• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/gulnar.net.1?ref=bookmarks
Üyelik Girişi
İletişim

Eğitim İnternet Kafe

+(90) 324 751 75 10
 


Mehmet SANİ

+(90) 536 689 29 47


Mail Adresimiz

mehmetsani54@hotmail.com

 

 


Ak Parti Gülnar Belediye Başkan Aday Adaylarından Doğan Uzun Çalışmalarına Hız Verdi…

Yerel seçimlerin Yaklaşması İle Gülnarnet Haber Sitemizi ziyaret eden Ak Parti Belediye Başkan Aday Adaylarından Doğan Uzun Adalet ve Kalkınma Partisinden belediye Başkan adayı olabilmek için çalışmalarına hız verdiğini belirtti.

Yaklaşan yerel seçimler, Gülnar için çok kıymetli bir ismi siyaset sahnesine çekiyor. Gülnar başta olmak üzere Mersin’in tüm ilçelerinde verdiği hizmetlerle büyük sevgi ve saygıyla gönülleri fetheden bu kıymetli insan: TEDEŞ BÖLGE DENETÇİSİ DOĞAN UZUN!!!

DOĞAN UZUN KİMDİR?

Aslen Gülnar’ın Yassıbağ - Bozağaç mahallelerinden olan Doğan Uzun  ilk ve orta öğrenimini Erdemli’de tamamlamıştır. Üniversite eğitimini elektrik – elektronik bölümünü bitirerek TEDAŞ ta göreve başlamıştır. Evli ve 2 çocuk babası olan Doğan Uzun, başta Gülnar’daki hemşehrileri olmak üzere Erdemli, Silifke,  Mut, Mezitli ve özellikle Toroslar’daki  Gülnar’lı hemşehrilerinin aday olması konusundaki çağrısına olumlu yaklaştığını ifade ederek şunları ekledi:

25 yılı aşkındır yönetici pozisyonunda görev almış bir kardeşinizim. İlkem, vaat değil icraattır. Yaptıklarım, yapacaklarımızın göstergesidir. Görevim dolayısıyla Türkiye’nin hemen hemen bütün ilerini ve ilçelerini mahallerine kadar dolaşıp özellikle Mersin’in hemen hemen her köyünü adım adım dolaştım. İnsanımızın öncül ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayıp, uzun vadedeki beklentilerini belirledim.

Tüm nimetleri ile bir Cennet olan Gülnar’ın ne kadar sahipsiz bırakıldığına; bir sürgün yeri bir yokluk memleketi olduğuna üzülerek şahit oldum. Hastanemizin uzman hekimsiz, okulların öğretmensiz yollarının içler acısı durumuna artık dur demenin vaktidir.

Tarımda, sanayide, ticarette, turizmde,enerjide ve tüm üretim alanlarında yapılması gereken projeleri hazırladık. Üreten, ihraç eden bir Gülnar için teknik yatırımların analizlerini uzmanlarla çalıştık. Sadece bir dönemlik yatırım ve planlamalarımızın dış göç veren bir Gülnar’ı cazibe merkezi haline gelen  bir Gülnar’a çevireceğine inanyoruz.

Devlet refleksinin çok daha hızlı çalıştığı bir Gülnar için uzman ekibimizle beraber hizmete hazırız. Mersin’de gittiğimiz her ilçede hemşehrilerimizin gösterdiği teveccüh ve adaylık çağrısına kulaklarımızı tıkayamazdık. Bu yüzdendir ki Gülnar için bir Gülnar’lı olarak projelerimizle ve uzman ekibimizle birlikte sahaya inmeye karar verdik.

Başta enerji olmak üzere sanayide, tarımda turizmde kesintisiz ve aydılık  bir Gülnar için DOĞAN UZUN.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
6120 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.52355.5456
Euro6.25866.2837