• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/gulnar.net.1?ref=bookmarks
Üyelik Girişi
İletişim

Eğitim İnternet Kafe

+(90) 324 751 75 10
 


Mehmet SANİ

+(90) 536 689 29 47


Mail Adresimiz

mehmetsani54@hotmail.com

 

 


Gülnar Belediye Başkan Aday Adayı, Murat Şen Ak Parti Beni Aday Gösterdiği Taktirde İlçemi Ak Belediyecilikle Buluşturmak İçin Var Gücümle Çalışacağım Dedi.

2019 Yerel seçimlerinin yaklaşması ile, Adalet ve Kalkınma Partisinde birbirinden değerli  her geçen gün  vizyon sahibi genç dinamik aday adayları, Gülnar İlçesine hizmet etmeye bizde varız diyerek çalışmalarına başladılar. İlçemizin Tanınmış ailelerinden,İlçemizde  yıllarca esnaflık yapan Can otelin sahibi Adil Şen’in oğlu  Gülnar İlçemizde bir dönem Mal Müdürlüğü yapan Murat Şen,Tecrübe,bilgi ve birikimlerimi enerjimi, partim aday gösterdiği taktirde, doğup büyüdüğüm bu güzel  İlçeme en güzel hizmetleri yapabilmek için harcayacağım diyerek, Belediye başkanlığına Adayım dedi.

Gülnar Belediye Başkan Aday adayı, Murat Şen Adalet ve Kalkınma Partisi beni aday gösterdiği taktirde inşallah gece gündüz demeden Ak Parti  ilçe teşkilatlarımızla ve ekibimizle birlikte daha fazla çalışarak Gülnar İlçemizi Ak Belediyecilikle buluştuıracağız dedi.İnşallah kazandığımız taktirde Belediyecilik tecrübesi olan uzman ekibimizle birlikte 7 gün 24 saat çalışarak Gülnar ilçemizi alt ve üst yapısı tamamlanmış yaşanabşilir bir yayla kenti marka şehir yapmak için plan ve projelerimizle göreve hazırız dedi.

MURAT ŞEN KİMDİR?  

1976 tarihinde Gülnar da doğdu. İlk orta ve lise öğrenimini Gülnar da tamamladı. 1996 yılında Uludağ üniversitesi İktisadi ve idari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümünü Beşincilikle bitirdi. 2001 yılında İstanbul da göreve başladı. 2004 yılında Gülnar Malmüdürlüğüne   naklen tayin oldu. 2006 yılında yapılan Muhasebe Uzmanlığı sınavında başarı göstererek Tarsus Malmüdürlüğüne Muhasebe Uzmanı olarak atandı. 2011 yılında eş durumundan Mersin Defterdarlığı Muhasebe Müdürlüğüne Muhasebe Uzmanı olarak atandı. 30 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde Mersinin il idari sınırlarının 6360 sayılı yasayla genişlemesiyle ve İl özel idaresinin kapatılması nedeniyle Yatırım İzleme ve Koordinasyon Müdürlüğünün kuruluşunda 3 ay geçici görevle Mersin Valiliğince görevlendirildi.  Akdeniz Belediyesine 2016 yılında Kayyum ataması yapılınca Akdeniz Belediyesinde İdari ve Mali işler Müdürlüğü, Zabıta, İşyeri Ruhsat, Destek hizmetleri ve Bilgi İşlemden sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. 2018 yılında yapılan Malmüdürlüğü, Muhasebe Müdürlüğü, Saymanlık Müdürlüğü  sınavında 90 puan alarak Hatay Hassa Malmüdürlüğüne Müdür  olarak atanan Murat Şen evli ve 2 çocuk babasıdır. 
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
442 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.52355.5456
Euro6.25866.2837