasi iş tutma     21/12/2013 12:26

bazar siyasetinin ala tazısı/kara yazısı/mayi sıvısı..cıvıklar cıvığı..atadan dededen babadan gıcığı..hıyar cacığı..ahlak kaçığı..kafadan kancığı..niteliklerini haiz..bilumum..asaletsizliklerin alayında.vaiz...çukurluğun namütenahisine haiz..
Misafir - elagöz zurna

yorum     21/12/2013 09:17

çok yakında..çok/çok yakında..ATLIYI ATINDAN İNDİRECEK YAZILAR...GELEBİLİR..BAKARLARA /YAKARLARA/SÖVERLERE/DÖVERLERE..SELAM SARKITILACAKLARA..SELAM SOKULACAKLARA...SELAM OLSUN!?ayarı anadan bozukların..özellikle kulaklarına kar suyu!?
Misafir - AHİ PEŞKİR

paşa çivilemesi     21/12/2013 09:25

...mhp ile ilgili yorum doğru..bakıyorsunuz..kimi:etkili/yetkili/çok bilmiş/cebi yılanlı/eli talanlı..ağzı yalanlı...hiç bir şey vermeden..hiç bir şey yapmadan..her şey olmaya..her seviyede..seçilmeye teşni..olgun ve dahi dolgun(!)adamlar oldukça..tabii ki..mhp gülnarda..kurumsal olarakda olamaz..ekipsel olarakda olamaz..
Misafir - safi safir

tamin!?     21/12/2013 08:54

..BU GÜNKÜ SEÇİM TOTO:ak parti..önde... mhp kurumsal ve ekipsel olarak yok!?chp'nin şansı yok!?
Misafir - aptil sıracalı

yorum     21/12/2013 08:22

günün sözü:HIRSIZLIK BİR EKMEKLE..KAHBELİK BİR ÖPMEKLE OLURMUŞ..(antep atasözü)
Misafir - garib ecnebioğlu

gülnar     20/12/2013 09:11

*günün sözü:bir insan için en önemli iki belirleyici..özellik vardır.soyu ve zekası. *BU SEBEPLE..KİMİ İNSAN..İSTESE DE KÖTÜ OLAMAZ..KİMİSİDE.İSTESE DE İYİ OLAMAZLAR..
Misafir - garib ecnebioğlu

yorum     19/12/2013 09:46

günün sözü:(gazetelerden alıntı) *AYARINI BOZDUĞUN KANTAR..GÜNÜ GELİR SENİ TARTAR !? *KARDEŞLİNİZİ KINADIKLARINIZI ..YAŞAMADAM ÖLMEZ SİNİZ!?
Misafir - garib ecnebioğlu

yusuf kızıl'a     17/12/2013 11:32

YUSUF BEY KARDEŞİME DEVAM EDİYORUM ...TEVEKKELİ DEMEMİŞLER Mİ?SÜT YÜZÜNE KAYMAK TUTAR..SİRKE YÜZÜNE KÜF TUTAR!?ASLI HU..NESLİ HU!SIÇANDAN DOĞAN KENDİR KESER!?HALI DOKUYACAK DEĞİL YA..EL BİRL,Ğİ İLE GÜLNAR MHP'SİNİN ŞAHSINDA:TÜRK MİLLETİNE İHANET/HIYANET ETTİNİZ..ALLAH İNŞAALLAH..KASITI OLANLARIN:MÜTEHAKINI VERSİN...İNŞAALLAH..TÜRKÜN AHINI ALANIN..BU AH..KENDİSİNDEN ÇIKMAZSA..VALLAHİ/BİLLAHİ..ÇOCUKLARINDAN..O DA OLMAZSA..TORUNLARINDAN ÇIKAR..DEĞERMİYDİ BU MİLİ/MANEVİ VEBALİN ARTİNA..YÜZ KARASI BİR İMZA ATMAYA..DEĞERMİY Dİ..GERÇEKTEN..EY MHP SAYIN İLÇE BAŞKANI..ALLAH HAVALE..ALLAHA HAVALE..ALLAHA HAVALE..ALLAHIM ŞAHİT OL..BİZ UYARI VAZİFEMİZİ YAPTIK!?
Misafir - abdullah şık

     17/12/2013 11:08

.. yusuf kızılkardeş! kendini boşuna yorma! bak! SAYIN YÜKSEL ÇELİK..MHP''DEN ADAY GÖSTERİLDİĞİ AN:ON(10)LİDERLİK VASFI OLAN..ETKİLEYİCİ..TOPLUM YÖNLENDİRİCİ ÖZELLİKLERE HAİZ..MHP''LİDEN.DOKUZU(9)SAYIN YÜKSEL ÇELİK''İN VE SAYIN MHP İLÇE BAŞKANININ YANINDA..DOLAYLIDA..OLMAYACAKLAR..DİREKTE OLMAYACAKLAR..HATTA SAYIN YÜKSEL ÇELİK İÇİN:MHP YÖNETİMİNE VE SAYIN AHMET GÜNELE.TAVASSUT KILIFLI..DAYATMADA BULUNAN..ETKİLİ/YETKİLİ/ZENGİN/SAYGIN/BİLGE-TÜRK BÜYÜKLERİ BİLE..BU DURUMA..TAHAMMÜL EDEMEYECEKLER VE..MHP..SAYIN YÜKSEL ÇELİK VE SAYIN MHP İLÇE BAŞKANINA KALACAK(!)YANİ BAŞKA BİR DEYİŞLE..MHP İLÇE BAŞKANININ ELİNDE PATLAYACAK..SAYIN YÜKSEL ÇELİK MAHALLİ MEBUS OLACAK..İSEÇİM İŞLEMİ TAMAMLANINCA..SAYIN YÜKSEL ÇELİK:İLK ÖNCE..SAYIN(!)İŞÇE BAŞKANINI TERK EDECEK..ÇÜNKİ:SAYIN YÜKSEL ÇELİK ŞUNU İYİ BİLİR:BİR DEFE İHANET EDEN ARTIK..SON İHANETİNİ DE..SON HİZMET ETTİĞİNE YAPAR(!)
Misafir - abdullah şık

     17/12/2013 09:38

dışardan bakılınca..mhp''''''''de akıllı/iradeli/cesur/sorumluluk sahibi adam(!)çok sanıyordum.ahmet hoca kaderine razı..nebi ve yükselin insafına...asaletine ..adaletine bırakmış kendisini..nebiynen yüksel..kafalaeına göre gülnar mhpsini yönetiyorlar..mhpliler..kendi partilerine sahip çıkıp..bir şekilde..yüksel ve nebiden kurlulacak operasyonu..gerekirse..zorla yapmayı göze alamazlarsa.belki..ama belki:YÜKSEL İBAT SEÇİLE BİLİR..(NEBİ HERŞEYİ (!)GÖZE ALIP..İBAT YÜKSELİ MHP LİSTESİNİN 1.SIRASINA YAZARSA..)BUNU NEBİ YAPARSA/YAPABİLİRSE..YİNEDE NEBİNİN:YÜKSEL İBADI 1.SIRAYA YAZMASI..ÇOK KOLAY OLMAYACAK.AMA EĞER YAZARSA..BELKİ..NEBİ İBADI SEÇTİRİR..AMA.GÜLNAR BELEDİYE BAŞKANLIĞINI..KESİNLİKLE KAYBEDER.. GERÇEKTEN.GÜLNARDA HERKES..ALİ ÖZÜN..BURHANETTİN KOCAMAZIN..AHMET GÜNELİN..İŞİN GERÇEK SORUMLULARI OLARAK.NE YAPACAKLARINA..YA DA NE YAPMAYACAKLARINA..MERAKLA(!)SEYİRCİ DURMUŞLAR DURUMDALAR..DEHŞET VE HAYRETLE MHPNİN NASIL BİR AKILSIZLIK YAPTIĞINAYAPACAĞINA BAKIYORLAR..
Misafir - yusuf kızıl

gülnar     16/12/2013 10:48

Alavere..dalevere..yüksel çelik nöbete..mhp'liler ne yaparsanız yapın:nebiynen yükselin..kumpaslarından..ahmet günelide..belediye başkanlığınıda..kurtaramayacaksınız..bu müthiş ikili..sizi seir almış..ahmet hoca ve bilumum mhpliletr..horul/horul uyuyorsunuz..
Misafir - HÜVEL BAKİ

yorum     16/12/2013 09:54

...Gülnarllar sanki mhp'nin kapısında..ahmet günele..yüksel çeliğe..ona buna..çöre..çöpe..oy atmak için kuyruğa girmişler de..sanki mhp ve adayları..seçimi alacaklarda..mhp'li arkadaşlar..kimin seçileceğinin..kimin seçilmemesi gerektiğini..mhp'de sanki:hakkı olanların..her zaman ..aday yapılıyordu da..bu 2014 seçimlerinde mi:hak etmeyenler:MHP'DE ADAY YAPILACAK..HAYIR..MHP'DE DAİMA:HAK ETMEYENLER..PARASI OLANLAR..ENTRİKACILAR.MUTLAKA..EN BAŞA YAZILIR..EĞER...İYİDEN..İTİCİ/SEVİMSİZ/MEYMENETSİZ BİRİ SEÇİLİR MHP'DE..HATTA HALKIN/MHP'LİLERİN İSTEMEDİĞİ..BİRİSİ..PARALI/PULLU İSE.SİYASET DAHİSİ/KURNAZLIK UZMANI..MHP BÜYÜĞÜ(!)TARAFINDAN.. LİSTENİN BAŞINA BİR BOŞ ÇERÇEVE KONUR..SEÇİM SONUÇLARI İLAN EDİLMEDEN..BOŞ ÇERÇEVENİN ÖNCEDEN PARAKARŞILIĞI VERDİĞİ İSTİFA DİLEKÇESİ..SEÇİM KURULUNA VERİLİR..YAMA YOK!BU DEFA AVUCUNUZU YALARSINIZ..BU DALAVERELERLE.
Misafir - haris kır

mhp     15/12/2013 15:02

..sayın türkeşçi/mhpli ve bilumum..ülkücü kardeşlerimiz:hüseyin ulupınarıda..siz seçtiniz..hüseyin ulupınar..gülnar mhpsine ne verdiki..birde bu nebi ulupınarı..başkan seçtınız..şimdide..şikayet ediyorsunuz..susun bari..
Misafir - ÜMİT ÇAL

yorum     15/12/2013 14:07

...yemezler..fevzi çiti kardeşim..gayfe içilir!? bu yazdıklarını..mhp ilçe başkanı bile yapamaz..zaten:ya..ahmet hoca ilçe başkanını yiyecek..ya:ilçe başkanı ahmet hocayı hal'ledecek..yada..her ikisini..gülnarlı..içilmiş sıgara..izmariti gibi..çöpe atacak..gülnar siyaseti.20092DAN İTİBAREN..ÖZELLİKLE..MHP İLÇE TEŞKİLATININ BAŞINDAKİ ZAT MARIFETİ İLE EPEYCE SEVİYE KAYBETTİ..BU SEÇİMLERDE..YA SEVİYE FELAN KALMAYACAK:SEVİYESİZLİK SEVİYE OLACAK..YADA..BÜRÜTÜN BU..2009DAB BERİ..SİYASETE BULAŞAN..KANSER HÜCRELERİ TEMELLİ TEMİZLENECEK..BUNUN OTRASI OLMAYACAH..BAKIN GÖRÜN İŞTE..
Misafir - ALİ LÖKLÜ

gülnar     15/12/2013 14:11

ahmet hoca:yülsel çelik-1-m.ateş kontenjan-m.kara-2m.kahraman-3ali şahin-4f.değirmenci-5 a.kırlangıç-6-ahmet gökulu -7-bekir çelik-8 ile seçime gideçekmiş.. iyi/ala-yı vala.. yıldırım ak bulut gibi/memet ışık gibi..başkanken başkanlığı kaybeden..türk büyüklerinden olmayasın..sayın başkan.. HAK/ADALET/ASALET/İMAN/AKIL ADINA ..AHMET GÜNELE VE KURNAZ İLÇE BAŞKANINA MEYDAN OKUYORUM..MİLLETİN HUZURUNA..ERKEKSENİZ..BU VEYA BENZERİ BİR AKIL TOPAĞI/AKIL KURNAZI LİSTEYLE..GÜLNARLININ KARŞISINA..MHP'LİLERİN KARŞISINA BİR ÇIKIN..DA DÜNYA KAÇ BUCAKMIŞ BİR ÖĞRENİN..SEÇİMİ...MEHMET BAHAR BİLE..İKİBİN FARKLA ALIYORMU ALMIYORMU BİR BAKIN!DEĞİLKİ:İSA DEĞİRMENCİ*ERKAN ARICI/MUSTAFA EYCEOĞLU ..BUNLAR OLURSA..ÜÇBİN FARK ATARLAR..MEHAPE'YE...HODRİ MEYDAN..ERKEKSENİZ DENEYİN..
Misafir - feyzi çiti

BAŞKANLIK     15/12/2013 11:28

AKP DE ERKAN ARICI,CHP DE MEHMET AYGÜL OLMAZSA,MEVCUT BAŞKAN BAŞARISIZ SON DÖNEME RAĞMEN TEKRAR İPİ GÖĞÜSLER,DUA EDELİM DE SÖYLEDİĞİM ARKADAŞLAR PARTİLERİNCE ADAY GÖSTERİLMESİN.
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

gülnar     11/12/2013 09:32

ele değil:bele de olabiler balam: şehremini:HAŞİMZEDE AHMAD... *ENCÜMEN AZASI:HÜSEYİN ÖZEROV *encümen azası:hüseyin sulubulakov *encümen azası:hüseyin şakkaroviç *encümen azası:hüseyin kuzuluzade *encümen azası:hüseyin şirhaşimva *encümen azası:hüseyin tozkovanağası *encümen azası:hüseyin.beğendurancık *encümen azası:hüseyin mirşayırşeyhi işiklizede oturaklı ahmet paşamız..etme eyleme..sen nire bakıyorsunuz..!!!!????
Misafir - mervan yezit

yorum     10/12/2013 17:42

mhp ve ahmet günel cepesinde..fırtınalı bir durum var!bu fırtına..her an:kasırgaya dönüşebilir..niye!?şundan:ahmer günel..gülnara az gelmiş olacak ki!zirz..bu çağda..kuyu suyu içmekle ahmet günel eş anlamlı iken..yine ahmet güleli şeçmeye çalışan..okumuş akıllı akiller..açaba..hüseyin özerin..encümen adaylığı ile uyanırlar..belki..ama hüseyin özer yetmez..ulupınar kontenjanından: hüseyi ide meclis encümeni yapın ki..hüseyinleri çiftleştirin..biri sizi kesmez.. hüseyin sekeride..emekli edip..üçleyebilirsiniz..buda yetmez.fatih günelde meclis adayı olsun ki..2015 seçimlerinde..ıı.ahmet günel dönemine hazırlayalım ki..aday aramaya çıkmayalım..günellerle ulupınarlar..yeterli..birinci sırayada..yüksel çeliği koyalım ki..para işinide o yapsın..ortada hoca..sağda..nebi..solda yüksel..bize yakışır..iç tosunum..iç!?
Misafir - fevzi yanıkkol

bazar     08/12/2013 21:02

Mhp'nin adayı belli.Ama Chp ve AK Parti adayları belli değil.Aynı zamanda:Gülnar gibi ;fazla politize bir yerleşim yerinde...Seçime yüz gün gibi bir zaman var!?Sağlılkı bir tahminde bulunmak..Çok zor..Yanlız..Ekibini sağlam ve akıllı adamlardan kuran..Para harcamaktan korkmayan..Partisine hakim(belki:parti teşkilatının ve özellikle:Parti başkanının esiri olmayan..Parti başkanının ağzına bakmayan..Belediye başkanları kastediliyor!?)halk ile...Bire/bir çalışan..başkan profili..Bu seçimleri kazanmaya..Daha yakın olabilirlerii
Misafir - izzet çullu

mohamed kaleyova     05/12/2013 09:33

..hörmetli..kıymetli/manatlı..şehreminimiz..toplantılarda..sakız /çiklet..patlatarak konuşma..adedi başlatmışlardır.bundan bele;mohamed kaleyevanın toplantılarına..ağzı çikletli olmayanlar gatılamayacahlardır..ona göre..
Misafir - abit halaza

bazar     02/12/2013 13:27

..kilit isim..gülnarda..ahmet hoca..2004 ve 2009 seçimlerine..bu 2014 saeimlerinin..hiç benzemediğini..ahmet hoca kavradığı..ve tekniğini/taktiğini/stratejisini..kendi koyduğunda..işi layhine çevirebilir..yok..ama..hiç bir ağırlığı olmayan adamların ağızına bakmaya devam eder..davuk kendi boynunda..çomak başkalarının/ikilininde denebilir..olduğu sürece..Allah ahmet hocaya yardım etsin..yardıma bu şartlarda..çoook ihtiyaci olacak..
Misafir - vatan koç

bazar     02/12/2013 12:55

..ahmet hoca.kurnaz ve zapt edilemez/kontrol edilemez..adamlarla..!?hocam seçimi rakipsiz alırız..martavallarıyla..uyutuluyor!?hesap başka olabilir..hocanın kazanması üzeriine değil..aksine a.hocanın kaybetmesi üzerine bir hesap..derinden..pişiriliyor..ite ölürse kardan.kurtta ölürse kardan:ne o kar!?birileri..ahmet hoca ne olursa olsun..mhp ne olursa olsun..hatta gülnar ve hatta mersin ne olursa olsun..bitrek ikimiz kazanalım..yeter diyorlar..sayın ahmet hocamızda..herzamanki gibi..(geçmiş seçimlerde)konuşmadan/karışmada/alabakları ürkütmeden/kurbaları kaçırmadan..başkan seçileceğine inanmış..bakalım..bu sefer..öncekşler gibimi olacak..yoksa..seçimi alabilecek durumdaki..potansiyel güce haiz..mhp..a.hocayla beraber..depe/takla geliyormu/gelecekmi!?
Misafir - vatan koç

     02/12/2013 12:27

chp olur derken:gülnarda hiç bir partinin ve hiçbir adayın tek başına;kendi toplumsal tabanı/partisel tabanı..seçimi almaya yetmez/yetmiyor..bütün adaylar ve partilerin üçüde..birbirlerine..değişik şekil/ağırlık ve derinliklerde..birbirlerini etkiliyorlar/bağlılar.ahmet hoca...b.ali dede ..erkan arıcı ve de özellikle:i.değirmenci..aday olduklarını varsayınız:sonuç:kesine yakın:i.değirmenci başkan seçilir!?aynı varsayımda;ak parti ve mhp sağın oylarını..karpuz gibi ortadan yardıklarını ..varsay..b.ali derin ve etkili bir çalışma ve ekip(özellikle:mhp ve tozkovan karaktrli..ağırlıklı..)oluşturdu.o zamanda..b.ali başkan olabilir!*..anlaşılan.seçime..yaklaşık dört ay var..ama evet ama..zaman ahmet hocanın kesinlikle..aleyhine akmaya/işlemeye başlayabilir..ahmet hocanın herkesten daha çok çalışması gerekebilir..bakınız:ahmet hoca hali hazırda belediye başkanı olmazsa..nasıl bir seçilme şansı..katsayısı olurdu:isa d. ve e.arıcı vede b.ali..lerle kıyaslayınca..bu işler hesap işi..
Misafir - vatan koç

     02/12/2013 09:50

GÜLNAR''''''''''''''''''''''''''''''''DA; ÇOĞUNLUK..TAŞLARIN YERİNE OTURMASINI BEKLİYOR..BU NE DEMEK?ŞU DEMEK:SEÇİMİN:MHP AYAĞI BELLİ..ADAYI BELLİ..ADAYIN (ahmet günel''''''''''''''''''''''''''''''''in)KURMAY HEYETİ..ÜÇ AŞAĞI/BEŞ YUKARI ..O DA BELLİ(ki şu anda ahmet hocanın yanında olup da..ak partinin ve chp''''''''''''''''''''''''''''''''nin adayları belli olduktan sonra..yer değiştirmelerde..olacak mutlaka..)ZATEN BU DÖNEM..MHP DİĞER SEÇİMLERE GÖRE(2004/2009)ELİ..KALİTELİ ADAM AÇISINDAN..PEK KUVVETLİ DEĞİL..AK PARTİNİN..BAŞKAN ADAYI VE KURACAĞI KURMAY HEYET..İLE..AK PARTİDEKİ KANATLARI BİR ARADA TUTMA/TUTABİLME YETENEĞİNE/İRADESİNE SAHİP..BİR YAPILANMA..SEÇİMİ..AK PARTİNİN %50 LEYHİNE/YARARINA/AK PARTİ GÜÇLENMESİNE.. ÇEVİREBİLECEK..DURUMDA..GÖZÜKÜYOR..AYRICA..CHP!NİN BAŞKAN ADAYI VE KURMAY HEYETİDE..TOPLUMU TATMIN EDECEK/İTİMADINI/GÜVENİNİ SAĞLAYACAK..YÖNDE GELİŞİRSE..MHP..AK PARTİ ARASINDA GEÇECEĞİ VAR SAYILAN..GÜLNAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMLERİNİN..GİZLİ..GALİBİ VE BELİRLEYİCİSİ..CHP OLABİLİR..
Misafir - vatan koç

gülnar     29/11/2013 10:58

tam olarak şöyle:mersin genel:%38 chp.. %28 mhp..%23 ak parti şu an rakkamlar bu..
Misafir - ALİ GÜL

gülnar     29/11/2013 10:39

..alttaki yorumumda:ak partinin reyı:%23 olması gerekirken..yanlışlıkla..yirmi sekiz yazıldı..düzeltiyorum
Misafir - ALİ GÜL

gülnar     29/11/2013 09:44

sn. ö.dönüş yanılıyorsunuz.*2011 seçim sonuçlarının sorumlusu:tam olarak genel başkan.çünki:m.şandır ve m.tat ayrı/ayrı iki mebus listesi yaptılar..d.bahçeli iki m.vekili listesini..yırtıp attı..mersinden kendisine ulaşan yalan ve taraflı.kamu araştırmaları ve bu araştırmalarda imi öne çıkanlara..göre bir liste yaptı ve..boyunun ölçüsünüde aldı:sonuç;bir buçuk milletvekili çıktı..*imdi.işte bu şartladda:mersin büyük şehir yapılanması..2011 yenilgisinin korkusu ile..b.kocamaza verildi.şimdi:b.kocamaz mersinin ağası olacak mı!? olamayacak mi?ona bakacaksınız..mersindeki mhp yapılanmasındaki bütün hamleler(yerel/genel)..bu mersinin ağası kim olacak/olmalı..üzerine kurulu..b. kocamaz+ali öz..görünürde bi tarafta..devlet bahçeli+s.şevkat çetin bi tarafta..sezon sonu kuraklığı da senin umduğun gibi olmaz.zirz şu an:mhp %28.. akp %28 yani mhp üçüncülükten..ikinciliğe..akp:birincilikten..üçüncülüğe inmiş..daha dikkatli okumalısınız..mersin mhp!sini..
Misafir - ALİ GÜL

mersin ve mhp     29/11/2013 08:06

Aşağıdaki yorumuma neden cevap vermiyorsunuz,değerli arkadaşlar,haklı değilmiyim.
Misafir - ÖZÜNE DÖNÜŞ

MHP     27/11/2013 14:14

MERSİN VE İLÇELERİNDE Bu seçimden sonra Sayın ŞANDIR,Sayın ÇELİK,Sayın TAT ın ektiklerini biçeceğiz,kurak bir sezon sonu çiftçilerin biçtiği gibi.
Misafir - ÖZÜNE DÖNÜŞ

gülnar     26/11/2013 22:42

sn. ahmet günel..yapmanız gerekenleri yapmazsanız..bir tek siz kaybedersiniz..biraz cesur olun..yapmanız gerekeni/gerekenleri ..hiç korkmadan/çekinmeden yapın..inceldiği yerden kopsun..iki yi bire indir..sonra da..biri yok et..vesselam...bütün mhp'liler seninle..lafın tamamı .....ye söylenir..anlayın artık..valahide..billahide..tallahide..bbu iki hamleyi yapmazzanız..sizi yemeye gerek kalmadan..siyASETTEN UFURECEKLER..DEMEDİ DEME..HOCAM..
Misafir - ali uzel

TOZKOVAN     26/11/2013 09:54

KÖYLER OY KULLANACAK,PİL BİTTİ,BETON KOVAN OLSA NE YAZAR.
Misafir - ÖZÜNE DÖNÜŞ

özüne dönüş kardeşimize     25/11/2013 16:46

..yorumunuz..kafanızın arkasındaki adayı..göstermediği için..mhp'ye göz dağı..yazısı olmuş..cancağızım..eger samimi omak gerekirse.esas zorluk.mersin seçimi..mhp için..sıkıntılı..mersinde mhp üçüncü parti..akp ve chp ile arasında.doksan/yüz bin rey farkı var..mersini mhp belki alır diyorsunuz..bu rakamlar sizce bir mana ifade etmiyor mu?ilçelerde ise:adaylara bağlı..gülnarda ise..siyaset şeytanlığının..genel merkezi olan bu yurtta.so ana kadae..ak parti ile mhp arasıda gider gelir..yine son akşam..şeytanlığı belirler burayı..meğer ki. tozkovanlıların dışındakiler..bir birleşme göstermeye...bu da pek olası değil..pazarı toz kovanlılar..parmağında oynatmaya devam ederler!?
Misafir - can can

özüne dönüş kardeşimize     25/11/2013 16:49

..yorumunuz..kafanızın arkasındaki adayı..göstermediği için..mhp'ye göz dağı..yazısı olmuş..cancağızım..eger samimi omak gerekirse.esas zorluk.mersin seçimi..mhp için..sıkıntılı..mersinde mhp üçüncü parti..akp ve chp ile arasında.doksan/yüz bin rey farkı var..mersini mhp belki alır diyorsunuz..bu rakamlar sizce bir mana ifade etmiyor mu?ilçelerde ise:adaylara bağlı..gülnarda ise..siyaset şeytanlığının..genel merkezi olan bu yurtta.so ana kadae..ak parti ile mhp arasıda gider gelir..yine san akşam..şeytanlığı belirler burayı..meğer ki. tozkovanlıların dışındakiler..bir birleşme göstermeye...
Misafir - can can

özüne dönüş kardeşimize     25/11/2013 16:47

..yorumunuz..kafanızın arkasındaki adayı..göstermediği için..mhp'ye göz dağı..yazısı olmuş..cancağızım..eger samimi omak gerekirse.esas zorluk.mersin seçimi..mhp için..sıkıntılı..mersinde mhp üçüncü parti..akp ve chp ile arasında.doksan/yüz bin rey farkı var..mersini mhp belki alır diyorsunuz..bu rakamlar sizce bir mana ifade etmiyor mu?ilçelerde ise:adaylara bağlı..gülnarda ise..siyaset şeytanlığının..genel merkezi olan bu yurtta.so ana kadae..ak parti ile mhp arasıda gider gelir..yine san akşam..şeytanlığı belirler burayı..meğer ki. tozkovanlıların dışındakiler..bir birleşme göstermeye...
Misafir - can can

MERSİN     25/11/2013 11:27

MHP Bu genel merkez politikası ile MERSİN büyük şehir i belki alır ama ibre Bozyazıda AKP,SİLİFKEDE CHP,TARSUSTA CHP,GÜLNARDA CHP,MUTTA CHP,AYDINCIK AKP,ANAMUR ERDEMLİ ORTADA,,,GRUPTAN DÜŞMEYELİM AMA İKTİDAR DA OLMAYALIM POLİTİKASI MHP YE GERİ KALAN KALELERİ DE BU YEREL SEÇİMDE KAYBETTİRECEK.EY TÜRK TİTRE VE KENDİNE DÖN.
Misafir - ÖZÜNE DÖNÜŞ

ali akıs'a cevap     25/11/2013 10:55

yazdıklarınıza..katılıyorum..hele ki:geçtiğimiz günlerde yapılan gülnar mhp genişletilmiş toplantısında:adı geçen..türk büyüğünün:ülkücülük/mhp'lilikle ilgili:icazetler vermesi..en azından:milliyetçi etiğe..asla uygun düşmez..ama olan olmuş..sanırım ki.o türk büyüğüde..bu uzuz hareketlerinden..pek hoşnut değildir..muhtemelen..ama olsun..sizler yinede..birliğinizi bozmayın..birliğiniz bozulunca.bunun sebeplerinin..çok doğru/meşru olması..alacağınız seçim yenilgisinden daha muhim olamaz..türkrşçiler/ülkücüler..serin kanlı..teenni ile hareket edin..
Misafir - ali uzel

dedi/godu     23/11/2013 21:02

salih yıldırımın siyasi müşavirliğini..bi tamam..ikmal eden sayın Türk büyüğümüz!? imdi..elan şehremni olan.haşimzede ahmed paşamızın..sağına geçmiş bulunuyorlar..kare ası tamam:ilçe başkanı..imahalli mebusumuz..sayın ataş büyügümüz..dördüncuyü ivşa etmek..ikinci emre kadar..memnudur..bu as kare ile..değil bazara reyiz seçmek..türk,yeye baş nazır bileme seçersiniz..
Misafir - ali akıs

YENİ BAŞKAN     23/11/2013 10:13

Seçime sayılı gün kala bir ÜLKÜCÜ sanatçımızı getirmekle seçim alıp sonra 2 köyün belediye başkanı olma devri artık bitsin.Tüm köyleri bilen Veteriner Hekim arkadaşa sonsuz destek olalım,köylerden en iyi en fazla oyu o alır.saygılar.
Misafir - ÖZÜNE DÖNÜŞ

BELEDİYE     22/11/2013 11:32

KÖYLERİ İYİ BİLEN VETERİNER HEKİM OLAN ARKADAŞIN ADI GEÇİYOR.CHP ADINA.SELAM VE SAYGI İLE.
Misafir - ÖZÜNE DÖNÜŞ

vızırrtı     18/11/2013 09:39

AK PARTİNİN GÖZÜ AYDIN OLSUN:TÜRKEŞÇİLERE...HER PAZARTESİ:30 MARTA KADAR..HER HAFTA ÇİÇEK GÖNDERMELİLER..Bİ KAÇI HARİÇ..TÜRKEŞÇİLER..BELEDİYE BAŞKANLIĞI VE İLÇE TEŞKİLATI..HEP BERABER/HOP BERABER..ÜLKÜCÜLERİ BİR DAHA..SEÇİMİ ASLA ALAMAYACAK DADAR..DARMA/DUMAN EDİP..ÇARÇAMPA PAZARININ..DESTİSİNE ÇEVİRDİLER..HEZİMETİNİZ KUT!LU OLSUN..BAY TÜRKEŞÇİLER..BİR ŞAŞKIN/ALIK/BUDALA/AHMAK OKULU OLSA..SİPARİŞ ETSENİZ..GİNEDE..GÜLNARDAKİ TÜRKEŞÇİLER KADAR..KALTESİZ KALİTELİYİ..BİRİKTİRİP..YIKIM İÇİN..AĞIRLIK/SİKLET MERKEZİ..MEYDANA GETİREMEZSİNİZ..ALA...ALA..YAKIŞIR TOR TOSUNLARIMA..
Misafir - ALİ GÜL

durali     17/11/2013 09:58

mhp dışardan görüldüğünden çok daha fazla ufalandı..neredeyse..dağılma/çözülme sürecine girdi..bu kötüye gidişi..durdurmak için.ilçe yönetiminde ve belki..b.başkanlığın da...bile..operasyon yapmak..gerekebilecek !?çalışan yok//ekip yok//para harcayan yok..en kötüsü:ileriye dönük:UMUT YOK..YARIN SEÇİM OLSA..TEREDDÜTSÜZ AK PARTİ..HER HANGİ BİR ALELADE..BİR ADAYLA BİLE..B.BAŞKANLIĞI SEÇİMİNİ ALABİLİR!? TÜRKEŞÇİLER..ACİL HAREKTLENSİNLER..YOKSA.ON BEŞ YILLIK KALELERİNİ..KAYBETMEK ÜZERESİNİZ..DOST ACI SÖYLER AMA..HAKİKAT BU!?
Misafir - durali

     12/11/2013 16:11

sn. h.kürtüncü ahmet hoca..belediye başkanı olmakta..çok ısrarcı değil,,olursa olura yatmış durumda..ekip kurmuyor/para harcamıyor/çalışmıyor..İbadın oğlunu..istemiyor gibi yaparak..mhp tabanının ve ak saçlılarının..cinini deriyor..bi taraftan da..çalışmayarak..para harcamayarak..ekip kurmayarak..el altından..ibadın oğlunun..nebi ulupınarın ısrarı ile..birinci sıraya gelmesini..sağlamaya..çalışıyor..ibadın oğlu para harcasın..çalışsın..ekip kursun!?..ahmet hocamızda..bedavadan..her zaman ki gibi başkan olsun.kazanırsa..ahmet hoca kazandı olacak1..kaybederse..ibadın oğluna karşı çıkan..siyasi inatlık eden..mep!liler ve özellikle..ibar yüksele..karşı çıkan..ve şu anda da..ahmet hocaya çok yakın olan..s.b /..v.y./k.b/ck..gibi..isimleri..siyaseten öldürmeye..çalışıyor..ibadın oğlu/mhp ilçe başkanı be a.günel şirketler..gülnar halkını..ülkücüleri ve ahmet hocayı...başından beri destekleyenleri..yeme..işkilli/kayıkçı kavgası..s.b ve arkadaşları..amet hocayı dot sanıyorlar ama..
Misafir - hacali kürtüncüye

gülnar mhpsi ve ahmet hoca     11/11/2013 13:30

Değirmen hikayesini bilirsiniz.değirmen elden gitmiş..Siz hala:Değirmenin ŞAKŞAĞI ile uğraşıyorsunuz. MHP Gülnar'da.üçüncü(3.) parti durumuna düşmüş durumda.Sizler:Ahmet Günel ile Yüksel Çelik'i nasıl bir araya getiririzi!?kurmaya çalışıyorsunuz.Altınızda siyasi zemin kalmamış..Siz etkili/yetkili/olgun ve dahi dolgun dostlar..Neyin kazanacağınızı..Hala umuyorsunuz!?Gülnar MHP'si artık yol hükmüne düşmüştür..Sadece ve yalınız:Şeklen var. Akılsız/bilgisiz/emeksiz/parasız/gayretsiz/asaletsiz/imansız/erdemsiz/merhametsiz/adaletsiz..Ancak bu kadar dayanbilirdiniz..Sizde..İşin sonu/yolun hitamı göründü..
Misafir - hacali kürtüncü

yorum     10/11/2013 14:47

MHP YÖNETİMİNDEN...ŞİKAYETE HAKKI OLMAYANLARIN BAŞINDA..BİZZAT VE ÖZELLİKLE..MHP'LİLER GELİR..TÜRKİYENİN EN TAHSİLLİ/EN OKULLU/EN OKUMUŞ..PARTİSİ HAREKETİ OLMAKLA ÖĞÜNÜRSÜNÜZ!*SONRADA..EN CAHİL EN KURNAZI BAŞKAN SEÇERSİNİZ..ADAM MEKTEP MEDRESE GÖRMEMİŞ..SOKAKTA YETİŞMİŞ..BİLD,ĞİNİ YAPIYOR..İNSANLARI KANDIRMAYI..KAR SAYAN ZİHNİYETİN...MÜMESSİLERİ SİZİ..MİLLİYETÇİLİĞİ..GÜLNADAD DA TÜRKİYEDEDE..CILKINI ÇIKARIP..KÖR KUYUYA ATTINIZ..ALLAH..MHP'Yİ BU DURUMA DÜŞÜRENLERİ:DÜNYADADA..AHİRETEDE..REZİL RÜSVA ETSİN İNŞAALLAH..TUH SİZE..YAZIKLAR OLSUNSİZE..ŞU YAPTIKLARINIZA BAKIN..TÜRK DÜŞMANLARI BİLE..SİZİN YAPTIKLATINIZI..MHP!YE VE GÜLNARIMIZA YAPMAZ..
Misafir - BİLO TİLLO

siyaset     10/11/2013 13:15

... GÜLNARDA SİYASET YAPANLARIN.. BU GÜNLERDE..AYRI BİR HEYECANLARI/ACELELERİ VAR! BELLİ Kİ BAZILARINIZIN/KİMİLERİNİZİN..HELE/HELE DERİNLİĞİ OLMAYAN TÜRKEŞÇİ CENAHIN..KURNAZ(!?)ELEBAŞILARI VE ONLARIN HEMPALARI/ŞERİKLERİ..YANGINDAN MAL KAÇIRMA..TELAŞINA DÜŞMÜŞLER..HER GÜN YENİ İTTİFAKLAR KURULUYOR..HER GÜN YENİ İTİLAFLAR ÇIKARIYORLAR..HIRSİZ HİKAYESİNİ BİLİTRSİNİZ:vatandaşın mallarını çalıp kavurma edip..afiyetle yedikten sonra:namazın ardından şöyle mani/türkü yakarmış..torunu bunu duyar ve sokakta söyler..dedenin hırsızlığı ifşa olur!?gündüz tesbih savurması..gece koyun kavurması1KURBAN OLAM.TESBİH SANA..KİMSE GÜMAN GELMEZ BENE..MHP'NİN UYANIKLARI..BİR SİZ UYANIKSINIZ..ALEM SALAK..ÖYLE Mİ!?BAKACAĞIZZZZZZZZZZZZZZ
Misafir - siyami kurt

deblekciye     10/11/2013 09:31

..yahu bilader.sen hayal görüyon heral:ahmer hoca:bu ilçe başkanı ile..o harita cı hanın ile..s.yıldız ile..şerife özer ile..keklikle..serçeyle..aliyle veliyle..incikcilerle..boncukcularka..davulcu zurnacılarla..mı seçim alacak..bu gülnarlı..saf ve temiz doğru..ama..ahmet hocanın zandıgı kadar..akılsız da değil.ahmet hoca..etrafınkaki..bu kalıledeki insanların gazına geliyor..tüm söylenen yalanları..gerçek sanıyor..gülnarlı..yukarda sayılan kişilere..kendisini yönetme yetkisini/hakkını..vermez!vermez bilader..insanlarla..tek/tek görüşüyoruz..herkez ahmet hocaya sadece şaşıyor..bu adam..bu akılla..bizi on beş sene nasıl yönetti diye.
Misafir - aycan kıg

haşim ahmet     10/11/2013 09:16

haşim ahmet:yeni ve güvenilir...çalıma/danışma/görüşme/teknik/taktik/strateji..ekibi..birbirine yalan söylemeyen..aksine güvenen:çelik çekirdekli..kurmay heyeti...kurarsa..etrafına topladığı..insanlara..değer/kıymet verirse ..insanlara..güvenmeyi..becerebilirse..çalışırsa..birilerinin..on senedir..kendisini..arkasından..ittirmesini beklerse..olmaz.para harcamayı..cömert olmayı..başarması lazım gelir.hiç bir şey yapmadan..hiç para harcamadan..insanları..horluyarak..bir yere varamaz.ama amacı..mhp'ye seçim kaybettirmeyi..hedeflemediyse..a.günel..seçimi almaya çalışan birine..pek benzemiyot.ilçe başkanı..ayar çekmesi lazım..belki olur..çıkmayan candan..umut kesilmemmiş..derler..içabında..
Misafir - deblekci

yorum     09/11/2013 16:23

sayın keskin kardeşim.Türkiyede yapılan son anketlerden birinde:kendinizi muhafazakar hissediyor musunuz sorusuna:evet ben muhafazakarım diyenlerin oranı.%79.6..muhafazakar değilim diyenlerin oranı ise:20.4.yani..ülke hızla..içi boş/kof bir amerikan islamı denebilecek..noktaya gidiyor.buradan hareketle.mavi gök çökse..yağız yer yarılsa:gülnarda şu an itibarı ile:chp seçimi alamaz..ama ak parti rahatlıkla..gülnarda da..mersinde de..su an itibarı ile seçimi(mahalli seçimi )alabilir.ayrıca..bu genel faktöre ve konlöktöre..gülnardaki mhp ilçe teşkilatının..kurnazlık ve hile üzerine kurulu..yönetim anlayışı ile seçim stratejisinide eklerseniz!?seçimin gülnar ve mersin galibi ak parti olur.birde ak parti.m.eyice oğlu/m.deniz..gibi.birinide aday yaparsa..mhp!ye bir kutu kibrit ile derdine yanmak düşer...
Misafir - keskin kardeşime

BELEDİYE     09/11/2013 15:06

SAYIN Şandır ve Behiç Bey liste yaptı mersinde az daha 4.oluyorduk nerdeyse tek vekilde kalacaktık,Kendi köyünde 3.parti çıkan Sayın arkadaşımızın tespit ettiği adayla ilçede 3. oluruz,CHP köylerde tanınan bir aday koyarsa seçim AKP VE CHP arasında geçer.MHP Mersin Büyük şehiri alır bu defa da ilçeleri kaybeder YYAAZZIINN BBİİRR KKEENNAARRAA.SAYGILAR ..
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

yorum     09/11/2013 12:21

gülnar da mhp belediye reyisliğini yeniden kazanmak istiyor mu?istiyorsa.ilçe teşkilarında.ameliat yapmak zorunda!*ülkücüler arasında yapılacak olan bir yüz yüze anette.görülecektir ki.en itamat edilmeyen/en güvenilmeye/bel bağlanmayan kişi olarak.ilçe örgütü çıkar.kendi tabanında güven duyulmayan bir ilçe örgütü.diğer vatandaşların.güvenini nasıl kazanıpta..belediye reyisliğini kazanacak.gülnarlı ülkücülerin en büyük sorunu..bir an önce ilçe çrgütünü..denlelemek olabilir.
Misafir - ali ayaz

cerideci     08/11/2013 12:26

bu defa ak partimiz.en iyi adayı seçip:glnar belediye başkanlığını:alacak.kimsenin şüpesi olmasın
Misafir - cerideci

NUH BEYE     07/11/2013 08:55

ÇOK DOĞRU..NUH BEY KARDEŞİM:NE YAZIK Kİ:MHP'NİN YELKENİNİ:PARA VE GÜÇ DOLDURUYOR..HİÇ BİR ERDEM/AKIL/BİLGİ/TECRÜBE/VEFA/FEDAKARLIK/ÇALIŞKANLIK/DÜRÜSTLÜK..BU YÜKSEK İNSANLIK DEĞERLERİNİN..MHP'DE ZERRE KADAR KIYMETİ KALMAMIŞ..NORMAL İNSANLARIN SİYASET YAPABİLECEĞİ/YAPACAĞI BİR YER DEĞİL..ARTIK MHP..MHP ARTIK KÖRÜN TÜTTUĞUNU ÖPTÜĞÜ..SİYASİ YANKESİCİLERİN SİRKİNE DÖNMÜŞ..ORDAN HAKİKİ ÜLKÜCÜLERE DE..GÜLNARLIYA DA..BİR YARAR ÇIKARILAMAZ YER OLMUŞ..BIRAKIN..YIKILDIĞI YERE KADAR GİTSİN..
Misafir - NUH ŞAHİNE

KIRI-tik     07/11/2013 08:30

mhp'liler öyle derinden bölünmüşler ki:değil:bir/beraber olup.seçim çalışması yaparak..belediye başkanlığını kazanmak...gömü bulsalar bölüşemezlar...bal bulsalar yalaşamazlar..kısacası:ülküçüler..gülnarda artık siyasi bir güç dengesi olmaktan çıktılar..gülnarın siyasi balans ayarını artık tek başına ak parti belirleyecek.ak parti her geçen gün ağırlığını artırırken..mhp..parçalanmaya/ufalanmaya devam edecek.mhp'nin en büyük açmazı:ÜLKÜCÜLERİ BİR ARAYA GETİRECEK.TOPARLAYICI/BİRLEŞTİRİCİ/HER ÜLKÜCÜYE GÜVEN VEREN/VEREBİLEN NİTELİKLERE SAHİP...LİDER ÜLKÜCÜLERİN OLMAMASI..ELBETTEKİ ÜLKÜCÜLERDE:BU NİTELİKLERDE KALİTELİ LİDER VE LİDERLER VAR..AMA MHP ARTIK:GÜÇ/PARA VE ENTRİKA ..DAN OLUŞAN:ŞEYTAN ÜÇGENİNE DÜŞMÜŞ OLMASI..PARA VE GÜÇ..MHP İÇİN EN BELİRLEYİCİ UNSUR OLMUŞ..İŞTE BU YÜZDEN..MHP'Yİ NORMAL NAMUSLU SİYASETÇİLER TOPARLAYAMAZ HALE GELMİŞ/GELDİ..
Misafir - nuh şahin

gülnar     06/11/2013 18:11

sn.ali çakır o kadar da değil.mhp!de teşkilatçı/bilgili/bilge çok adam var.seçimi o kadar kolay vermezler.mhp'deki insanların hepside.düzenbaz/dalavereci/güvenilmez değel..mhp'ye haksızlık etmiyormusunuz.
Misafir - ali çakıra

gülnar     06/11/2013 18:12

MHP'LİLER AK PARTİNİN ADAYININ/ADAYLARININ ZAYIFLIĞINDAN YARARLANARAK BELEDİYE BAŞKANLIĞINI KAZANACAKLARINI HESAP EDİYORLAR. AMA ARTIK BU HESABIN BİR ÖNEMİ YOK.AK PARTİ ÖYLE BİR TABAN YAPMAYA BAŞLADI Kİ:AK PARTİNİN ADAYI KİM OLURSA OLSUN.HATTA APTİL TAZI İLE BİLE SEÇİMİ ALIR.DİKKAT EDİN ALACAK DEMİYORUM.ALIR DİYORUM.
Misafir - ali çakır

durumun durumu     05/11/2013 22:45

Ya arkadaşlar:Neyniş efendim..Şöyleymişte..böyleymiş!?hayır/hayır.artık şu muhim vaziyeti.herkes anlasın:MHP dagılmıştır.yasını tutmak isteyen tutsun.tüm rakiplerini yenen:mhp kendi yarattiğı kurtları sayesinde(beşi geçmez)kendini yok etti.tevekkeli dememişler mi!?kurt bacağından törer diye..kim olabilir..sizce..bu tarihsel 5 kişi..yorum yapın.öylece..ölü gibi yatmayın..yazın/tartışın/okuyun/araştırın düşünün..hepimizi bi şamşırtın..siyaseten 15 seneki önce duruma dönüyorsunuz..beyler..o hiç sevmediğiniz..m.eyceoğlu..nun yarattığı..mhp..sizlere 15 sene ancah dayandı..ne marifetliymişiniz:onun bunun kuyruk ucunda siyaset yapmak..layık olduğunuz yere..yuvarlanıyorsunuz..tümünüze..maşallah..
Misafir - ela yıldız

me he pe     05/11/2013 18:20

veli yıldızı ile süleyman yılmaz çekişiyor..kim meclis üyesi olacak.m.ali ile o.çöl..meclis olamayacağız diye istifa ediyor..selami bağca doremi/tefik emsal/gübreci paşa/ahmet gökülu/adnan kırlangıçç/aziz peşkirli/ibat yüksel/mustafa değirmenci/ibrahim saçma sırada bekliyorlar..mehepe ilçe başkanı..ne isaya yaranabiliyor.ne musaya.camiynen kilisenin arasında bey namaz.muatafa ateş/m.çelebi/salih ne yapacak.ümit turan..!?a.ünüvar!*c.kadim!? m.kale?!ali-ihsan yılmaz/sinan yılmaz!?yusuf özaydın!?ilçe başkanınız..beni kimse çözemez sanıyor..bas çakmağı samana/dumana bak dumana.polşitikası yapıyor..ahmet hoça zorda..sağlığı tartışılıyor(ÜLKÜCÜLER..BİR İNSANIN SAĞLIĞI ÜZERİNDEN SİYASET YAPIYORSA..ORADA ÜLKÜCÜ Bİ TARAFA..ADAM YOK DEMEKTİRİ).GÖRÜNEN ŞU:ME HE PE.DAĞILMIŞ DURUMDA.BU SAATTEN SONRA.ME HE PE Yİ SOKAGA DÜŞÜRENLER DÜŞÜNSÜN..BU DESTİ SU TUTMAZ..KİMSEYİ.EN BAŞTADA AHMET HOCAYI.KANDIRIP ALDATMAYIN
Misafir - ömer kır

gülnar mhpsi ve ahmet hoca     05/11/2013 15:15

..ahmet hoca:sabancı holdinke geçen elektirik şefi..h.şeker işe almış(h.şeker gözlükle bileme göremediginden..işten çıharılmış)iyide etmiş:çünüm.h.şeker..40 çocuknan bir marada kalmış..işe ihtiyaçı olan bir gariban..öyle:birilerinin baldan tatlısı oldugu için...degil..ahmer hoca..aday adaylıgından..adaylıga..geçiş yaptığı içinde..değil..adalet/hak/hukuk/merhamet..kapısı olan ve hazreti omar adaletinin terazisi ile taedıldığı için..pazar yerinin üstü..bir ilçe ilgilisine/yetkilisine verildiği için hiç degil..bizim gibi..tazılar..al agızlık yapıp..gül gibi mhapeyi yıpratmak..neyin için..puştluk yapıyoruz..saçöalık işte..
Misafir - ali ocak

teyyare kazası     04/11/2013 10:44

...hanay bazarı semalarında..bir holihoplor kazası..vukuu bulmuştur..şükürler olsun:ölenin olmadığı kazada:kaptanpilot ile ikininci kaptan pilot(ayrıca hava aracında.beş amatör kaptan pilot adayınında bulunduğu bildirilmektedir) ve ilçenin ileri gelen..bir çok..türkeşçisi yaralanmışlardır.kaptan pilot ve ikinci kaptan ve diğer..yol arkadaşları olan türkeşçilerin..tamamı:siyasi tedavileri için..tedavi altına alınmışlar.yapılan yazılı acıklamada:kazaya uğrayan türkeşçilerin..hayati bir sağlık sıkıntılarının olmadığı..lakin:beş yıl..yatak istirahati ile..raporlandırıklıkları..beş yıl süre ile..siyaset ile uğraşmaları..siyasi hekimler tarafından..yasaklandığı bildirilmektedir.bizde sayın kaptanlara ve amatör kaptan adayları ile..diğer yardımcı personele geçmiş olsun diyoruz
Misafir - acemi kaptanpilotlar

mhp/gülnar     03/11/2013 18:37

sn.misafir bey:elbetteki..zat-ı alinizin:sandıkta göreceğiz! tespit ve beklentinize/tahmininize..saygı duyuyorum..bundan dolayı..kimse..sizi asla suçlayamaz..fakat:belli ki :bu işe(mhp ve gülnar..b.başkanlığı)kafa yorup..zaman ayırıp..vakit harcıyorsunuz..samimi..ve akılcı sebep ve tespitleriniz olalileceğini..düşünüyorum..bu sebeple..düşüncelerinizi..yazınız..yorumlayınız diye..millet adına ısrar ediyorum..saygılarımla..
Misafir - sn.misafire

misafir     03/11/2013 17:24

Umarım halk bu seçimde de körükörüne siyaset yaparak ilçenin kaderini bir beş yıl daha hüsrana uğratmaz....
Misafir - misafir

misafir     03/11/2013 17:42

Sebepler saymakla bitmez....Bu saatten sonra sebep soylesekte bir şey farketmez....Sandıkta göreceğiz sonucu....
Misafir - misafir

mhp belediyeyi alır mı?(ahmet günek demekre mümkün)     03/11/2013 15:36

sn.misafir bey:gülnara yazık olmuş!mhp gülnar belediye başkanlığı seçimini..ahmet günel ile alamaz diyorsunuz..neden kazanamaz?sorusuna..önemliğ saydığınız..üç/dört..sebep sayar..ve bunları..bu yorum..platformuna..yazarsanız..belki..daha iyi olur..herkes..aydınlanır..mhp ahmet günel ile..günlar belediye..başkanlığını deden kazanamaz?
Misafir - sayın misafire

misafir     03/11/2013 14:14

Yazık olmuş Gulnara ve Mhp ye bir daha seçim alabileceğini sanmıyorum Mhp nin...Çünki bu seçimi kaybedecek....
Misafir - misafir

ÜLKÜCÜ     02/11/2013 09:24

Yine de aday kim olursa olsun demeyin,gerçek ülkücü olmayana oy vermeyin.
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

MERSİN     02/11/2013 09:53

Değerli hemşerilerim Sayın Behiç bey,Sayın Şandır bey,Sayın belediye başkanları ve genel merkezin politikaları sonucu,Erdemli de MHP,bütün ilçe ve merkezde seçim ortada Bozyazıda ibre AKP lehine O nun için bırakın didişmeyi de canla başla çalışın,yoksa Behiç Beyin Başarısına ! gölge düşürürsünüz.
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

ahmet hoca     01/11/2013 23:41

evet..ahmet hoca kesin aday oldu..
Misafir - ahmet salcı

gulnar     01/11/2013 23:56

gulnar 2014 beledıye adayı mhp den ahmet gunel mı arkadaslar bılen varmı kesın dıyorlar
Misafir - gulnar

politik televole     01/11/2013 13:28

..mhp açısından her şey yolunda gidiyor..allah ziyade etsin..kıskanmıyoruz..ama.m.eyceoglu..aday olursa..(olacak deniyor..)b:başkanlık yarışı..ak parti ile mhp arasında....fifti/fifti hale gelebilir..sevinmekte..çokta..acele etmesin..mhp'li arkadaşlarımız..b. başkanlıgı..hiç bir aday için..kolay lokma değil..şu an için..bu seçim pilavı..daha epey su götürür..
Misafir - bekir baykuş

ahmet hoca     01/11/2013 08:45

..çarşambayı perşembeye bağlayan..ilk akşam vaktinden beri:sa.ahmet günel!in adaylığının kesinleştiği..hususunda/konusunda..bir bilgi bombardumanı yapıldı..ve:gülnardan hemen her seviyeden..ülküçülük ve mhp ile ilgili ilgisiz..onlarca kişi..ankarayı/mhp genel merkezini..telefon yağmuruna tuttular..sn.ahmet günei1İN ADAYLIĞINA İTİRAZLAR YAPILDI..BU:HOCA ADAY OLDU/ADAYLIĞI KESİNLEŞTİ..HABERİ..AHMAR HOCAYI ANKARADA ZAYIFLATMAK İÇİN..ÖZELLİKLE YAPILMIŞ BİR YANILTMA/SAPTIRMA/AHMET HOCANIN ADAYLIĞINA..12'YE BEŞ KALA...ENGEL OLMA..AHMET HOCAYI..ÇELMELEME HAREKETİ..OLABİLİR..İHTİMALENDE OLSA..BU NOKTAYI NAZARDAN..HAREKETLE..SAYIN AHMET GÜNEL..ADAYLIĞINI..SAĞLAMA ALMA KONUSUNU..SIKI..ŞEKİLDE KONTROLU..ELİNDEN BIRAKMAMALI..DİYE DÜŞÜNÜLE BİLİR..AMAN SAYIN BAŞKAN..DİKKAT EDİNİZ LÜTFEN..BU İŞTE.ENGELİN/MANİANIN/BARİKATIN..BİNİ BİR PARAYA İNMİŞ..YÜZE/YÜZE KUYRUĞUNA GELDİNİZ..DİKKAT EDİNİZ..LÜTFEN..
Misafir - ahmet salcı

ahmet hoca     31/10/2013 22:03

..sn.arkadaşlar...burada yazılanlar:bir insanın kişisel görüşlerinden ibaret..asla..ikinci şahıslar için:olmazsa/olmaz olamaz.burada serdedilen düşünce şu:elbetteki..kurumlarıda..kişileride..ayrı aayrı..kendi mecralarında değerlendirmek lazım.bende bu tartışmanıza katılmak isterim:anladığım kadarıyla:a.salcı isimli..kişi..bu büyük..şu küçük demiyor..siyasetin gereği olarak..gülnarın..şu andaki şartlarında..mhp!nin..en kolay..ahmet hoca ile sonuç alabileceğini..düşünüyor..bunu..başka taraflara..çekmemek lazım..bu sadece o kişinin(a.salcının)ileri sürdüğü görüşü..tartışmaktan korkmayalım..tartışalım..doğruyu..ancak medeni ve donanımlı insanların yaptıkları gibi..tartışarak bulabiliriz..saygılarımla..
Misafir - sn.bir bilene

ahmet salcıya     31/10/2013 20:57

Hiç kimse MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNDEN büyük değildir.ne salihi ne kalesi ne ümiti ne ibadın yükseli ahmet güneli ama hiç kimse MHP den büyük değildir..
Misafir - bir bilen

ahmet salcıya     31/10/2013 20:18

ahmet salcı bey size sorarım MHP mi büyük ahmet hocamı.tabiki mhp büyük ben bunu onun 3 dönemdir peşinde koşan biri olarak bende artık onun rüzgarının sona erdiğini düşünüyorum. bu parti onu 3 dönem başkan yaptı ve artık ben ve benim gibi düşünen bir çok mhpli tanıyorum.yaptıkları için tşk edilip kenara itilsin demiyoruz ama kendini 3 dönem seçen seçmenide iyi dinlemesi lazım.3 tane adamın gazıyla yola çıkarsa sayın başkanım kusura bakmasın amayolda kalır o gaz ulaşacağı yere götürmez malesef.
Misafir - bir bilen

     31/10/2013 12:31

..misafir bey:burada yazılan /söylenenlerden:tehdit/asmak/kesmek/koltuk sevdası..falan inanınız..asla yok:anlaşılır olması bakımından..belki..köşeli cümleler kurmuş olabilirim.bu yazının özünü ve esas muradını/anlatmak istediğini..ortadan kaldırmaz..burada söylenen:siyasetin gerçekleri..ahmet hocayı hesabın dışında tutarak..mhp!nin seçimi kazanamayacak olmasına..yoruma gerek bırakmayacak şekilde..olmasından ibaret..ayrıca..ahmet hoca ile yakında..değilim..uzakta değilim..sadece..gülnarın gerçeklerini..görecek kadar..hiç değilse..akıllı olmaya çalışıyorum.bu platformda..ileridede..sizinle..yazışalım..bakalım..ahmet hoca..ben adayım..dediği sürece..ahmet hocayı desteklemek..ülkücülüğemi..hizmet..yoksa..sizin iddia ettiğiniz gibi..biz..ahmet hoca üzerinden..çıkarlarımıza..ve bizzat ahmet hocayamı..hizmet etmeye..çalışıyoruz..birde..lütfen..ahmet hoca..düşmanlığı/muhalifliği/yapmadan düşünelim..
Misafir - misafire

     31/10/2013 12:28

..misafir bey:burada yazılan /söylenenlerden:tehdit/asmak/kesmek/koltuk sevdası..falan inanınız..asla yok:anlaşılır olması bakımından..belki..köşeli cümleler kurmuş olabilirim.bu yazının özünü ve esas muradını/anlatmak istediğini..ortadan kaldırmaz..burada söylenen:siyasetin gerçekleri..ahmet hocayı hesabın dışında tutarak..mhp!nin seçimi kazanamayacak olmasına..yoruma gerek bırakmayacak şekilde..olmasından ibaret..ayrıca..ahmet hoca ile yakında..değilim..uzakta değilim..sadece..gülnarın gerçeklerini..görecek kadar..hiç değilse..akıllı olmaya çalışıyorum.bu platformda..ileridede..sizinle..yazışalım..bakalım..ahmet hoca..ben adayım..dediği sürece..ahmet hocayı desteklemek..ülkücülüğemi..hizmet..yoksa..sizin iddia ettiğiniz gibi..biz..ahmet hoca üzerinden..çıkarlarımıza..ve bizzat ahmet hocayamı..hizmet etmeye..çalışıyoruz..birde..lütfen..ahmet hoca..düşmanlığı/muhalifliği/yapmadan düşünelim..
Misafir - misafire

ahmet salcıya     31/10/2013 10:09

Ahmet bey galiba siz ahmet hocanın cok yakınısınız..Bu kadar tehditkar konuşabildiğinize göre....?Burada gördüğüm en kötü ve en gereksiz yorumu yapmıssınız çünki sizin bir ülkücü oldugunuzada ınanmıyorum sadece cıkarına böyle geldığı ıcın bu sekılde konustugunu dusunuyorum.Bir ülkücü bu şekilde konuşmaz ve asla düşünmez ortalığa nifak tohumları saçmaz...Ahmet hoca devri bitti,.Devir Gülnar için ülkücüler için yenilik devri kiii neden etrafınıza bir bakın anlarsınız...Bırakın artık şu koltuk sevdasını,asıp kesmeyi,tehditkar konuşmaları da bir ülkücü gibi düşünmeye başlayın derim....Nasıl zamanın da halk Ahmet Hocanın yanında olduysa öyle .....
Misafir - misafir

ahmet günel     31/10/2013 09:42

..ahmet hocayı..aday etmemek..mhp için intihar olur.çünki ahmet hocayı..kendisinden 20/25 yaş küçük adaylarla..yarışa sokarsanız..ve sonra da..ahmet hoca..sen çabuk yoruluyorsun..bu gençlerden birisi..aday osun..mhp!den..sende onun arkasında dur!yeni adayımıza destek ver derseniz..bu olmaz/olamaz..ahmet oca ..çok kararlı görünüyor..bir dönem daha..kesin adayım diyor..bu durumdaki ahmer günel ne yapacak?eğer..aliö ve nebi ulupınar tarafından aday edilmezse.. belliki..bağımsız da....belediye başkanı olur..ya da başka bir partiden aday olur.. mhp ahmet güneli..aday yapmak zorunda..ya ahmet hoca ile seçimi alacak..yada mhp..gülnar belediye başkanlığını..ebediyen kaybedecek..bu gerçekler ortada..dururken..herkes hesabını..kitabını iyi yapsın..son pişmanlık fayda vermez..ayının hilesi..avcının hilesi yanında..daima hiç kalır..dünyanın düzeni böyle kurulmuş..suları yokuşa sürmeye kalkanlara..duyurulur..
Misafir - ahmet salcıya

ahmet hoca     31/10/2013 07:22

mhp ahmet hocanın merkezinde olmadığı..hiç bir siyasi hesabı/projeyi..hayata geçirip..başarıya ulaşamaz..ahmet hoca büyük olasılıkla..mhp!nin adayı olabilir..ama bir aksilik olurda..ankaradan birileri..aday dayatmaya kalkarsa..işte o zaman..ahmet hocaya..başka bir partiden veya..bağımsız olarak..belediye başkan adayı olarak..ortaya çıkmasına...HATTA HERKESİN VE ÖZELLİKLE..BİRİLERİNİN..HESAPLARINI..ALT/ÜST EDEBİLECEĞİNİ..KİMSE UNUTMASIN..AHMET HOCANIN DIŞLANMASININ..BİRİNCİ DERECEDE..ZARARININ BEDELİNİ ÖDEYEMEYECEK OLANLARDA ..AÇIKÇA.GÜLNAR MHP İLÇE BAŞKANI/İL BAŞKANLIĞI VE BEN BÜYÜK SİYASİ ZARARI:ALİ ÖZ GÖRÜR..GENEL MERKEZLE BETABER..TABİİ Kİ..AHMET HOCASIZ..HESAP YAPANLARIN TAMAMI..BU RİSKLERİ..HESAP EDİP..GÖZE ALMADAN..AHMET HOCANIN ÜZERİNİ ÇİZMEK YERİNE..ÖNEMLİ/VAZ GEÇİLMEZ ADAM OLARAK..ALTINI..ÇİZMEK ZORUNDALAR..AHMET HOCAYI..MHP!NİN KAÇIRMASI DEMEK..ELİNDEKİ BELEDİYE BAŞKANLIĞINI..KAYBETMESİ/KAÇIRMASI DEMEKTİR..
Misafir - ahmet salcı

ocu şucu bucu MHP LİYİM diyenlere     31/10/2013 04:13

öncelikle tüm yapılan yorumları okudum.özellikle Mhpli kardeşlerimin yorumları beni incitti .dava ülkücülük bumudur,her ne olursa olsun bu seçimde hedef 3 Hilali gülnardan düşürmemek olmalıdır. bugün küçümsediğiniz nerdeyse hakaret bazında laflar sölediğiniz Ahmet Güneli bu halk seçmedimi seçti, bende Ahmet beyin artık sırasını savdığını genç dinamik sıfır bir adayla yola çıkılması taraftarıyım ama böyle düşünmem ona hakaret etme hakkını vermez bana.Salihte celalde ümitte yaşarda alparslanda yani mevcut tüm aday adaylarımızda eminim bu işi en iyi yapacaklarına inancım tam.İnşallah hakkımızda hayırlısı olur ..
Misafir - bir bilen

     29/10/2013 17:30

..sayın keskin türkeşçi karedşim....nedense..hep mhp!den ayrılan yada mhp!de uyum sağlayamayanların..gamını çekiyorsunuz.bırakın giden gitsin..siz eğer ülkücülük yapacaksanız..bunun yolu mhe!yi dışarıdan..eleştirmek değildir..eğer size göre(ki sizew göre var)mhp!de düzeltilmesi gereken yerler/yönler vas ise..bunları..ancak mhp!nin içerisinde..kalarak/olarak..düzeltebilirsiniz..ali güngör..myk üyesi idi..myk toplantılatında..hiç konuşmayıp..basın aracılığı ile..chp usulü..muhalefet ederek..mhp!de yer bulamazdı..karakterleri gereği..milliyetçi partilerde..patron tek olur..önüne gelen..patronluk taslayarak/yaparak..mhp!de siyaset yapamaz..zaten boyunun ölçüsünü..ali güngör..bağımsız aday olarak..zaten aldı.. mhpden ayrılanların..arkasından..ağıt yazarak..hiç bir partide..particilik yapılamaz..ak partide..siz r.erdoğanı eleştiren birinin..neden..akepde yeri yok ..diye soran..bir akpli..hiç gördünüz mü*ülküçülük..mhp ile eş anlamlıdır.
Misafir - keskin türkeşçiye

ADAMIN ADAMI     29/10/2013 11:22

Ben keskin TÜRKEŞ çi değilim,adamın adamı değilim,naçizane kutlu davanın adamı olmaya çalışan eski değil eskimeyen bir ülkücüyüm.
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

ÜLKÜCÜ     29/10/2013 11:51

Eğitim enstitüsüne girerken yamulan adam demiyorum.RAMİZ,YILMA,OZAN ARİF,ALİ GÜNGÖR,DİYORUM, Hataylı demiyorum,behiç demiyorum,Afyonlu kübilay demiyorumsen laftan anlamıyor musun Saygıdeğer Arkadaşım,Ermenek yolundaki değirmen değil ülkücü öğüten değirmenden bahsediyorum,YILDIZDOĞANIN dediğ ibatının hızarı gibi.GÜLNAR ULUYACAKTIR,İNŞALLAH SEÇİLEN ADAM GİBİ ADAM OLUR...
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

mhp     29/10/2013 08:57

saıın keskin ülkücü:şu ülkücü meselesini.siyaset sosyolojisi açısından çözmek lazım..yani:demokrat partiyi kuran adnan menderes/celel bayar ve iki arkadaşıdır.meşhur dörtlü takriri verip..chp den ayrıldılar..cep!den fikir ayrılığı sebebi ile ayrlıdılar..ve chp den ayrıldıktan sonra:hiç bir zaman biz..eski chp!liyiz demediler..bbp!liller ve bazı kimi arkadaşlarda..özellikle..bbp!liler..mhp!yi yeteri kadar..islamcı olmamakla..suçlayarak..mhp!den ayrılıp..bbp!'yi kurdular..bbp!lilerin de..artık..biz de ülkücüyüz deme hakları..siyaset etiği açısından mümkün degildir/yoktur.ülkücü..mhp!de olur..ülkücülüğü..mhp!den ayrılarak ..hem ayrı fikirlilik..başı çekeceksiniz..hem mhp!yi zayıflatacaksınız..ve hem tüm seçimlerde..mhp!ye asla rey vermeyeceksiniz..sonrada..ben/biz..fi tarihinde..mhp!nin önünden geçmiştim..eğitim enstitüsüne girmek için..türkeşçi görünmüştüm..ben bu yüzden..ülkücüyüm denemez..lütfen..BİZ MHP!DEKİ ÜLKÜCÜLERLE..ÜÇ DEFA BELEDİYE BAŞKANI SEÇTİK..İNŞAALLAH..DÖRDÜNCÜYÜ DE..SEÇECEĞİZ..
Misafir - keskin türkeşçiye

belediye      29/10/2013 07:54

Amacımız çalışmayan MHP li arkadaşın gitmesi ,Çalışan MHP li arkadaşın gelmesi,Ülkücü ise hangi partili olursa olsun,diyeceksiniz ki ülkücü MHP de olur,yok öyle yağma Ali GÜNGÖR Mansur YAVAŞ,Turgut ALTINOK,Ramiz ONGUN,Yılma DURAK,Ozan ARİF bunlar hala ÜLKÜCÜ ama çoğu MHP de değil,,BAZARDABAĞLAR TEPİLMEDEN KURT YİNE ULUYACAK..SAYGILAR...
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

keskin türkeççi     28/10/2013 16:00

aristo..agorada ders veriyor muş..konu hayat...aristo kaptırmış..hayatı anlatıyor..öğrencilerinden..pek keskin olanı(!) aristoya sormuş: hocam:ölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?..aristo celallenmiş:demiş ki.evlat:sen hayat hakkında..ne biliyorsun ki!..ben sana ölüm hakkında be söyleyim!?kkeskin kardeşim..hayatla ilgili..bildiğiniz şeyler ne ise onlardan bahsediniz..lütfen..mezarlıklara da..ölüme de..ait düşünecek..sınırsız/sonsuz zamanınız olacak!
Misafir - emiş aban

mezarlıklar     28/10/2013 14:49

Döşeme taş diyorum,bordür diyorum,mezarlıklar diyorum.
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

mersinli     27/10/2013 18:37

..sayın mersinli..boş boş konuşmayı..biraz açarsanız..belki..bir yorum/cevap verile bilir..!?ne demeye çalıştığınızı..meramınızı..yazarsanız..
Misafir - mersinliye

gulnar için     27/10/2013 17:35

arkadaşım sankı syn mustafa eyıceoglu gulnarımızın eskı mıllet vekılıydı ne yaptı gunarımıza da sen sımdı bos bos konuşuyorsun hayırdır bazı teskılatlar senın yaranamı bastılar...neyse anlayın ısde.
Misafir - mersinli

gülnar     26/10/2013 23:18

..doğru..akpde aday on altı olmuş..orada aday olmak..bir yerlere..en azından müdür olmak demek..birde..belki..eyce oğlu..adaylığını knet olarak açıklamayınca..meydan boş kalmış gibi de..yorumlanıyor..olmaz ya..ola ki selin önünden kütük kaparımcılar..sinek..pekmez..felen/fişman işte..anlayın..gayrı..
Misafir - misafire

misafir     26/10/2013 21:34

Yukarıda ki tabloya bakıyorum da AKP'de ne kadar cok aday var.Sizce neden hizmet için mi? Ekmek çok ya ekmek :)
Misafir - misafir

MEZARLIK     26/10/2013 17:46

Sayın Başkandan kış tam gelmeden Mezarlıkların içinin düzenlenmesini talep ediyorum.
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

MEZARLIKLAR     26/10/2013 11:43

GÜLNAR BELEDİYE BAŞKANI,5 YILLIK ADAY ADAYI,ŞIH ÖMER KÖYÜ MUHTARLIĞI,AKDENİZ MAHALLESİ MUHTARLIĞI,SÖZÜM SİZE TAVŞAN TEPESİ MEZARLIĞI VE ŞIH ÖMER KÖYÜ MEZARLIĞININ DURUMU İÇLER ACISI,YOLLARA YAPILAN PARKE İLE TAVŞAN TEPESİ MEZARLIĞI ARA YOLLARI KIŞIN ÇAMURDA CENAZE DEFNEDERKEN VE ZİYARETLERDE İNSANLARI GÜÇ DURUMDA BIRAKMAKTA,ŞIH ÖMERDE MEZARLIK ÇALI ÇIRPI VE PİSLİK İÇİNDE,ÖLÜSÜNE SAYGI GÖSTERMEYENİN DİRİSİNE SAYGI YOK. YOLUNUZ DÜŞERSE MERSİN VE AYDINCIK MEZARLIĞINI BİR ZİYARET EDİN,SAYGILAR...
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

belediye     26/10/2013 11:37

KURT ULURDU--KURT ULURDU--İT ÜRER--KURT ULURDU--BİR BOZKURT YOL GÖSTERSE--BİZİM GÜLNAR DA KURTULURDU..
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

gülnar     26/10/2013 10:17

MHP..EN KISA ZAMANDA...KENDİ İÇERİSİNDE VE TABAN ÜZERİNDE ETKİSİ..OLAN..ÜLKÜCÜLERLE..GÜVEN ORTAMI SAĞLAYIP..HER ŞEYİ..AÇIK VE DÜRÜSTÇE KONUŞACAK/İSTİŞARE EDECEK..SİYASAL ORTAMI..HAZIRLAYIP..KENDİSİNİ TOPARLAYAMAZSA..SEÇİM ALMAK..ŞÖYLE DURSUN..İKİ KİŞİLİK FİSKOSLAR YAPAN..ÜÇÜNCÜ KİŞİ ..GELİNCE..MEVZUNUN..DEĞİŞTİRİLDİĞİ..BİR ZEMİNE KAYMAYA BAŞLAMAK ÜZERE..yani..hemen hemen/aşağı yukarı..mhp!nin işi tamam..yakında..ka parti ve chp açısından..rakip bile dörülmeyecek..bir duruma düşmek üzere..ha gayret..böyle devam ederseniz..gülnar mhp!sinin cenaze namazını kılmanıza..pek bi zaman kalmadı..apdesinizi bari alında..teyemmüm etmel zorunda kalmayın..çünkü..su varken..teyemmüm edmeye..bazılarımız/bazılarınız..pek bi..heveskarlar..haei bakalım..kolay gelsin..
Misafir - TAZILI YAZILI

gülnar     26/10/2013 09:06

mhp..içini bilmiyoruz.ama dışardan bakışın ..seçim hazanacak..kadar..iri ve diri görünmüyor..mhp ilçe örğütünüde..bilmiyoruz.siyasal deneyimleri nasıl..onuda bilmiyoruz..başkanının tahsili..yetenekleri..insanlarla..ilişkileri nasıl bilmiyoruz ama...pek bir..canlılık..birlik..beraberlikeri yok gibi..biz dişardan beklki yanlış da görürüz..ama..başka ilçelerin..mhp sine..pek benzemiyoi..gülnar mhpsi..tanıdığım..mhp liler..bir partili gibi olmaktan çok..bir mhp li..öteki mhplinin..rakibi..hatta hasımı gibi..davranıyorlar birbirlerinr..bir birine..bu kadar..açıktan..güvenmeyen..bir ilçe hiç görmadim..bu nasık mhp lilik..anlaşılr değil..il mhp örğütü ve genel merkez teşkilatı..bu olumsuzlukları yapan..ları..kim olursa olsun..ya yola getirmeliler..yada..görevden almak dahil..her tedbiri..uygulayacağı uyarısını yapıp..ilgili..her kişiyi..yetkiliyi..kesin bir dille uyarmalı..bu kaDAR DAĞINIK/PARÇA PİNÇIK MHP..SEÇİM FİLAN ALAMAZ..İLGİLİLERE..DUYRULUR..MİLLET ADINA UYAR VE İKAZ VAZİFSSİNİ YAPIYORUZ..
Misafir - avcı

herkesi ilgilendiren     26/10/2013 00:34

M.EYCEOĞLU..AK PARTİDEN ADAY OLURSA..MHP DE KİM ADAY OLURSA OLSUN..AK PARTİ KAZANIR..
Misafir - HAFİDİGİL

MHP     26/10/2013 00:08

..ZATEN..SELAMİ BAHÇE..SOLCU GİBİ DURUYOR..HİÇ TÜRKEŞÇİLERE BENZEMİYOR..MADEM ÖYLE..CHP DEN ADAY OLSUN..NE İŞİ VAR MHP DE..
Misafir - HALİL METİN

belediye     26/10/2013 00:43

..AHMET HOCA İKİ YANINA..BİR BAKSIN..ONU DESDEKLİYEN..BİR TANE..MHPLİ..VARMI..BAZILARI..BAŞKAN DİYE..YÜZE PİYAZ..DESDEKLİYOR GİBİİ YAPIYORLAR..
Misafir - KAYGANNA

MHP     26/10/2013 00:48

SELAMİ BAHÇE..DİYER ADAYLARDAN..DAHA İYİ OLUR..SELAMİ BAHÇEYE..BZI CHP'LİLER DE REY VEREBİLİR..
Misafir - YERELMASI..

gülnar     26/10/2013 00:21

salih yıldırım..aday olursa..mhp rahatlar..başARILAR..SAYIN BAŞKANIMIZ
Misafir - emiş abanız

gülnar     26/10/2013 00:37

..mhp!ye yazık etmeyin..anlaşın..
Misafir - AHMET ÖZKAN

misafir     25/10/2013 23:26

Ahmet GÜNEL'in yeniden aday olmasına anlam vermek zor gercekten...İşte güzelim Gülnar'ım bu düşüncelerden dolayı hala gelişememekte....Bırakın artık koltuk sevdasını memlekete bır hızmet getırebılecek kişilere yol acın ...Salih dayı yolun acık olur ınsallah....
Misafir - misafir

misafir     25/10/2013 23:05

Umarım memlekete hıcbır faydası olmayan Ahmet GUNEL adaylıktan cekılır ve Salıh Yıldırım'ı aday gosterırler.Mhp'nın bu parcalanmıs gıbı goruntusunu yok edıp zaman gecmeden halkın gozunde ıı bır ızlenım bırakırlar.
Misafir - misafir

ali öz     25/10/2013 13:00

ali kazak..enteresan bir iddia ortaya atmış..sahiden..mhp belediye..reyisini ali öz belirleyecekse..kuvvetle muhtemel ki: salih yıldırım!ı reyis adayı yapar..yeni yenidir diye..yıpranmamış diye..seçimi kolay kazanır diye..salih yıldırım!ı halkın benimseyebileceğini..düşünerek..salih yıldırım!ın:görünür de..bir hatası/kusuru/eleştirilebilecek tarafı olmadığını..düşünerek..destekleyenlerin çokluğu ve çoğalmaya devam ediyor diye..kısacası..salih yıldırım!ın eksiği yok..fazlası var diye..ali öz..salih yıldırımı tercih edecektir..diğer adayları..kendi geleceği açısından da..riskli görecektir..muhtemelen..salih!in...yüksel!in..ve m.ateş!in kolay lokma olmadıklarını düşünecektir..muhtemelen..
Misafir - hanifi peşkir

ali öz     25/10/2013 13:56

ali kazak..enteresan bir iddia ortaya atmış..sahiden..mhp belediye..reyisini ali öz belirleyecekse..kuvvetle muhtemel ki: salih yıldırım!ı reyis adayı yapar..yeni yenidir diye..yıpranmamış diye..seçimi kolay kazanır diye..salih yıldırım!ı halkın benimseyebileceğini..düşünerek..salih yıldırım!ın:görünür de..bir hatası/kusuru/eleştirilebilecek tarafı olmadığını..düşünerek..destekleyenlerin çokluğu ve çoğalmaya devam ediyor diye..kısacası..salih yıldırım!ın eksiği yok..fazlası var diye..ali öz..salih yıldırımı tercih edecektir..diğer adayları..kendi geleceği açısından da..riskli görecektir..muhtemelen..salih!in...yüksel!in..ve m.ateş!in kolay lokma olmadıklarını düşünecektir..muhtemelen..
Misafir - hanifi peşkir

MHP     25/10/2013 12:39

bakalım ali öz nasıl bir karar verecek;gülnarın mhp belediye başkan adayını..ali öz belirleyecek..bu yetkiyi kullanırken..ortağı/buçuğu olmayacak..s.yıldırım mı?a.günel mi?
Misafir - ali kazak

belediye     25/10/2013 12:21

..kimse batlayıp çatlamaz..sayın keskin türkeşçi..fakat:siz ileri sürdüğünüz adayların hiç birisi kültürel manada ''bozkurt''değil..ulumayı günah..hatta süfli sayan adamlarla..nasıl türkeşçilik taslıyorsunuz..anlayamadım
Misafir - keskin türkeşçiye

BAŞKAN     25/10/2013 09:02

Patlasanız da çatlasanızda GÜLNAR da KURT ULUYACAKTIR,partisi ne olursa olsun...
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

belediye     24/10/2013 11:04

..süleyman şeker..ramazan sarıtaş..ahmet sarı..şimdi m.güzel..eğer..size göre..illa gülnarı yönetecek başkan..fotografı...mutkaka:az//layt milliyetçi..olması gerekli ise..birde..sayın nasuh dıkıyı düşününüz..sayın n.dıkı bu önerdiklerinizin..en idiali olabiilir
Misafir - keskin türkeşçiye

BELEDİYE     24/10/2013 10:34

Aday bulamayanlara önerim.GÜZEL, MEHMET...Her aday adayından,.Daha olgun,daha tecrübeli,daha kültürlü,Eskiden ders çıkarmıştır,
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

YORUM     24/10/2013 09:14

..SAF VATANDAŞIN YORUMU..DOĞRU OLABİLİR;ZİRA:HER KESİMDEN..KUVVETLİ BİR KADRO HEYETİ/KURMAY HEYETİ..OLUŞTURULARAK..İYİ EĞİTİMLİ/DONANIMLI/GÜLNARI/MERSİNİ/BÖLGEYİ/TÜRKİYEYİ..İYİ BİLEN/ANALİZ EDEBİLEN..BELEDİYEYİ GEÇİM KAPISI/BELEDİYE BAŞKANLIĞINI..VARILABİLECEK MESLEK İŞ SAYMAYAN..ANALİTİK DÜŞÜNEBİLEN..ADAYLARIN BULUNARAK...ADAYIN..BELEDİYEYİ TEMSİL EDECEK SEVİYEYE ÇIKARTMAK..MÜMKÜN..AMA BU ZOR OLANI..YİNE KOLAYINA KAÇIP..BELEDİYE BAŞKANLIĞINI..ADAYIN SEVİYESİNE İNDİRİP..SEN ..BEN..BİZİM OĞLAN..AL TAKKE VER KÜLAH..KİMİNİN..SÜLALESİNDEN..TEK KİŞİYİ İŞE ALMA..DİĞERİNİN..SÜLALESİNİ İŞE AL..BELEDİYEYİ..KURUMLAŞTIRMAK YERİNE..MAHALLE BAKKALININ SEVİYESİNE İNDİR..SONRA..VATAN..MİLLET..SAKARYA..ADALET//HAK /HUKUK..HADİ CANIM SİZDE/SENDE..SUÇ SEÇİLEN/SEÇİLECEK OLAN ADAYLARDA..ASLA DEĞİL..BELEDİYEYİ..EN KÜÇÜK ÇIKARI İÇİN..YETENEKSİZ ADAMLARLA DOLDURANLAR..GERÇEK SUÇLULARDIR..BİR BAKIN ..ALLAH AŞKINA:BİR KONUDA:BEŞ DAKİKA KONUŞA BİLECEK YETENEKTE..KAÇ SİYASETÇİSİ VAR..SAYIN GÜLNARIN..
Misafir - AHMET ÖZKAN

anaybazarı     24/10/2013 09:49

...bütün partilerin aday adaylarına bakınca;gülnar'ın geleceği noktasında...karamsarlığında ötesinde..zifte kesmemek mümkün gözükmüyor!bütün partilerin adaylarının tümünü..(gülnarı şehirleştirecek..büyük şehir ile bütünleştirebilecek..zorunlu/mecburi çalışmaları bile..başarı ile yürütecek)..bir kazanda:kırk gün kaynatsanız bile..bir tek işe yarar..gülnarın..basit..bürokratik işlerini/işlemlerini dahi yürütecek..bir aday çıkaramazsınız..belediye başkanı seçimi ile ilgilenen..bütün gülnarlılar..bu;BAŞKAN OLABİLECEK ADAMLARIN ESSBİTİNİ YAPMALILAR..GÜLNAR BELEDİYEDİNİN:İYİ/KÖTÜ:90 YILLIK..SEVİYESİNE UYGUN ADAYLAR/ADAMLAR..ÇIKARINIZ..KOCA ÇINAR GÜLNAR BELEDİYESİNİ..YETERSİZ/YETENEKSİZ..ADAMLARIN..SEVİYESİNE İNDİRMEYİN..LÜTFEN..(KİMSENİN ŞAHSI İLE İLGİLİ BİR YORUM DEĞİLDİR..İLKE BAZINDADIR)
Misafir - saf vatandaş

herkesi ilgilendiren     21/10/2013 18:31

..ne diyelim..aşağıdaki yazıda gönderme yapılan:partiyi meydana getiren bireylere ayrı/ayrı ve gönderme yapılan bay başkana da helal olsun doğrusu..başkanları ..bu iddia olunan işleri icra ederken(doğru ise) o partinin adamları ne yapıyorlardı..çok merek ettim doğrusu..gerçi ola bilir;zira:namus sahibinin kulağı sağır olurmuş..olan biteni en son..işin esas sahibi/sahipleri en son duyarmış!?
Misafir - emiş abanız

MHP     21/10/2013 12:44

SEÇİMİ ALABİLECEK DURUMDAKİ BİR PARTİNİN BAŞKANI...TAVŞANA TUT! TAZIYA KAÇ! SİYASETİ GÜDÜYOR..SANIYOR Kİ:BÜTÜN GÜLNAR KÖR!TÜM BAZAR SAĞIR..KAPANA BURNUNDAN YAKALANDIĞININ..TİLKİ GİBİ FARKINDA DEĞİL..ŞU ANDA BİR TEK SAMİMİ DOSTU!ARKADAŞI KALMADI..AMA O AKILLI(!) KURNAZ(!) BAŞKAN..HALA..TÜM GÜLNARA VE TÜM ARKADAŞLARININ TAMAMINA..AYRI AYRI...DOĞRU SÖYLEMEYEREK:BELEDİYE BAŞKANI SEÇECEĞİNE O KADAR İNANMIŞ Kİ:GÖZÜ..HİÇ BİR DOĞRUYU/GERÇEĞİ/HAKİKATİ GÖRMÜYOR..BAŞKAN ADAYLARININ HER TEKİNE..AYTI MARTAVALLAR..MERSİNE GİDECEK OLAN ÜÇ MECLİS ÜYESİNE AYRI MARTAVALLAR..KOLAY GELSİN..ACAR/YAVUZ /KESKİN/KURNAZ/AKILLI BAY BAŞKAN..SİZ DEVAM EDİN..KABAK KUCAĞINIZDA PATLAYINCA..EN YAKININDA..SANA AFERİMCİLİK YAPANLAR BİLE..OBAYLA BİRLİKTE..BIYIK ALTINDAN GÜLEREK..TÜH DİYECEKLER..AMA SİZ BUNU HAK ETTİNİZ..BİR KİŞİYE BİLE..DOĞRU SÖYLEMEDEN..BAŞKANLIK EDEREK..REKORLAR KİTABINA GİRMENİZ..KARINIZ OLACAK..
Misafir - BAZAR SOHBETLERİ

fısıltı gazetesi     20/10/2013 20:55

*seçimlere daha epey zaman var.bu pilav daha çok su götürür. *salih yıldırım nasıl bir başarma gücü/başarma iradesi/yani ingilizcesiyle..nasıl bir performans..göstereceği....aday olmak için.mümkün olan her şeyi...(Mustafa ateş gibi.iddialı/iradeli/liderlik ve derinlemesine düşünebilme..inatla..hedefine..kilitlenebilen bir..fevkalade..arkadaşı ve yüksel çelik gibi..sonderece.zeki /varlıklı ve cesur bir arkadaşı ve diğer..kendisini destekleyen kadrosuyla)..yapmaya devam mı edecek..yoksa işi gevşedecek mi?siyasetin başarı formülü şu.güç/para/akıl/ inat/tecrübe/bilgi/kadro..bunları harmanlayan ve yanında olanlara/duranlara..ümit dahil..gelecek vaat edeler kazanır..
Misafir - jale beceren

     19/10/2013 22:48

ben adanada yaşamını sürdüren bir gülnarlıyım gülnarı çok seviyorum ve bunu utanarak sölüyorum gülnar belediyesi hizmet yaptını sanıyor öncelik gülnarın gerçek bir ilçe görünümünü alması lazım belediyenin başına özveriyle içinden gelerek çalısacek bir başkan lazım suanda benim gözümde mehmet kale bu işin üstesinden gelecek gibi duruyo allah yar ve yardımcın olsun mehmet kale
Misafir - MEHMET KALE

anaybazarı     19/10/2013 22:03

sayın ertuğrul var bey:bazarda seçimi chp alamaz..matamatik olarak buna olanak yok! chpli seçmen..ayda yaşamayacak..bazarda yaşayacak,,bırakalımda..onlarda..kafalarına/beklentilerine/çıkarlarına göre..ak partiyimi..yoksa mhp yimi destekleyeceklerine kendileri larar versinler..adı geçen sayın aday ile chp.. ilçe merkezinde(köyler hariç)650/750 oyu ya alır..ya alamaz..insanları..olmayacak hayallerin peşinde koşturmanın..kime ne faydası olabilir ki?
Misafir - hafidi peşkir

anaybazarı     19/10/2013 21:54

...sayın kkk..doğru sayın m.eyiceoğlu..seçimi kazanabilecek bir/iki isimden birisi..lakin:seçimi kazanmanın birinci ve en basit şartı.aday olmaktan geçer..ama..galiba m.eyiceoğlu Ya:gülnar belediye başkanlığını kendinden..bir kaç numara altta görüyor..ya da kendisini..gülnar belediyesinin..üzerinde görüyor.aday olmak isriyor..bencede.iyi olur..kuvetli adaylarla seçime girmek güzel oluyor..şansları eşit..en az iki kuvvetli adayın yarışmasında..sonucu..tam kestirememek..tarafları/taraftarları..dahadikkatli çalışmaya sevk ediyor..sonucu belli seçimler iyi/cazip olmuyor..aday olacaksa...olsun..olmayacaksa..kendisi bilir..bizden söylemesi..zaten..bir iki..taktik hata yaptı..zamanlama ile ilgili..olarak..şu son süreçte yapacağı hata..stratejik bir karaktere bürünür ve siyasetten ebedi siline bilir..
Misafir - sayın kkk

değişim     19/10/2013 20:25

Bütün bilimsel araştırmalar ve anketler ortak bir dille belediyeciliğin demokrat insanlar tarafından daha iyi yapıldığını göstermektedir. Gülnarda değişim zamanı gelmiştir. CHP iktidarında Fatma Halide Ak Gülcan Hanım Gülnar için çok önemli bir şanstır. Yolun açık olsun ...
Misafir - Ertuğrul VAR

     19/10/2013 00:36

Mustafa Eyiceoğlu aday olsun seçimi kazanır hatta fark bile atar
Misafir - Kkk

ahmet günel     16/10/2013 10:04

mhp!nin gülnar belediye başkanlığını..ancak ahmet günel!in..inadı kaybettirebilir.sayın ahmet günel..hem chp hem ak parti adaylarını zayıf..görüyor..hemde..kendisinin seçimi kazanacak tek adam olarak görüyor..işte bu inat..mhp!ye gülnar belediye başkanlığını kaybettirebilir..artık ahmet günel..seçim alamaz..sadece..yeni bir mhp adayını..candan desdekleyip..yan yatmaası durumunda..mhp!ye ve gülnar!a bir faydası olabilir.siyasi derinliğini ve asaletini..ancak bu yolla ortaya koyabilir..başka bir şey yapamaz artık..
Misafir - ali koç

gülnar     15/10/2013 17:03

sayın/bay...ebleh maslak:siz...ahmet günel!e bir şeyler mi söylemeye çalışıyorsunuz?yoksa:salih yıldırım!la..mustafa eyiceoğlu!na mı bir şeyler söylüyorsunuz..neler oluyor..daha açık yazsanıza..
Misafir - yanlız tek

adaylar..     15/10/2013 08:10

..tüm adaylarımız..bayramınız ve bayramımız mübarek osun..
Misafir - ebleh maslak

anaybazarı     15/10/2013 08:20

...*ahmet günel aday olur(mhp).. ...*karşısına m.eyceoglu aday çıkar..s.yıldırım m.eyceoglunu destekler..SOnuç:m.eyceoğlu başkan olur. ...*salih yıldırım aday olur(mhp)m.eyceoglu..aday olmaz(AK PARTİ)sonuç:s.yıldırım başkan olur. olmaz!bu kadarı da olmaz diyorsunuz..değil mi?olur..olur..insanlara yapacak şey/basacak kadar toprak bırakmazsanız..olur canım..olur..
Misafir - ebleh maslak

gülnar belediye başkanlığı     14/10/2013 17:46

YASTIĞIMIZ MEZAR TAŞI YORGANIMIZ KAR OLSUN,BİZ BU YOLDAN DÖNER İSEK NAMUS BİZE AR OLSUN....GÖNLÜMÜZDEN GEÇEN BAŞKANIN DEĞİŞMESİ AMA YİNE MHP Lİ,ÜLKÜCÜ BİR ARKADAŞIN BAŞKAN OLMASI,BENİM ZORUMA GİDEN RAKİPLERİMİZDE OLSA BİLE İHALECİ TAKIMI.BÜTÜN GÜLNARLI HEMŞERİLERİME SAYGI İLE....
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

bazar     14/10/2013 16:52

..beş yıllık aday adaylığı:ahlaki bir konu olduğu kadar..aynı zamanda..hukuki bir konudur.bir molla kasımda..tüm bu.het türlü milliyetçiliği ayaklarının altına alanlar içinde..mutlaka çıkacaktır..gün ola..harman ola..keser döner sap döner..bir gün hesap döner..içeri tıklılan..asker/sivi bürukrarlar..akademisyenler..diplomatlar/yazarlar çizerler..bu durumun başlarına geleceğini..rüyalarıda görse inanmazlardı.ama bu gün horlanan/hakir görülen..yerlerde sürünenler..onlar..bu akibet..herkes için..bir gün mukadder olacak..aceleye gerek yok..
Misafir - keskin ülkücüye

bazar     14/10/2013 16:27

..sayın keskin ülkücü kardeşim:siz birisini zorla aday yapamazsınız..r.sarıtaşın ortaya çıkıp..ben adayım demesi gibi..diğer adını zikrettiğiniz arkadaşlarda ortaya çıkıp..biz adayız desinler..ayrıca.siz belli ki.bu üç isimden birinin..en azından akrabası/hısımı durumundasınız..sizin gönlünüzden geçenlere saygı duyarız..ama kişinin kendisi adaylık iradesini ortaya koyar..yine ayrıca:bu milliyetçi muhafazakar lafı(!)kesinlikle AKP siyaseti açısından hiç bir önemi olmayan .. siyasal/sosyal olgu/değer/nosyon..milliyetçi birinin..felsefi olaral:her türlü milliyetçiliği:ayaklarımın altına alıyorum diyen bir zihniyetle..bir araya gelmez/gelemez/gelmemeli..siyasat ve sosyoloji ilmi..bize bunu emreder..bu milliyerçi muhafazakar..adam değerlendirmeleri..hakikaten ayıp kaçıyor..sayın keskin ülkücü..Tanrı aşkına:vicdanında kendinize sorunuz..doğru söylediğimi göreceksiniz.
Misafir - veli can

GÜLNAR     14/10/2013 15:22

Silifke de memurken 5 yıldır aday adaylığı yapanlar hizmet-memur-siyaset-gülnar sevgisi-devlet imkanı bunları birbirine karıştırmasın,AKPARTİ adayını bu defa iyi seçmeli,Ramazan SARITAŞ,Ahmet SARI Yada Süleyman ŞEKER olmalı,Bu arkadaşlar Milliyetçi,muhafazakar yapıları ile GÜLNAR sevgisini en üst seviyede tutacak arkadaşlardır,ALLAH YOLLARINI AÇIK ETSİN. D iğer bir çok aday adayı ihaleciliği daha iyi bilir.
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

     13/10/2013 20:24

..millet adına da.kendi adıma da çok sevindim ...veli canları çok sevmenize..milletle ilgili hassasiyetlerinize de hem sevindim..ve hemde ..bende aynı duygulara sahibim..yanlız:zat-ı alinize arz etmek isterim ki:iyi adam olmak başka bir şeydir. iyi siyasetçi olmak başka bir şeydir.zaten hiç kimsenin şahsı ile ilgili..hiçbir değerlendirmeyi..asla yapmam..asla..ama adı geçen öğretmen ile siyaseti bir araya getirmek..bu milletin..gülnar cenahına ne kazandırır! iyi bakmak lazımdır..diye düşünüyorum.size isimle ilgili teklifinize..asla katılmıyorum.iyi düşününüz lütfen..hassaten istirham ediyorum:önerdiğiniz kişi ile devlet beyi..bire bir karşılaştırdığınızda..ikisinin..yaradılış/hitabet/r/yürüyüş/ses tonu/atiklik!kıvraklık!dıvraklık!/rakibe gösterdiğinizde.korku/dosta gösterdiğinizde:itimat!verme..gibi..bir yiğın liderlik vasıflarından ne kadarını..bulacaksınız..bir karşılaştırınız..lütfen..milliyetçi liderler;prensip olarak..fikren olduğu kadar..fizikende gösterişili olmalıdır
Misafir - veli can

GÜLNAR     13/10/2013 16:41

Veli Can kardeşim ben velileri de severim canları da ismi veli Can olanların yeri bir başka size bir aday daha ADAM gibi ADAM Güllnarın öz ve has çocuğu Öğretmen AHMET SARI,..Bize öbür tarafta parti sormayacaklar,bize ülkeyi satmayacak,kişiliğini satmayacak,gülnarı satmayacak adam lazım,parti sonra,bu aday mhp den çıkarsa seviniriz,ŞANDIR VE BEHİÇ GİBİ POLİTİKACILARI LİSTEYE YAMAYANLARA DA HALKIMIZ GEREKLİ CEVABI SANDIKTA VERİYOR ZATEN.
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

bazar     13/10/2013 16:18

...yenice köylü..doğru diyorsun...ahmet günel bu sefer kazanamaz..kimin hangi derdine çare olmuşki..ahmet başkan..işe kendi oğlu dahil..hısım akrabaları ile kendi köylüleri ve uluhtudan ..korku belası..mahire kadar işe almış..heraıl sıra..hüseyinnen..ulaşa gelecek..onlarıda işe alsın..bazarın iki köyü var sankim..varsa yoksa.tozgovan/sarıavah//uluhtu..buranın çocukları ana kuzusu..diger köylerin coculkarı..sıgırcık yavrusu değel mi?bahsana..koçyiğidin..çiğ sarısını bile işe alıyor..adam..ondan deriye bir senede inemez..ama belediye çalışanı..diğer köylüler..ağızımile kuş tutsa..ahmet günel gibi biri onları işe almaz..siz hala ahmet günel seçileçek sanın!?!?
Misafir - tonton

mhp     13/10/2013 16:38

..bazı düz türkeççiler..dellerki..devlet bahçeli ...kesin eski başkan..ahmet güneli:aday eder! mahmut tat!ta öyle sanıyordu..ne oldu*kocamazı yaptı..gülnarda da..ahmet güneli illa başkan yapacak değil..zaten bir değişimi herkes istiyor..ama ne olr ne olmaz diye..fazlada bizlemiyor..kimse..arı kovanına çomak sokan sakar şakir olmak istemiyor..
Misafir - yenice köylü

gülnar     13/10/2013 13:26

...türkeşçiler..birbirlerine..olur olmaz..herslenip/terslenip..yok yere ifrit olmak yerine..oturun konuşun..anlaşın..dostlarınızı üzüp..rakiplerinizi sevindirmeyin..konuşun..yine konuşun..başka yolunuz yok...
Misafir - ukaka

bazar     13/10/2013 09:14

bazarın reisi kim ve onun kurmay heyeti kim olacak?bunlar..daha karara bağlanmamış gözüküyor..bu aralar..ete kemiğe bürünür elehem..
Misafir - bazarlı grivas

bazar     13/10/2013 09:25

bazarın ağaları...bu seçimlere kadar olduğu gibi..yine ağalıklarını gösterip..istediklerini bazarın..şehremini seçmeye çalışacaklar..muhakkah..ama...bazarın..artık sadece ağaları yok!artık bazarın akilleride vae..b sefer.bazarın akilleri ile anlaşmadan...bazara:reis seçmek pek kolay görünmüyor.hakikaten..çok karışık bir seçim süreci yaşayacağız..akıllı olanları hesaba katmayanlar..su defa kaybedecekler..seçim sonuçlandıktan sonra da bu konuyu..burada yazacağım..unutmatyın..
Misafir - makaryos sansarakis

gülnar     12/10/2013 21:03

ahmet günel.. salih yıldırımve diğerleri..anlaşsınlar..ayrı baş çekmesinler..üçüncü bir kişi, ile..mhp seçimi..her şartta alabilir..akp'nin adayı kim olursa olun..mhp seçimi..bu şekilşde..ahmet başkan ve salih yıldırım bu işi uzatmasınlar..siyasetin bir çok methodu olabilir..ama hedefe..en iyi ve kestirme..anlaşma methodu ile daha bi kolay..ulaşılabilinir
Misafir - rüstem kale

mhp     12/10/2013 21:08

..şu anda..gülnar!da ki siyasi hava şöyle tahlil edilebilir:mhp bol güneşli..parlak bir sonbahar geçiriyor..adayı hocalı..veya..mutlaka hoca destekli olmalı..bu iki şarta..şu an itibarı ile riayet ederse..ipi göğüsleyebilir..akp yarışa ortak olabilir..ama aday çok önemli..bir adayla..kesin..diğerleri ile..!!??..chp..sürekli yağmurlu..pek ümit vermiyor..mhp ve akp..gülnarda..mahkeme kararı ile..kapatılırsa..hedefine ulaşabilir..
Misafir - toprak salsaloğlu

gülnar     12/10/2013 21:49

keskin ülkücü..kardeşim..size.harbi türkeşçi demek daha doğru olacak..zira mhp!de kaç tane..ülkücü var ki!?siz diğer partilerden de..ülkücü!aday bakliyorsunuz!
Misafir - veli can

ümit kaş     12/10/2013 21:40

...ümitçiğim..daha açık yazınız lütfen..yorum yapmadan..tam olarak..söylemek istediğinini anlayabilirsem..bekli ..daha açık ..cevaplarla..anlaşılır..diyaloglar..kurabiliriz...
Misafir - aliş

gülnar     12/10/2013 15:04

AK PARTİ yada MHP yada BBP Başkan ülkücü olmalı,
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

GÜLNAR     12/10/2013 09:29

Süleyman ŞEKER kardeşimiz,milliyetçi muhafazakar yapısı ile Gülnar için gerekli ve elzem olan kişidir.Allah yolunu açık etsin.
Misafir - KESKİN ÜLKÜCÜ

başkanlık     11/10/2013 20:00

şirin gülnarımızın daha güzel günler görmesi ve daha çok gelişmesi için genç dinamik ve aktif adam gibi adam MEHMET KALE olmalı inşallah onu başkan olarak görürüz.ALLAH yolunu açık etsin mehmet başkan.(eminim deli başkan lakabıyla gülnarı hizmetleriyle deli edecektir)
Misafir - mersinli genç

başkanlık     11/10/2013 12:38

Benim güzel GÜLNAR,ıma kendisi kadar güzel ve temiz samimi ve sözünün eri olan MEHMET KALE yakışır.
Misafir - hemşehri

başkanlık     11/10/2013 12:13

Ben ANKARA,dan yazıyorum GÜLNAR,lıyım duydumki Mehmet KALE abim MHP den adaymış çok sevindim rabbim muaffak etsin başarılarını daim etsin.
Misafir - hemşehri

GÜLNAR     11/10/2013 12:08

Sayın aliş kaç mersinli başka şehirlerde liste başı oldu,soy ismim kaş ,ismimi yazdım,seninki isim değil,liste başı olan da ülkücü değil,ülkücü olsa geçen seçimde o listeyle seçime girmezdi,5 -6 kapasiteli şehirde nerde ise kürtçü partinin gerisine düşecektik,saygılar
Misafir - ÜMİT KAŞ

mhp     09/10/2013 18:13

...gülnara ülkücü reis..aramanız çok iyi..inşallah istediğiniz gibi birini aday edersiniz..ama hatay mersin ayrımı yapmanızı olaylamam.zira;hem türkçü/ülkücü olunacak..ama hende 11,5 milyon kilo metre toprağın sahibi Türk olarak..hatayı..yüreğine sığdıramayacaksınız..ya bölgeciliğiniz yznlış..ya da türkçü değilsiniz..biri fazla/fuzuli..bunun sayın ümit kuş kardeşim..
Misafir - aliş

gülnar belediye başkanlığı     09/10/2013 16:24

Gülnar Belediye Başkanlığı için isimden ziyade kıstaslar önemlidir,Ben kıstasları belirledim uymayan bu işe soyunmasın,ha bizde öyle adam kalmadı hepsini tarikat ehline kaptırdık diyorsanız o zaman hesabı Ankara ya soracağız.Ama yine de bu kıstaslara uyan bir çok ülküdaşımız vardır,Bu işler MERSİN e Hataydan liste başı yamamaktan daha ciddi ve önemlidir,çünkü bu GÜLNAR hepimizin.
Misafir - ÜMİT KAŞ

mhp     09/10/2013 16:55

....mhp!liler hayal görmeye devam etsinler!yata yata..seçimlerin galibi biz olacağız sansınlar..bir birlerine..asla doğru söylemesinler..hepisinin..mutkalka..bir kaçtan az olmamak şartı ile..gizli dündemleri olsun..en yakın arkadaşları ile bile..karnından konuşsunlar..büyük şehiri b.kocamaz alacak sansınlar..seçim kazanmayı;arkadaşlarını;kandırma/aldatma/yanlış yönlendirme/aliyi..liste başı yapıp..veliyi..onun yerine vidalamayı alışkanlık haline getirmeyi..yüksek siyaset sanan..türkeşçileri..ne hale geldiklerini göreceksiniz..ne zaman!?en başta ..tarsusu..sonra toroslar..sonrada büyük şehiri kaybettiklerinde..onların tumü..gelecek kurban bayramında..balığa gidecekler..
Misafir - aliş

mhp     08/10/2013 15:01

ümit kaş biraderim;ocaktan yetişmiş..adayı merek ettik!ismini bağişlarsanız..memnun olacağiz..kim miş bu oçaklı başkan adayıda..bizim elelın/şabanın/sinanın(yoharıkı sinan canım..)haberi var mı bu okaklı..kökten sürma1 ocaklıdan..
Misafir - ümit kaş!a

mhp     08/10/2013 15:13

bize ne kardeşim kim olursa olsun..
Misafir - veli can

ahmet günel     08/10/2013 15:33

sayın ahmet günel..esliden..bedavadan başkan olanıyacagını..anlayıp..ekibi ile ortaya çıkıp..çalışmazsa..başkan olamaz..doğru..gülnar türkeşçilerinin..ahmet güneli..zorla başkan etmek gibi bir işleri olmaz..olamaz..
Misafir - garip halil

ahmet günel     08/10/2013 15:55

..doğru diyon ergenili ..dayı..ahmet hoca..hiç çalışmayacak..birileri onu arkasından..zorunan..itirecek..hiç para harcamayacak..ama başkan olacak..o eskidendi..eski çamlar bardak oldu..bazara şerifi.22bin kişi belirleyecek.. belediye başkan yetkilerinin..tamamı..büyük şehir başkanlığınıa..geçti..gülnarın başkanına..her işi..yaptırabağız ..biye..artık ahmet hocaya kimsenin ihtiyacının kalmadığını herkes biliyor..
Misafir - ali kuş

ahmet günel     08/10/2013 15:52

...ahmet günel başkan..ya başkanlıktan vaz geçti..nasıl olsa kazanamayacağım..bari..ben gerçekten başkan adayı imişim..gibi yaparak..beni destekleyenleri uyutayım diye düşünmeye başladı..daha önceden..iki kişilik söz verdiği gibi..salih yıldırımı aday etmenin..önünü açıyor..galiba..yoksa..halen başkan olan birisi..bu kadar..hökümsüz davranır mı?haberiniz olsun...demedi demeyin..
Misafir - erganili ergen

gülnar belediye başkanlığı     08/10/2013 15:06

MHP nin adayı bellidir,Ocaktan yetişme,Türk İslam Sentezine uyan,Üniversite Mezunu,Gülnar ı seven ihale işlerini kanunlara uygun yapan,üzümden pestil bile yapmasını bilmeyen ve 200-300 liraya üzüm satan halkına yön verecek,olgun,dürüst,ilkeli GÜLNAR ÇOCUĞUDUR.Saygı ve Sevgilerimle.
Misafir - ÜMİT KAŞ

mhp     07/10/2013 22:48

neden bimiyorum..ama..mhp da işler..pek yönet gitmiyor..akp mustafa eyceoğlunu aday etmeyi akıl ederse..seçiçi en az 1000 farkla ak parti kazanır..türleşçiler duva etsinler de..mutafa eyceoglu gelmesin..o gelirmseçimin..yüzde seksen favorisi olur..herkese hayırlı işler olur..o zaman..
Misafir - imam

mhp     07/10/2013 22:09

mhp belediye başkan adayını doğrudan atamalı..sonuç alamaz kale gelmemeli..ama bunu yapabileçek kişi..ilçe başkanı..yaparmı derseniz..2009'u duşününce insan korkuyor..belli olmaz yapmaya bilir..
Misafir - AHMET ÖZKAN

     07/10/2013 22:02

mhp..sandıkdı..sepetti..ak salı..karakaşlı..delepeler..yok bütün üyeler..yok efendimm..ilçe yönetimi..iyiden şaştılar..kardeşim siz mhp olarak:seçimi alabilecek durumda olan parti durumunda değil misiniz?evet rakipleriniz bile bu şansı size tanıyorlar..o zaman..paniğe ne gerek var..mhp olarak siz bekleyin.akp ve chp NİN adayları belirlensin..sende mhp olarak en avantajlı adayını belirle..sandığa sepete ne gerek var..oturun:ak saçlılar..patri yönetimi..kararınızı belirleyin..mebusunuzla..istişare edin..onaylayın..genel merkeze bildirin..ne şaşıyorsunuz..kimseyi dinlemeyin..doğrusu bu..diğer sandık/sepet..size seçim kaybettecek..inanmıyorsanız..deney.n görün..herhangi bir temayül yoklamasında..kmi denetleyeceksiniz..tek başına..yüksel çeliğ idengeleyecek tek bir..denge unsuru ortaya koyun..tamam siz..sandıkla..ön seçim yapın derim..lakin..sandıktan..seçeceğiniz..adaylarla..mhp gülnar belediye başkanlığını..kesinlikle kaznamaz..
Misafir - bazarlı şit

ahmet günel/selami bagca     06/10/2013 22:54

selami bağca ile ahmet günel başkan..arkadaşlar..bu chp muhabbeti..ahmet başkan ile selami bağca!nın arasını açmaya yönelik..basit ve ucuz bir hamle..bu iddianın hiç bir önemi asla yok..
Misafir - hafidi hafidizede

     06/10/2013 09:27

Selami Bağca chp den oy alabilecekmiş cok komikahmet baskanin sadece adı selami bagcadan çok oy alir..dd
Misafir - gülnar

ahmet günel     04/10/2013 21:34

ahmet günel ..temayül yapılsada..tercih yapılsada..gülnarın başkanı olur..bunun alternatifi yok..işin matematiği....bu gerçeği söylüyor..bize..
Misafir - çomar tazılı

langır lingir     04/10/2013 21:14

memet başkan..mahmut abi konusunda yanıldınız..umarım kendiniz ile ilgili tahminde yanılmazsınız!*
Misafir - çomar tazılı

Mehmet KALE     03/10/2013 15:07

HİÇ KİMSE BEKLEMESİN GÜLNARIN ADAYI MEHMET KALE MERSİN ARAŞTIRMA BAŞKANI YAPTIĞI ARAŞTIRMADA İKİ KEZ ÇIKMIŞ HAYIIIIIIIIIIRLI OLSUN DİĞERLERİNE GEÇMİŞ OLSUN MEMLEKETE MEHMET BAŞKAN GİBİ ADAM GİBİ ADAM LAZIIIIIIMM.......
Misafir - KOÇAŞLILI ASLAN

mhp     03/10/2013 11:32

başkanınızın arkasındayız(ahmet günelin)
Misafir - veli tokuş

mhp     03/10/2013 10:49

...mhp gülnarda belediye başkanlığını nasıl kazanamaz/nasıl kaybeder;**ali öz bir aday adayının leyhine..öbürünüg aleyhine davranırsa..**mhp ilçe başkanlığı:2009!da yaptıgı..hileleri...dalavereleri ..bu seçimlerde de yaparsa..para/pul işi işin belirleyicisi olursa..ahmet günel ve arkadaşları bu işin merkezinden çıkarılıp..iskat/takahvit edilirse..aşağı /yukarı..dozgovanlı,,tozgovanlı olmayan ayrımı yapılırsa..istişare/görüşme/danışma..yerine..ilçe başkanlığı..gizli kapaklı..işlere girerse..iş kaybedilir..yoksa hala..ufak defek yanlışlara ragmen..hala mep seçiin kazanacak olanı...
Misafir - ocakcı

mhp     03/10/2013 09:51

...doğru olabilirbu..ahmet başkan ya imam olmalı..ya da imamı bulmalı..zaten mhp!de kimse ahmet başkan ve onu destekleyenleri karşısına alarak seçim kazanamaz.ahmet başkan..bir dönem daha varım diyorsa..karaelıca otraya çıkıp..kendisini başkan olarak ilan ttirsin..yok eper ben yoruldum diyorsa..arkadaşı olan ve kendisini..her zaman destekleyen..selami bahçeyi başkan olarak desteeklediğini..ilan etsin..mhp tabanı daha 2009!u unutmamışken..seni 2009!lar..kaldıramaz..yapılması gereken iki hamle var..hangisi iyi ise sayın a.günel uygulasın..seçimi rakhat alırlar..
Misafir - hafidi hanifi

ahmet günel     02/10/2013 22:44

..seçimi kaybedeceğini..anlarsa/tahmin ederse..yerini..gönüllü olarak..s.bagcaya ..bence bırakabilir..zaten böyle..bir siyasi yiğitlik yaparsa..kesinlikle..gülnarın tarihinde..hiç unutulmayanlar..mertebesine/seviyesine yükselir..heykeli dikilen ilk başkan olarak tarihe geçer..olur mu olur..büyük ve ölümsüz olmakta..akıl işi..bu akılda..kesinlikle..ahmet abide var..
Misafir - hanifi yaldız

mhp     02/10/2013 22:06

ahmet günel böyle bir şeyi yapar mı?
Misafir - AHMET ÖZKAN

mhp     02/10/2013 22:09

...Sayın çelik doğru söylüyorsun:Ahmet günel İyi bir kişi..ama sırasını savdı artık.on iki buçuk yıl belediye başkanlığı yapmış olacak..mart 2014 itibarı ile..şimdi mhp!liler +mhp ilçe örgütü+mhp il örgütü+mhp genel merkezi ve de ahmet günel bir ortak karar ile:selami bağca!yı gülnar belediye başkan adayı olarak ilan etmeliler..mhp için en iyi aday..kesinlikle..selami bağca..serin kanlı düşünülürse..mhp gülnarda..seçimi en kolay.. s.bağca ile alabilir.çünki:mhp ile ak partinin oyları..hemen hemen..eşit sayılır..bu eşitliği ise..chp'li sağduyulu vatandaşlardan gelebilecek olan 1200/1500 arası genel ilçe reyleri belirleyici olacak..sayın ahmet günel..bu asaleti ve siyasi aklı..hem kendisine..hem gülnara//hem yakınlarına ve hemde....mhp'lilere göstermek zorundadır..bu ahmet günelin..gülnar halkına ve mhp!ye vatan borcu misali..yapması gereken..bir milli vazife halini almıştır..bakalım bu ortak aklı..ahmet günel ve mhp gösterebilecek mi?
Misafir - mazhar osman

mhp     01/10/2013 11:55

Bu mhp ahmet guneli baskan adayi yaparlarsa yaziklar olsun. Kac donemdir baskan gulnara ne yapmis bi yol bi park bi pazaryeri gencleri kotuluklerden kurtaracak bi sportif aktivite hangisi... Geriye donup baktiginda bi hic.gelecek yeni bir baskanin yapacagininda garantisi yok.ama gelecek baskanin paraya pula ihtiyaci olmayan calmayla cirpmayla isi olmayan biri olmasi sart.tum bu solediklerim yalnizca bir kisiyi isaret edio tabiki salih baskan genc dinamik caliskan en azindan isveren.bu isi hakkiyla yapacagina inaniyorum.gulnarin tabela nufusu 11000 iller bankasindan kelle basi 20 kusur lira bi para belediyenin kasasina girmekte yillik ise bu tutar 3 milyon kirayi bulmakta.bu paralardan kimler nemalanio dersiniz.gulnara hizmet yok bi civi cakmak yok baskan ve yardakcilari uluhtunun sozde agir abilerinin sahsi kasalarini doldurmakta.halkimiz gercekleri gormeli ve bu gafillere cevabi sandikta vermeli
Misafir - çelik

rrrrrrrrrrr     27/09/2013 22:52

..arkadaşlar yapmayın..bu işler bu kadar kolay değil..
Misafir - garip

tttttttttttttttt     27/09/2013 22:18

..çok sevindiniz:b.kocamaz!ın adaylığına...ama..acele etmeyin...keşke mersini kazanmak..sizlerin sandığı kadar kolay olsa.b.kocamaz olunca...bütün ilçeleri kazanırız!çalışmaya bile gerek yok!hatta adayın/adayların kim olduğuna bile kimse bakmayacak..b.kocamaz büyük şehire aday olunca:apti yazı bile başkan.. zeyneli veli büyükşehie meçlis üyesi..çitinin şit..başkan yardımcısı olurlar..siz yatın..yatın
Misafir - ali kuş

kkkkkkkkkkkk     27/09/2013 11:15

kim bilir?belkime...çok bilen..çok yanılacaktır.. sayın m.ateş..çok hızlı olunca..hata payı artabilir.temkinli olsa..bizcede iyi olacah..
Misafir - the meister

mustafa ateş     27/09/2013 11:27

...sayın/bay mustafa ateş bey...biraz da arkadaşlarına kulak ver..hep siz kuruyorsunuz..hep siz konuşuyorsunuz..arkadaşlarını bir dinle..lütfen..ikinci eyiceoğlu vakasını..sizde..pazarımızda..kaldıramaz.. istişare etmek..değil sizin yaptığınız..dikte ediyordunuz..insanlar..ses cıkarmadan sizi dinliyor..sizde..ceni anladılar..dediklerimi;tütacaklae/yapacaklar sanıyotsunuz..çok dikkatli olun..vitedi düşürünüz..hatta.bi dur..iki yanına..yani...bazarın dengelerine iyi bak..son pişmanlık fayda vermeye bilir..
Misafir - korucuklu

rrrrrrrrrrr     27/09/2013 11:52

tozgovan işi bu belli olmaz..bazarın reyisliğini..kolayla..başka birilerine..vermezler
Misafir - imam

wwwwwwwwwwwwww     27/09/2013 11:46

bu selami bagca işi nedir?çok ilgiç ve dikkat çekici..ahmet hoca ile olması..tehlikeye girerse...devreye selami bagca'mı girecek..bunumu anlamalıyız..
Misafir - the meister

444444444444444     27/09/2013 11:23

mhp!den kimler..belediye meclisi üyesi olsun istersiniz..?
Misafir - gülnar

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????     27/09/2013 11:26

...ahmet günel mi!?salih yıldırım'mı!?selami bagca!mı? gülnar ve mhp için ..bunlardan..hangisi iyi olur sizce?
Misafir - gülnar

????????????????????     27/09/2013 11:13

selami bağca..ahmet günel'in gizli..adayı diyorlar!?aslı/esası olabilir mi*arkadaşlar..neyin nesi bu!
Misafir - veli can

gulnarın kaderi     27/09/2013 10:22

arkadaşlar beledıye başkan aday adaylarına tum ıçtenlikle başarılar dilerim ama gulnarımız ıcın beledıye başkanı AKP olması gerekli yoksa gulnarın gıdaşıtımız kotu.
Misafir - gulnar

adaylıklar     27/09/2013 02:38

SALİH YILDIRIM Gülnar sana sahip çıkacak ben bunu hissediyorum inşallah sende Gülnar'ımıza SAHİP ÇIKARSIN...
Misafir - BAZARLI DR.

yorum     26/09/2013 22:05

sallih yıldırım!I aday yapacaklarda ondan mı..sayın donbili..
Misafir - safi kavi

yorum     26/09/2013 22:53

..salih yıldırım!ı aday edeceklerde ondan..açıklamadılar..ahmet günel!i öyle mi anlayalım..sayın...dombili..
Misafir - safi kavi

yorum     26/09/2013 22:17

..mhp..tekrar aday yapacağı..mevcut belediye başkanlarını..türkiye!de olduğu gibi..mersin ve ilçelerinde de belirledi!faka t gülnar da ahmet günel belirlenmedi..ilgilenenlere duyrulur.
Misafir - dombili

yorum     26/09/2013 12:45

..sayı burhanettin kocamaz..aday olmuş.hayırlı olsun..inşaallah..aynı zamanda..bu durum gülnara nasıl yansıyacak bakalım.sayın kocamaz:kader arkadaşı.ahmet güneli mi..yoksa..salih yıldırımı mı tercih edecek?
Misafir - ecnebi çaşıtoğlu

gulnar için     24/09/2013 16:57

arkadaşlar sizler böyle bır gulnarımızı değiştirmek için gulnarımızı ıs ımkanı sağlamak ıcın sizler gulnarımızı güzel bır gulnar halıne dondurmek ıcın uğraşıyorsunuz ama MHP le bır yere varılmaz kım olursa olsun hepimiz gorduk ve goruyoruzda gulnarımız ne halde ve ne hale gıdıyor bu gulnar sevgılı arkadaşlar gulnarımızı gelın iktdar kımse o na verelim gulnarımızı gelıstırılerım bu gulnarımız akp olmazsa bu gulnarımız gıne koy seklınde kalır ıyı duşunun arkadaşlar.
Misafir - mersinli

yorum     24/09/2013 09:26

..ne değ..ülen..doğrumuki..
Misafir - veli

yorum     24/09/2013 08:25

...zaten veli yıldız,kazım beyaz,ahmet göklulu, adnan kırlanğıç,adnan levent,murat ğüçek,sabri yonca,mustafa tunç,kadır aydın.nail fener,ali çalışğan,ramazan çetin.zeynel nar,mustafa kırıtoğlu,ramazan şimşek,selami bağca.mevlüd dür,ali çöl..salih yıldırımın yanına geçmişler..
Misafir - hamdi yonca

yorum     23/09/2013 22:26

evet/evet sayın salih yıldırımı desdekliyorum.
Misafir - hanifi yaldız

yorum     23/09/2013 22:13

...doğru bir yorum..salih yıldırım..bu işi hakkıyla yapar..destekliyorum
Misafir - ahmet özer

yorum     23/09/2013 22:28

..mhp!de birileri..nedense..salih yıldırım aday olunca..çok rahatsız olup/paniklediler.çok belli oluyor.. korkmayın arkadaşlar..salih yıldırım..bizim kendi öz çocuğumuz..bu seçim salih bey ile alınacak..başka bir yolu da yok zaten..hasetlikten bir şey çıkmaz.salih beyin yanında..saf tutalım..bu bizimde..gülnarında..yararıa....olacak..
Misafir - tefik öktem

yorum     23/09/2013 22:28

salih yıldırım..başkanlık yarışına..çok iyi başladınız.ekibinizde çok iyi.mustafa ateş/mehmet çelebi/yüksel çelik gibi arkadaşlarda..çok önemli bir ekip oluşturuyorlar.ekibini..güçlendirmeye devam etmelisiniz..özellikle..merkez mahalle muhtarlarını..bir şekilde..ekibine katmalısınız..bunu acil yapmalısınız!?gerisi gelecektir..şu anda..diğer..aday adaylarının esamesi bile okunmuyor..mevcut başkanımız.ahmet günel bile gölgenizde kaldı.siyasete..gölgeniz..istenilen..ağırlıkta düştü..çok iyi..gerçekten..rakibin yok gibi görünüyor.ha gayret bakalım..başladığınız gibi..devam ederseniz..başkan siz olabilirsiniz..
Misafir - ali koç

yorum     23/09/2013 21:49

...zengin evinde düğün olunca...çabası.. fakir komşuya düşermiş..misali..fazla..fişilemenin/seğirtmenin..anlamı yok.adaylar bi belli olsun bakalım..bakarız!!! bu defa;elimiz cebimizde..sövüp/sayarak..istediğimizi..yapabileceğimiz..mülayim/ağır abi..ama en hafifinden!?olan..dizliye diz çöktüremeyen ..dişliye.diş geçiremeyen..kuzuların sessizliğinde/sakinliğinde..bir adayı..asla seçmeyeceğiz!hesap/kitap yapacağız.. siyasetten eldeedeceği..katma değerleri..kadro tahsisinden..meşru ihale alımına kadar..her şeyi..adilane..bölüşüp/üleşe bilecek..adamlar/adaylar..revaçta olacak..bu sefer..herkes kılı kırk yaracak. adaylar arayacağız..yani keser gibi:hep bana/hep bana diyen değil..testere gibi;bir sana/bir bana..diyecek/diyebilecek ..asık/asalet/akıl/ahlak ve iman kumaşından..olan adam gibi..adamlar..seçeceğiz..bu defa..ilgililerin..dikkatine..sunulur..demedi demeyin..iş bu defa..sandığınızdan da zor olacak!? işiniz..çok zor olacak..
Misafir - ali koç

yorum     19/09/2013 11:09

2009!da.MHP!de..yapılan/oynanan antirikalar bu:2014 seçimlerinde de oynanacakmı.belli degil.MHP!'liler bu konulaeda endişeli,,,çünküm:2009!da para zoru ile..bileme..aday yapılmıya..cesaret edilemiyenler..hileli istifa antrikalarıynan il genel meclisi seçilebilmişti.Buoyunu yapan baş aktörler..o güne..göre..şicşMHP!de daka önemli yerlerde bulunuyorlar..yine eski antrikaların olmayacagını..kim/nasıl garanti edebilir.bu antrik durum..mhp!de en kırıtik durum olarak görülüyor.bu sefer.başkan aday/adayları bu duruma göz yumacaklarmı.belli degil.parti kendi içinde..bu antrikalara karşi..kendini koruyacak..savunma noktakarı üretebilişrmi belli değil.akpartiden m.eyiçeoglu aday olursa..mhp!içerisine elini uzatabilirmi..cünkum..m.eyiçeoğlu..gülnar mhp!sini iyi bilir.durum görüktüğü kimin değil..
Misafir - AHMET ÖZKAN

E.EBLEH.TAZI     09/09/2013 12:04

Bizler gulnar halkı olarak hıc bır zaman koy ayrımı ınsan ayrımı yapmadık ve yapamayızda bızler gulnar halkı olarak ıc ıce kardesız akrabayız boyle bır durum olmaz ve olamazda ıstersenız ıyı okuyunuz ben ne yazmısım sız neler yazıyorsunuz esas sızın ıcınız fesat.
Misafir - samet

TENKİT     21/08/2013 11:55

İNCİ TEKELCİSİ ARKADAŞ;ŞU SEÇİM ATMOSFERİNDE BARİ KÖY IRKÇILIĞI YAPMAYIN BARİ..İKİ ŞAŞKIN KÖYLÜNÜ AKRABANI DAHA YOLDAN ÇIKARIP..SARHOŞ EDEREK..PARA KAZANACAĞIM..DİYE..KÖYÜNE/KÖYLÜNE/AKRABANA/ARKADAŞINA ZARAR VERME. NETİCEDE İÇKİ SATIYORSUN..SANKİ İLAÇ/MERHEM SATIYORMUŞ GİBİ..REKLAM YAPIYORSUN..SUS KONUŞMA BARİ..
Misafir - E.EBLEH TAZI

YORUM     21/08/2013 11:50

..FALA TELAŞA GEREK YOK!BU PİLAV DAHA ÇOK SU GÖTÜRÜR.BİRİSİ BAZARIN ŞERİFİ OLACAK DİYE..KİMSE KİMSEYİ ÜZMESİN..KIRIP DÖKMESİN.HERKES BİLİYOR Kİ:BAZARIN ŞERİF SEÇME ÖLÇÜLERİ/KRITERLERİ TÜRKİYENİN DİĞER..HİÇ BİR YERİNE BENZEMEZ.. BAZARIN REİSİ/ŞERİFİ BELLİ DURUR; (İNANMAYANLARLA İDDİAYA GİGİLİR) YA SAYIN AHMET GÜNEL BEĞ...YADA AHMET GÜNEL BEĞİN İŞARET ETTİĞİ KİŞİ..REİS OLUR.DURUM BU..OLACAK OLAN.. BU..SELAM VE DUA İLE
Misafir - E.EBLEH TAZI

misafir     28/07/2013 00:57

Biz Gülnar halkı izlenimcisi olarak hasan kardeşimizi ak parti teşkilatlarında görmek isteriz.
Misafir - gulnarın kararı

     08/06/2013 15:56

gülnar çok güzel bi yer eminimki mehmet kale ile daha güzel olacak genç çalışkan mehmet kale gülnara gönderilen bi hediye degerini bilmemiz lazım bu görevin layıkıyla üstesinden geleceginede canı gönülden inanıyorum
davut kara

İNCİ TEKEL BÜFESİ     26/04/2013 15:56

TEK TOZGANLI OLAN TÜM GÜLNAR HALKINI YENİ AÇILAN İNCİ TEKEL BÜFESİNE BEKLİYORUM. SAYGILARIMLA.
Misafir - samet

     25/04/2013 04:30

Gülnar halkına istediğini verebilecek adam gibi adam tek bir kişi var zaten Gülnarlılar da şuan O''''nu konuşuyor bu mühim göreve en layık kişi Celal Kadimdir ve Allah''''ın izniyle bunu başaracaktır ümidimiz ve dualarımız bu yönde sonuna kadar arkandayız
Misafir - hakan

     24/04/2013 12:27

Adaylarımızı görünce çok şaşırdım..Başka partilerin kimliklere bürünerek bi yerlere gelmeye çalışan kişiler var gibi!!!!!Özüyle sözüyle bir olan ERKAN ARICI abimiz bu görevi layıkıyla yapabilir diye düşünüyorum...
Misafir - misafir

Belediye Başkan aday adayları için.     04/04/2013 15:19

Gülnar aşığının düşüncelerine saygıyla katılıyorum inşallah ilçemize en güzel hizmeti yapabilecek tecrübeli duruşu ve görüşü ile vizyona sahip Gülnarlılar için çalışan Gülnarlılar için hizmet eden Gülnarımızın tozunu,poyrazını ve kar kış demeden çalışan Gulnarımızın sorunlaını bilen halkımızla iç içe olan devamlı Gülnar halkımıza hizmet edecek işini yapabilecek biri olmalıdır buda AKP'den aday adayı olup ERKAN ARICI ' beyde görüyorum inşallah BELEDİYE BAŞKANIMIZ olarak görmekten mutluluk duyarız Diğer bütün adaylara başarılar dilerim.
Misafir - gulnar genci

adaylar     04/04/2013 11:10

gülnarlı efe düşüncelerine katılıyorum inş gülnarımızı kalkındırabilecek biri gelir onunda Erkan Arıcı oldugunu düşünüyorum Erkan arıcı gülnar halkınca sevildigi gibi köylerimiz köylülerimz tarafındanda sevilmektedir her ne kadar gülnar net sayfasında aday adayları arasında görmesekde Erkan Arıcının aday olup gülnarımızı güzel yarınlara götürebilecegne yatırımlar yaptırabilecgne güzel gülnarımızın küçülmekden çok büyümesi için elinden geleni yapabilecegine inanıyorum inş Erkan Arıcı olurda bu güzel gülnarımızın kötü talihi sona erer aksi takdirde yine kendini düşünen biri gelir çnkü önceki gelenleride gördük gülnarımız yne küçük yne küçük iş olanakları yok bu seçim gülnarmızın gelişmesi için inş hayırla sonuçlanır. tüm aday adaylarımıza başarılar dilerim .
Misafir - gülnar aşığı

adaylar     03/04/2013 21:08

gülnarımıza belediye başkanı olacak kişinin kültürlü calışkan dürüs halkı kucaklıyacak işyapacak biri olmalıdır buda akp den aday adayı olan erkan arıcı beyde görüyorum inş belediyebaşkanı olarak onu görürüz ve gülnar gencliği olarak onu destekliyoruz.Diger bütün adaylara başarılar dilerim..
Misafir - Gülnarlı.efe

MUSTAFA KEMAL SARAÇ ADAYLIĞINI DESTEKLİYORUZ     22/03/2013 20:31

SEVGİLİ MUSTAFA KEMAL SARAÇ BAŞKANIMIZI ADAY VE BELEDİYE BAŞKANIMIZ OLARAK GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN
Misafir - murat

ismail bağdemir     20/03/2013 21:57

izleyici kardeşimi tebrik ediyorum gülnarın siyasetçilerinin tuzu kuru 3 5 siyasete yeni girdiler var gülnarın siyasi ahlakını allak pullak ettiler paramız var herşeyi paramızla hallederiz seçimi bile paramızla alırız aldı nah alırsınız burası saklar değil gülnarın tamamının karakteri yüksektir çalışkandır zekidir biz koyun değiliz biz gülnar olarak çobanız güdecek koyun arıyoruz biz gülnar olarak eski siyasi ahlakın geri gelmesini istiyoruz eski siyasetçilerden İSMAİL BAĞDEMİR'İ destekliyoruz
Misafir - misafir

adaylık     20/03/2013 21:56

ismail bağdemir 'e başarılar neden ANAP HÜKÜMETİ zamanında ANAP İLÇE BAŞKANLIĞI yapmış rüştü kazım yücelene bile kafa tutmuş bakanı partiye sokmayıp gülnar için istediğini almış masaya yumruğunu vurmuş adam
Misafir - izleyici

adaylar     20/03/2013 14:34

Osman kardeşim diline sağlık Gülnar'dan aday olacaklar içimizden biri olsun.Mersinden,Ankaradan gelip bize başkanlık satmasınlar.
Misafir - hakan

adaylar     20/03/2013 14:15

Kardeşim hiç kimse kusura bakmasın;Gülnardan aday olacaklar Gülnar'da yaşaması lazım.Gülnar'ın poyrazını yemeyen,tozunu yutmayan insanların içinde yaşamayan gelip boşuna uğraşmasın.Gülnar'da adam kalmadımı ki dışarda yaşayanlar Gülnar!a aday olacak.Gülnarda yaşayan sorunlarını bilen halkın içinde kibirlenmeden kavuğunun içinden çıkamayan aday istemiyoruz.
Misafir - osman can

adaylar     20/03/2013 14:13

Mehmet İMİK'in yerinde olsam adaylık düşünen bürokratları öperim
Misafir - osman can

Eski     18/03/2013 10:02

Gerçekten baktığımızda tanıdığımız fakat iyi intibah bırakmayanlar var.Bence gülnarımız için akp felsefesinde bir adayın seçilmesi engüzelidir.Taş döşemekle ve yandaşlarına çalışmakla bu iş olmaz.Şu andaki ve halefi bu işleri iyi yaptılar ilk sıraları silmek lazım.
Misafir - osman

     16/03/2013 19:42

Gulnarin kalkinmasi icin laf uretmeyen icaraat yapabilecek, vizyon sahibi baskan adayi Isa Degirmenci. Insallah adayimiz olur.
Misafir - turgay selvili

     14/03/2013 21:48

Mustafa Kemal SARAÇ Abim İnşallah Aday Olur
Misafir - yüksel çelik

...     14/03/2013 14:27

hizmet için MEHMET İMİK
Misafir - akp

yeter artık     14/03/2013 14:14

daha güzel,daha yaşanabilir,daha modern bir gülnar için akp...
Misafir - hakan dülek

gülnarımız     14/03/2013 14:13

kim seçilirse seçilsin ama hizmet gelsin artık memleketimize.köy görüntüsünden kurtulalım.bunun içinde iktidar partisine oy verelim...
Misafir - murat toka

başarı dileği     12/03/2013 19:42

HER PARTİ NİN ADAY ADAY LARI BİRBİRİN DEN DEĞERLİ İLÇEMİZE VE ADAY ADAYI KARDEŞLERİME HAYIRLI OLMASINI DİLERİM
Misafir - mehmet iştemen

adylar için     11/03/2013 13:38

tüm aday adaylarımıza hayırlı uğurlu olsun gülnar için kim hayırlı ise o nun aday olması dileğiyle
Misafir - CELAL ARICI

Başarılar     11/03/2013 00:45

Gülnarımız için hayırlısı olsun. Hepsine Başarılar
Misafir - Mehmet Ali Kantar

BAŞARILAR      10/03/2013 21:20

İsmi geçen aday arkadaşların hepsi birbirinden değerli adaylardır.Hepsinin bu görev en güzel bir şekilde i yapacağından hiç kuşkumuz yok.Ama şu anda ismi geçen 18 tane aday adayı var,ileriki günlerde belkide her partiden daha çok çeşitli adaylar öıkacak.Sonuçta hangi partiden olursa olsun tek bir aday tek bir başkan olacak.Onun için hangi parti olursa olsun seçimlerimizi yaparken Başkan adayının kriterlerini iyi belirlememiz gerekir.İlçemize En güzel hizmeti yapabilecek teknik bilgilere sahip tecrübeli duruşu ile görüşü ile vizyon sahibi adaylar seçelim ki ilçemizi köy görünümünden kurtaralım.artık ilçemizi günümüz şartlarına uygun çağdaş bir kent yapacak başkanı seçelim.Aday Adaylarına hayırlı olsun. başarılar dileriz
Misafir - özgülnarlı

HAYIRLI OLSUN     10/03/2013 21:26

Gülnar için hayırlısı olsun. Hepsine Başarılar.
Misafir - Yahya BULUT