• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/gulnar.net.1?ref=bookmarks
Üyelik Girişi
İletişim

Eğitim İnternet Kafe

+(90) 324 751 75 10
 


Mehmet SANİ

+(90) 536 689 29 47


Mail Adresimiz

mehmetsani54@hotmail.com

 

 


CHP Miletvekili ve İl Teşkilatının Katılımları İle Gülnar İlçe Teşkilatında Bayramlaşma Yapıldı

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe binasında, Gülnar İlçe Teşkilatı bayramın İlk gününde CHP Mersin İl Başkanı M.Faruk Akar ve yönetimi,Mersin Milletvekili  Ali Rıza Öztürk’ün katılımları ile, İlçe teşkilatı ve partililerle bayramlaştılar.CHP İlçe Başkanı Yüksel Zil bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada;”Bu mübarek günde  uzaktan yakından gelerek, bayramlaşma merasimine katılan değerli partili arkadaşlarımıza hoşgeldiniz.“Diyerek bayramlarını kutladı.Daha sonra yaptığı açıklamada;”Bugün buraya toplanma nedenimiz, hem birbirimizle bayramlaşmak, kaynaşmak hem de Gülnar da partimizin büyümesinde emeği geçmiş değerli büyüklerimizi unutmayarak onları bu mübarek günde partimizde biraraya getirerek plaketle onurlandırmak için biraraya geldik.Ben konuşmalarını yapmalarını ve plaketleri vermek üzere sayın milletvekilimize ve il başkanımıza sözü bırakıyorum.” Diyerek katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti.

İl başkanı M. Faruk AKAR  yaptığı açıklamada;”Bu mübarek günde işlerinizi bırakarak bayramlaşma törenine katılan herkese hoşgeldiniz.” Diyerek bayramlarını kutladı.AKAR bayram nedeniyle tüm ilçe teşkilatlarını dolaşarak, halkın bayramını kutlayacaklarını belirtti.Bu vesile ile de  halkın sorunlarını yerinde dinleyeceklerini söyledi.AKAR, bugün Gülnar CHP ilçe teşkilatında partimize emeği geçmiş bizim yaşlı abilerimizi görmek bizleri onurlandırdı. İlçe başkanımıza bu tabloyu biraraya getirmelerinden dolayı huzurlarınızda teşekkür ederim.”Dedi.

CHP Mersin Milletvekili Ali Rıza ÖZTÜRK yaptığı açıklamada;”Bayram vesilesi ile partililerimizi yaşlısı ile genci ile burada görmek bizleri mutlu etti” diyerek partililerle bayramlaştı.Partinin çalışmaları hakkında bilgi verdi.”Biz sizlerin Ankara daki temsilcileriniz , sizlerin problemlerine  sorunlarına çözüm üretmek için oradayız.Sizlerin Gülnar da önümüzdeki yerel seçimlerde daha fazla çalışarak belediyeyi almanızı bekliyoruz. Gülnar da CHP belediye başkanlığını kazanırsa Türkiye de Tek başına iktidara geldi demektir.Öztürk, Kişilere değil Partiye sahip  çıkacaklarını belirterek,Artık kongreler bitti.Küskünlükleri, dargınlıkları ortadan kaldırarak ve daha fazla çalışarak önümüzdeki seçimlerde iktidar olma zamanının geldiğini belirtti.ÖZTÜRK CHP İlçe Başkanına, “Partimizin yaşlı emektarlarını  biraraya getirerek, onları unutmayarak plaketle onurlandırmasından dolayı da ayrıca teşekkür ettiğini belirtti.

Konuşmaların ardından, CHP İlçe Başkanlığı tarafından partiye emeği geçmiş 75 yaşlı duayene teşekkür plaketi verildi.CHP eski il başkanı Sebahattin ARIKAN ‘a plaketini il başkanı M. Faruk AKAR verdi.Yine partinin yıllarca ilçe başkanlığını yapmış. A. Tufan TEKİN ‘e plaketini milletvekili Ali Rıza ÖZTÜRK verdi.Diğer plaketleri il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri verdi.Plaketi alan partililer İlçe başkanlarına teşekkür ederek,Partilerinin iktidar olması için var güçleri ile çalışacaklarını belirttiler.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   2015 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın