• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/gulnar.net.1?ref=bookmarks
Üyelik Girişi
İletişim

Eğitim İnternet Kafe

+(90) 324 751 75 10
 


Mehmet SANİ

+(90) 536 689 29 47


Mail Adresimiz

mehmetsani54@hotmail.com

 

 


Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri Çerçevesinde Gülnar İmam Hatip Lisesi Kz Öğrencilerinin Yapmış Oldukları Programa Kadınlar Yoğun İlgi gösterdi

    Gülnar İmam Hatip Lisesi Meslek dersleri  Öğretmenlerinden,  Ayşe ÇETİN,  Ümmühan YILDIZ ve kız öğrenciler tarafından bayanlara yönelik olarak Peygamber Efendimizin doğumunun 1441. Yılı münasebetiyle Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde 17.04 2012 Salı günü akşam saat 20.00 da Gülnar Belediye Düğün Salonunda Kutlama  programı yapıldı.Belediye düğün salonunda yapılan proğrama kadınlar yoğun ilgi gösterdi katılım çok yüksek olduğu için bayanlarımız yer bulmakta güçlük çekti.O manevi duyguyu yaşamak için Gülnarlı bayanlar salona adeta akın etti.Okunan Kur’an tilaveti,İlahiler,şiirler,Hadisi Şerif,ve getirilen salatı şerife yapılan dualarla  bayanlar duygulu anlar yaşadılar.
Gülnar İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmeni Ayşe ÇETİN: Programın açılış konuşmasını yaparak,
 - “Peygamber Efendimizin dünyaya teşriflerinin 1441. Yılındayız.1989 yılından bu yana kutlu doğum haftası 14-20 Nisan tarihleri arasında kutlanmaktadır. Bu münasebetle yurdumuzun dört bir yanında Peygamber Efendimiz anlatan çeşitli programları ve etkinlikleri yapılmaktadır. Bu çerçevede Gülnar İmam Hatip Lisesi kız öğrencileriyle birlikte bir program hazırladık. Tabi Peygamberimizi anlatmak bir haftaya sığdırmak mümkün değil. Programlarımıza teşriflerinizden dolayı bütün misafirlerimize hoş geldin diyor teşekkürlerimizi sunuyoruz.”dedi.
  Sunumunu 11/A sınıfından Teslime GÖKÇE ve Reyhan ŞAHİN adlı öğrencilerin yaptığı programın akışı şu şekildedir:
-Açılış ve konuşmalar Gülnar İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmeni Ayşe ÇETİN yaptı
-Kuranı Kerim Sunumu 11/A sınıfı öğrencisi Ayşe GÖKÇÜL
-Şiirlerin okunması 12/A sınıfından Gamze ŞAHİN, 11/A sınıfından  Sultan DÜZEN.Ayşe GÖKÇÜL
-Hadisi Şerif demeti sunumu 11/A sınıfından  Teslime GÖKÇE ve Reyhan ŞAHİN
-Sohbet sunumu 12/ A  Fatma Rümeysa Gül
-İlahilerin okunması  11/A sınıfından  Teslime GÖKÇE ve Reyhan ŞAHİN ,Sultan DÜZEN,Ayşe GÖKÇÜL Fatma YILDIZ, Sevim YILDIZ
-Salatı şerifenin okunması Teslime GÖKÇE
-Gülnar İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmeni Ümmühan YILDIZ'ın yapmış olduğu duanın ardından prgram son buldu.Gecede katılımcılara öğrenciler tarafından meyve suyu ve pasta ikram edildi.

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   2606 kez okundu

Yorumlar

     21/04/2012 12:22

Emeği gecenlerden Allah razı olsun
Misafir - ali